Autor Wątek: Etherlords 2  (Przeczytany 4010 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Perek

Etherlords 2
« dnia: Wrzesień 28, 2005, 12:07:09 pm »
Wiem że temat już był, ale nie mogłem się do niego dokopać. A ponieważ gra została dołączona do magazynu w skandalicznie niskiej cenie postanowiłem odświeżyć troche temat.

Żeby temat nie zdechł śmiercią naturalną ani nie zszedł na tematy "która część jest lepsza" (choć i tak wszyscy wiedzą że pierwsza z 6 ( ? ) poziomami trudności  :D ) poproszę was o wrzucenie swoich ulubionych talii i taktyk.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Etherlords 2
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 28, 2005, 12:42:10 pm »
Nigdy nie grałem w E2 pojedynków. Wolałem grać kilkukrotnie kampanię i tam eksperymentować. No a kampania grana "jedną" talią była ciężka do zrobienia...trzeba było być elastycznym i dostosowywać się często do przeciwnika.

Offline Deytonus

Etherlords 2
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 28, 2005, 01:48:39 pm »
Etherlords 2? Ile ja w to grałem ... setki lat świetlnych :) Tylko że nigdy nie przeszedłem, bo kilkakrotnie save'y poszły się kopać. A co do talii, to zawsze lubiałem grać Vitalami i zasypywać wroga pszczółkami.

Offline Great_Evil

Etherlords 2
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 12, 2005, 01:53:38 pm »
podzielam zdanie Gambita, do kampani trzeba mieć mnóstwo różnych kart, talii i taktyk. ale pod koniec kampani Chaotów miałem bardzo dobrą talię, nadawającą się do prawie wszystkich walk. wyglądała mniej więcej tak:
chyba 3 deszcze meteorytów, ze 2 komety, 3 ogniste kule, chyba 3 dymy, tak ze 2 rozproszenia uroku i kilka takich podobnych.
0 stworów, tylko zaklęcia zadawające obrażenia. a taktyka:
jak najszybciej rzucić dym, żeby przeciwnik nie mógł atakować stworami. dopóki nie będzie się miało dużo eteru nie rzucać komety, tylko męczyć gościa deszczami meteorytów i kulami ognia. gdy mamy tak conajmniej 13 eteru, to rzucamy w gościa komety z maxem punktów eteru.
Naprawdę dobra talia, według mnie
size=17]"Nie wystawiajcię się na 100% bohah, nigdy!
To NAPRAWDĘ jest kiepski pomysł"
[/size]

Offline Perek

Etherlords 2
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 13, 2005, 10:55:00 am »
Też uważam że w kampani trzeba nastawić się na elastyczność, ale chodziło mi bardziej o pojedynki w których ubóstwiam jeszcze od czasów jedynki Kinetyków.

Offline VIIIX

Etherlords 2
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 06, 2006, 08:59:00 am »
Druga część jest niezła... Przyjemnie jest połazić sobie i z rękawa kleszcza jekiegoś wydrzeć. Graficznie, grywalnie, dźwiękowo niezła. A już jej najwiekszym plusem jest to, iż...jest ona turówką, spokojniutko i relaksujaco można sobie pociupać... no i te KLESZCZE! Taktyki nie mam, zawsze jakoś brnę dalej tworząc coś w miarę mobilnego.

Offline Faenrir

Etherlords 2
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 22, 2006, 04:58:34 pm »
Pamiętam, jak wciągnęła mnie Etherlords 1 - nie mogłem się oderwać. Dwójka też jest spoko, ale jakoś tak szybko mi się znudziła. Pogrywałem, pogrywałem ale w końcu to zrobiło się nudne.  :?
Bracie, rzekło mu Czterech, rządzić będziemy wspólnie! Ulegnij przeto ciemności..."

Offline Christoffis

Etherlords 2
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 25, 2006, 01:16:32 pm »
Ethelords to świetna gra w której doszedłem aż do 4 planszy ( kinetykami ) bo chaosem nie da sie przejść na normalnym stopniu trudności. A ethelrods 2 podobno códowna ale nie wiem bo nie grałem