Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy europejskie

Dwie Podróże z Fellinim

(1/11) > >>

Kurczaczek:
Ktoś już przeczytał? Ja właśnie łyknąłem jednym tchem i... nie wiem co napisać o tym komiksie (komiksach- bo to dwie osobne historie)... nie wiem co o tym myśleć... straszne zakręcone, czuję się trochę jak po filmach Fincha i wydaje mi się, że będę musiał przemyśleć i przejrzeć jeszcze kilka razy ten album nim wogóle wydam jakiś sensowny osąd.

P.S. Czy ktoś jeszcze z Was trafił na źle złożony egzemplarz? U mnie jest pochrzanionych kilka ostatnich stron (na szczęście z materiałami dodatkowymi, a nie zasadniczym komiksem), napisałem maila do Postu, ciekawe jak zareagują.

pookie:
Bardzo senny, zjawiskowy. Raczej do oglądania. Piękna rzecz, ale wiele osób może przejść koło niej obojętnie.

mykupyku:
przeczytałem raz i chyba przeczytam jeszcze raz, bo jak narazie to komiks/y narysowane świetnie, ale historia jest raczej ramowa, krótka, prosta i raczej dobra jednak na film a nie komiks

może to tylko pewien zarys, który ma pobudzic moją wyobraźnię - która owszem momentami jest pobudzona, ale w sumie mam poczucie niedosytu

Cujo:
Przedewszystkim za duzo belkotu na tematy filmowe i spostrzezen pana Felliniego and Co. ktorych zupelnie nie trybie, a za malo komiksu. Poczucie niedosytu tez mialem - wlasnie przez "gestosc" tego komiksu i cene, jaka przyszlo mi za niego zaplacic.
Ale jezeli chodzi juz o sam komiks, to podobal mi sie, bardzo wlasnie taki senny - jakbysmy snili. Krecha Manary jest piekna, bardzo do mnie trafia.

wielebny:
hej, jesli zdolalem zasluzyc na tym forum na jakiekolwiek skojarzenie, to chyba z tym topem o porno-przerywnikach wobec zupelnego przygniotu przez opozycje... I wlasnie na tej bazie sie opierajac, uzsadniam i zadaje moje pytanie - czy to, ze rysowal Manara bardzo wplywa na zawartosc komiksu? Inaczej - czy "Dwie podroze..." podchodza pod erotyk czy nie ma o tym mowy i taki wrazliwy czytelnik jak ja :P moze spokojnie zamowic ten album? (prosze o szybka odpowiedz - zanim sie skonczy promocyjna cena w Poscie :D)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej