trawa

Autor Wątek: Czytanie mang i komiksów w sklepach, Empikach i Matrasach.  (Przeczytany 9024 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pacool

Czytanie mang i komiksów w sklepach, Empikach i Matrasach.
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 23, 2006, 07:10:11 pm »
bo w toruniu to oddział moherowych beretów skutecznie uszkadzają to nasienie szatana  :badgrin:
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline Louise

  • Redakcja KZ
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 546
  • Total likes: 0
  • Płeć: Kobieta
Czytanie mang i komiksów w sklepach, Empikach i Matrasach.
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 23, 2006, 07:22:49 pm »
Najpierw musiałyby dosięgnąć do półki z komiksami ;)

Offline greah

Czytanie mang i komiksów w sklepach, Empikach i Matrasach.
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 23, 2006, 09:43:36 pm »
w sosnowieckim empiku fajnie sobie z tym poradzili (albo to było niezamierzone). wrzucili wszystkie mangi pomiędzy książeczki dla dzieci tak że jak ktoś chce tam dojść to potyka sie o klocki i bujaczek. raz trafił się jeden twardy metal anorektyk w butach ortopedycznych, który zaczytywał się w jakiejś mandze. wyglądało to conajmniej komicznie - tylko kokardki mu brakowało


ja przeglądam tylko stoisko z prasą polityczną - przelatuję przez ozony, przekroje, przeglądy, newsweeki, wprosty i polityki aby sprawdzić na co w tym tygodniu warto wydać te 5pln. dalej to juz tylko rzut oka na prasę naukowo-techniczną, następnie szybki sprint na stoisko z prasą komputerowo-konsolową, capnięcie 'w ciemno' psxextreme i wycieczka po płytach dvd (niekiedy zahaczę o gry na ps2 aby sobie humor poprawić takim killzone za 189pln)

Offline tequira

Czytanie mang i komiksów w sklepach, Empikach i Matrasach.
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 23, 2006, 11:29:22 pm »
Ja słówko o warszawskich empikach. Niestety komiksy, które leżą w nich ponad miesiąc często nie nadają się już do kupienia. Okładki komiksów i często środki są pogięte, żeby nie powiedzieć podarte. Ciekawe jest, że jak czytacz zobaczy pogniecioną okładkę, to sięga po nowy komiks, przecież nie będzie czytał po kimś :D  Wnioskuję to z faktu, że często obok siebie stoi kilka takich samych komiksów, a wszystkie podarte i brudne. No kurcze z pięć Vagabondów ostatnio widziałem podartych. W Juniorze kiedyś czytacze komiksy zwalali na jedną kupę i tworzyli piramidy z całych serii Kaznodziei lub innych, mniej stabilnych :D . Pognałbym ich i zakazał wstępu, zero szacunku normalnie. Teraz rzadko kiedy można spotkać w Empikach fajny komiks zaraz po premierze, bo zaraz zostanie zniszczony :(  Zazwyczaj więc kupuję w sklepie specjalistycznym lub zamawiam z internetu. Wtedy mam nowiutką sztukę, niemacaną. Lubię takie. W sklepie zawsze oglądam komiks bardzo dookładnie, bo zdarzają się białe strony, strony wadliwe, czy po prostu podarte. Często nie znam pozycji i się zastanawiam. Ale zachowuję maksymalną ostrożność, nawet paluchów mi glupio zostawić. Dlatego nie przeklinam wszystkich, których widzę z komiksem w ręku, tylko tych, którzy o nie nie dbają i niszczą. Bo można przejrzeć, a nawet przeczytać komiks nie zostawiając śladu, nawet parę razy. Ale żeby podrzeć, to trzeba naprawdę tego chcieć. Wstydźcie się!
Raz, dawno temu próbowałem przeczytać 3 tom Edenu, najadłem się strachu, nic nie zrozumiałem bo mnie ciągle kopali, po prostu nie da się. Czytanie komiksu ma być przyjemnością, a nie zaliczeniem. Wolę nie znać jakiejś pozycji niż ją zczytać na stojaka. Okropieństwo. Po stokroć NIE!!!
Pomysł by w Empikach wystawiać jeden tom danej pozycji jest fajny, a obok wywieszać listę dostępnych tytułów. Bo najgorzej, jak jest komiks którego szukam, nowy lub stary (czasem unikatowy), ale jest tak zjechany, że za darmo bym nie chciał.
Wystarczy.

Offline Qraq

Czytanie mang i komiksów w sklepach, Empikach i Matrasach.
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 24, 2006, 12:04:47 am »
Cytat: "tequira"
Czytanie komiksu ma być przyjemnością, a nie zaliczeniem. Wolę nie znać jakiejś pozycji niż ją zczytać na stojaka. Okropieństwo. Po stokroć NIE!!!

o, to to! Dobrze mówisz.

Offline flowingwater

Czytanie mang i komiksów w sklepach, Empikach i Matrasach.
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 24, 2006, 11:34:27 am »
Cytat: "tequira"

Raz, dawno temu próbowałem przeczytać 3 tom Edenu, najadłem się strachu, nic nie zrozumiałem bo mnie ciągle kopali, po prostu nie da się. Czytanie komiksu ma być przyjemnością, a nie zaliczeniem. Wolę nie znać jakiejś pozycji niż ją zczytać na stojaka. Okropieństwo. Po stokroć NIE!!!

Widzicie wszystko zależy od kultury ludzi.Mnie tez to wkurza.  :evil: w niektórych działach w empiku nikt cie nie potrąci,nie niszczy książek, a czytanie będzie przyjemnością i można kogoś fajnego po...znać. ;) czylui mówię nie chamstwu i wandalom, a nie czytaniu

Offline Pokpoko

Czytanie mang i komiksów w sklepach, Empikach i Matrasach.
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 24, 2006, 03:23:44 pm »
spokojnie, teraz w Juniorze tak przestawili komiksy że są obok działu z książkami fantasy.nie wiadomo jeszcze która ekipa czytaczy zdobędzie tę niszę ekologiczną,ale jedno jest pewne- dla obu gatunków miejsca nie starczy :badgrin: .niestety to oznacza że przez pewien czas przy próbie nabycia czegokolwiek trzeba bedzie brac elektrycznego pastucha,żeby się towarzycho ruszyło 8)

Offline Pacool

Czytanie mang i komiksów w sklepach, Empikach i Matrasach.
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 24, 2006, 04:35:23 pm »
Cytat: "tequira"

Teraz rzadko kiedy można spotkać w Empikach fajny komiks zaraz po premierze, bo zaraz zostanie zniszczony Sad Zazwyczaj więc kupuję w sklepie specjalistycznym lub zamawiam z internetu.


Akurat z Juniora masz bardzo niedaleko do sklepu z komiksami :> wystarczy zejsc do metra i masz komiks world...
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline tequira

Czytanie mang i komiksów w sklepach, Empikach i Matrasach.
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 24, 2006, 09:11:02 pm »
Tak, generalnie kupuję w Komikslandii, tutaj bardziej chodziło o samą sytuację Empików.

Offline Clayman_

Czytanie mang i komiksów w sklepach, Empikach i Matrasach.
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 24, 2006, 10:03:37 pm »
Cytuj
Widzicie wszystko zależy od kultury ludzi.Mnie tez to wkurza.  w niektórych działach w empiku nikt cie nie potrąci,

oj ty biedaczysko :cry:
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline flowingwater

Czytanie mang i komiksów w sklepach, Empikach i Matrasach.
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 25, 2006, 09:17:24 pm »
hahaha! świetnie zacytowane. nareszcie jest ktoś , kto mnie rozumie :oops:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: