Autor Wątek: Galeria Gildii  (Przeczytany 51072 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KoM@R

Galeria Gildii
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 25, 2003, 08:21:42 pm »
Ok, pierwszy rosomak nie jest przerysowany z kadru komiksowego ,drugi tak:P

Cenie sobie ta opinię i wezmę ją sobie do serca :o , i nie spaczne póki nie narysuje czegoś co uznasz za choćby dobre-ZEMSTA....:)))))
mmmm....

Offline themon-Felków Twórca

Galeria Gildii
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 25, 2003, 08:29:15 pm »
lecąc dalej z lepszym "celowaniem" zatem: link SIDa z rys. Spidera: niby na pierwszy rzut oka jest fajny, kolorowy i w ogóle, ale jeśli się przyjżeć, to (znów to samo będę pisał, grrr) można zobaczyć, że lewa ręka jest wygięta jak z gumy, głowa jest nieproporcjonalnie szeroka i okrągła, ale najlepsze zaczyna się od pasa w dół, czyli uda które są wypełnione chyba wielożyłowym okablowaniem a nie mięśniami (przyjżyjcie się cieniom, które są ewidentnie przerysowane i trochę poprzesuwane w stos. do oryginału; zwłaszcza w lewej nodze, której mięsień dwugłowy jest zbyt krótki przez co kolano jest wielkości piłki do kosza) a lewa stopa zachowuje się jak topór tego wielkiego Szkota w finałowej scenie "Brave Heart"-czy ktoś zauważył, że jego olbrzymi, groźny topór był gumowy i machał się na boki w czasie biegu?
ufff.to tyle. kurde, zaczynam się coraz bardziej czuć jak ten Wielki Mądrala W Okularach, co go nikt w klasie nie lubi, heh. ja przynajmniej mogę dać ściągać :)

Offline themon-Felków Twórca

Galeria Gildii
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 25, 2003, 08:35:50 pm »
kom@r-powód do rysowania dobry, jak każdy. jeśli spowoduje to, że będziesz więcej rysował, to mogę Cię jeszcze bardziej zjechać : )))))
  O.T. poszło na Twą skrzynkę 2Mb mojego stuffu.

Offline KoM@R

Galeria Gildii
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 25, 2003, 08:59:22 pm »
Jestem masochistą:

mój autoportret:)
http://strony.wp.pl/wp/komarkomiks/auto.html

czekam na komentarze...
mmmm....

Offline Spajder

Galeria Gildii
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 25, 2003, 10:07:42 pm »
Co racja to racja. Rysunki nie przedstawiają wysokiego poziomu. Ale jeżeli są to początki to może być dobrze. Myślę tu o Komarze. Podoba mi się to, że pokazujesz ruch. Nie są to zdjęcia z nudnych wycieczek, ale akcja w stylu amerykańskim. Reszta doszlifuje się z czasem.
Ja przestałem rysować, bo osiągnąłem poziom taki jak w "Olafie" i na tym się skończyło. Zacząłem pisać i tak mi zostało.
Co do reszty nie mam zdania. No, podobają mi się eksperymenty Cujo. Zabawa światłocieniem zawsze mnie fascynowała.
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline themon-Felków Twórca

Galeria Gildii
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 26, 2003, 11:19:35 am »
KOM@R: jesteś niepoprawnym masochistą doprawdy!
chciałeś, to masz: ten autoportret jest...SUPER! ma swój charakter, kreskę, klimat iw wyraz. rysując siebie uzyłeś tego, co masz w głowie i rękach za miast małpio kopiować i zachwycać się jakimś Rosomakorobem. i to jest właśnie to! mnie też daaawno temu (chyba :)) pociągały te amerykańskie szmatławce taśmowo robione, ale od dłuższego czasu przerzuciłem się na prace, które mają w sobie więcej indywidualizmu niż kolor położony z feather ustawionym na 0,2 lub na 2, albo na odrobinę bardziej lub mniej komputer....a zresztą nie jest to temat właściwy. basta!
      krótko mówiąc: szybciej niż Ci się wydawało pewnie pokazałeś coś, co mi się BARDZO podoba. zemsta się dokonała i mam nadzieję, że była słodka. :) KONGRACIULEJSZON AND SELEBREJSZON!

Offline An-Nah

Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

Offline themon-Felków Twórca

Galeria Gildii
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 26, 2003, 08:00:25 pm »
no i znów mógłbym zagrać rolę Tego Złego, ale już mi się nie chce, bo żeby być fair wobec Was muszę potem wypisywać sążniste suplementy, więc napiszę tylko tak: DRUGI JEST FAJNY.

Offline KoM@R

Galeria Gildii
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 26, 2003, 08:01:53 pm »
Cytat: "themon-Felków Twórca"
KOM@R: jesteś niepoprawnym masochistą doprawdy!
chciałeś, to masz: ten autoportret jest...SUPER! ma swój charakter, kreskę, klimat iw wyraz. rysując siebie uzyłeś tego, co masz w głowie i mam nadzieję, że była słodka. :) KONGRACIULEJSZON AND SELEBREJSZON!


Była słodka ,:) co prawda jestem zdiwiony twoją reakcją...ale dzięki...
mmmm....

Offline Sid

Galeria Gildii
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 26, 2003, 08:11:41 pm »
Cytat: "themon-Felków Twórca"
link SIDa z rys. Spidera: niby na pierwszy rzut oka jest fajny, kolorowy i w ogóle, ale jeśli się przyjżeć, to (znów to samo będę pisał, grrr) można zobaczyć, że lewa ręka jest wygięta jak z gumy, głowa jest nieproporcjonalnie szeroka i okrągła, ale najlepsze zaczyna się od pasa w dół, czyli uda które są wypełnione chyba wielożyłowym okablowaniem a nie mięśniami (przyjżyjcie się cieniom, które są ewidentnie przerysowane i trochę poprzesuwane w stos. do oryginału; zwłaszcza w lewej nodze, której mięsień dwugłowy jest zbyt krótki przez co kolano jest wielkości piłki do kosza) a lewa stopa zachowuje się jak topór tego wielkiego Szkota w finałowej scenie "Brave Heart"-czy ktoś zauważył, że jego olbrzymi, groźny topór był gumowy i machał się na boki w czasie biegu?quote]
Themonie, jedno muszę ci wyjaśnić - rysunek nie jest przerysowany w żadnej części. A to, co wymieniłeś, to moja interpretacja pajęczego człeka, może się podobać, albo nie (tak samo jak mogą się podobać talie kobiet Mike Turnera w Fathom albo pyski ludzików w Sin City :P). Poprawna anatomia i superbohaterowie nie idą w parze, jesli o mnie chodzi. Anyway, jak będę miał czas to coś jeszcze narysuję.
Co do Twoich rysunków - dobre są, ale mam wrażenie, że za dużo tam wzorowania się na zdjęciach.
PS przyjrzyjcie się pisze! HAHAHA!!! O, słodka zemsto, bogów rozkoszy... *ahem*... sorry.. :P
PPS cienie na nodze nie są poprzesuwane w stosunku do "oryginału", to mój pierwszy raz z Photoshopowymi trikami... :oops:
History Abhors a Paradox"

Offline themon-Felków Twórca

Galeria Gildii
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 26, 2003, 08:11:53 pm »
a ja nie bardzo. nie wiem, czy to kwestia jakiegoś rodzaju umysłowego uczulenia, czy przemęczenia, ale jak widzę kopię to mnie zaczyna nosić (choć, jasna sprawa, są kopie i Kopie). w tym rysunku natomiast nie zrzynałeś i w efekcie jest on lekki i TWÓJ.
nie jest ta opinia próbą załagodzenia złego Public Relations!

An-Nah-11-12 lat?

Offline Killah

Galeria Gildii
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 26, 2003, 08:31:33 pm »
Teraz moja kolej:
http://www.killah.republika.pl/daredevil.jpg

Taki mój ukłon w stronę filmu wchodzącego do kin w najbliższy piątek  :D
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

Offline themon-Felków Twórca

Galeria Gildii
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 26, 2003, 08:52:03 pm »
nie zawsze moja głowa jest skierowana w stronę Mekki Ortografii, Sid. ale niech będzie. Przepraszam.
  co do przerysowania, to nie uwieżę, że jest to czysto autorski rysunek. zbytnio przypomina oryginał, żeby być "interpretacją". nieważne. powiadasz natomiast, że superbohater nie idzie w parze z anatomią? HO HO .......    HO! nie pisałem o anatomii branej żywcem z przeciętnego człowieka i przenoszonej do komiksu, tylko o tym, że aby człowieka zniekształcać (a to ma niewątpliwie ma miejsce w większości komiksów), trzeba wiedzieć CO zniekształcać i W JAKI SPOSÓB, żeby efekt był ciekawy a nie śmieszny. co ma superbohaterskość do posiadania gumowej lewej stopy, tego nie wiem. i chyba nie chcę wiedzieć.

jesli zaś chodzi o rz(ż)ekome powiązanie błędó(u)w w cieniach, to nie widzę związku między tym a Fotoszopą, która jest tak samo narzędziem jak ołówek i nie on Ciebie, ale Ty jego przecie ku zwycięstwu lub zgubie prowadzisz.

jeśli chodzi o moje rysunki, to żeby pokazać Ci całość tego co robie na przykładach musiałbym poskanować i wysłać Ci conajmniej drugie tyle albo i więcej rysunków, żebyś mógł wyrobić pełniejszą ocenę. wysłałem to, co akurat miałem w folderze (trochę stare już zresztą to sprawy). odniosłeś się jednak do tego, co widziałeś i rozumiem. masz rację w części zresztą.

Murex4

  • Gość
Galeria Gildii
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 26, 2003, 08:54:40 pm »
Rzućcie okiem na moje rysuneczki:
www.lobosite.prv.pl w dziale 'galeria moja'
lub http://strony.wp.pl/wp/murex4/ia_galeriamoja.html

Offline themon-Felków Twórca

Galeria Gildii
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 27, 2003, 08:14:12 am »
mam pytanie: czy naprawdę Gildię odwiedzają tylko początkujący rysownicy, komiksiarze, bla bla bla? nie ma nikogo, kto byłby chociażby pełnoletni i chciałby coś pokazać? PLIZ!
   chciałbym zobaczyć prace na których widać będzie przynajmniej z grubsza profesjonalizm. ENYBADY?

 

anything