Autor Wątek: Galeria Gildii  (Przeczytany 51352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline waste

Galeria Gildii
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 07, 2003, 07:58:37 pm »
no tak, właśnie o prace Kuro mi chodziło. w takim razie czekam na kopa! daj znać jak już będzie po ;) i przy okazji rzuć linkiem. ;)

Offline bimboom

Galeria Gildii
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 07, 2003, 10:21:19 pm »
themon dobrze poruszyl  problem. Zyczliwa krytyka - przede wszystkim. Dobrze jest jednak powiedziec czarno na bialym, lecz bez  checi gnojenia kolegi rysownika. Jesli chodzi o mlodych, krytykowac i zachecac do dalszej pracy i postepow

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Galeria Gildii
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 08, 2003, 10:53:21 am »
To ja zapraszam do obejrzenia kilku kadrow z komiksow narysowanych przez mojego przyjaciela Robiego do moich scenariuszykow.

http://republika.pl/de_hala/galeria_03.html

Jest tam tez kilka fotek, ale to mozecie sobie obejrzec przy okazji ;)

Offline HAOS

Galeria Gildii
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 04, 2004, 02:26:15 pm »
ok, wiec jednak taki temat juz istnial :/ nie wiedzialem
w takim razie tutaj zamieszczam link do swoich artow i zapraszam innych do komentarzy oraz wrzucenia tutaj linkow ze swoimi artami
pozdrawiam wszystkich forumowiczow
a tak na marginesie to dziwi mnie czemu ten temat jest tak malo popularny..ostatnie posty z 2003 ???

link

http://www.digart.pl/details.php?id=76199

i czekam na Wasze komentarze  :)
epiej grać i przegrać niż nie grać wogóle

Offline empro

Galeria Gildii
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 16, 2004, 12:07:24 am »
Witam wszystkich !! Zapraszam do lektury moich skromnych dziełek:

Przygody profesora Lukacza:
http://proarte.net.pl/?action=dynamic&dzial=67
oraz
SuperHirołs:
http://relaz.o2.pl/art-market-projekt.php?id=69

Wszelkie opinie (zarówno pozytywne jak i negatywne) będą miale widziane (zarówno na podanych stronkach jak i tutaj  )

Pozdrawiam
eM

Anonymous

  • Gość
Galeria Gildii
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 16, 2004, 09:15:21 am »
uwaga: post ten nie jest komentarzem do postu poprzedniego i nie ma nic wspólnego z oceną komiksów empro.

Cytat: "themon-Felków Twórca"
mam pytanie: czy naprawdę Gildię odwiedzają tylko początkujący rysownicy, komiksiarze, bla bla bla? nie ma nikogo, kto byłby chociażby pełnoletni i chciałby coś pokazać? PLIZ!
   chciałbym zobaczyć prace na których widać będzie przynajmniej z grubsza profesjonalizm. ENYBADY?

z grubsza...

Offline empro

Galeria Gildii
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 16, 2004, 09:52:19 am »
OK, z grubsza ... posłużyłeś się jakimiś nieswoimi słowami dotyczącymi czegoś zupełnie innego komentując moje prace. OK, z grubsza, pewnie wydały Ci sie one adekwatne do Twoich odczuć (zakładam, że tak jest a nie jest to spowodowane brakiem jakiegokolwiek własnego zdania, bądź problemami z wysłowieniem się w sposób logiczny). i OK bo jest to forum i masz do tego pełne prawo :) a ja liczę się z tym ponieważ sam wrzucam tutaj linki do moich prac.

Wszystko bardzo fajnie ale
po pierwsze: czy módłbyś mi kilka konkretnych zarzytów przedstawić ?? np czemu moje prace nie są profesjonalnie zrobione ?? dlaczego uważasz, że jestem niepełnoletni (co wg mnie raczej niewiele wspólnego ma z tematem) ?? i cóż znaczy 'bla, bla, bla" ?? (btw takie sformułowania świadczą najlepiej o Twoim poziomie :) )

po drugie" zauważyłem, że masz chyba jakiś problem ze mną, ponieważ, gdzie się nie pojawią moje prace widzę wielką, wręcz nieopisaną radość u Ciebie. Na FlashForum (czy coś takiego, przyznam, że nieczęsto tam bywam) chyba coś musiało Cię strasznie zaboleć, tak zaatakowałeś gry, do których grafę robię. Za dużo ich robię ?? Pewnie więcej od Ciebie ?? a może po prostu jestem lepszy ??

Miałem do w stosunku do Ciebie naprawdę dużo szacunku, podziwiam Twoje Rewolucje ale niestety ... Widzę, że jednak Twórca, nie musi wcale swoją osobą odzwierciedlać tego co stworzył ....

Pozdrawiam
empro

Offline empro

Galeria Gildii
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 16, 2004, 09:54:19 am »
ach bym zapomniał ;)

Ciekaw jestem cóż sądzi o moich komiksach autor owego cytatu, użytego wcześniej ?? :)

Anonymous

  • Gość
Galeria Gildii
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 16, 2004, 10:10:57 am »
Cytat: "empro"
OK, z grubsza ... posłużyłeś się jakimiś nieswoimi słowami dotyczącymi czegoś zupełnie innego komentując moje prace. OK, z grubsza, pewnie wydały Ci sie one adekwatne do Twoich odczuć (zakładam, że tak jest a nie jest to spowodowane brakiem jakiegokolwiek własnego zdania, bądź problemami z wysłowieniem się w sposób logiczny). i OK bo jest to forum i masz do tego pełne prawo :) a ja liczę się z tym ponieważ sam wrzucam tutaj linki do moich prac.

Wszystko bardzo fajnie ale
po pierwsze: czy módłbyś mi kilka konkretnych zarzytów przedstawić ?? np czemu moje prace nie są profesjonalnie zrobione ?? dlaczego uważasz, że jestem niepełnoletni (co wg mnie raczej niewiele wspólnego ma z tematem) ?? i cóż znaczy 'bla, bla, bla" ?? (btw takie sformułowania świadczą najlepiej o Twoim poziomie :) )

po drugie" zauważyłem, że masz chyba jakiś problem ze mną, ponieważ, gdzie się nie pojawią moje prace widzę wielką, wręcz nieopisaną radość u Ciebie. Na FlashForum (czy coś takiego, przyznam, że nieczęsto tam bywam) chyba coś musiało Cię strasznie zaboleć, tak zaatakowałeś gry, do których grafę robię. Za dużo ich robię ?? Pewnie więcej od Ciebie ?? a może po prostu jestem lepszy ??
Pozdrawiam
empro


emp spokojnie.
e no co ty, to przypadkowo.
zdaje sie że popadłeś w nadinterpretacje. to, że mój post znalazł się pod twoim było naprawde przypadkowe i na pewno nie jest komentarzem do twoich rysunków men.
lukacza to ja widziałem już wcześniej. lukacz jest ok. ja nie mam problemu z tobą. ja z nikim nie mam problemu.

co do flash forum, hmm, nie pamietam, żeby mnie coś zabolało, nie raz słysze tam ciężkie słowa pod adresem moich gier, więc nie przypominam sobie, żebyś mi jakoś wyjątkowo podpadł.

Jeżeli robisz dużo, więcej ode mnie i lepiej ode mnie to nie widze powodu, dla którego miałbym ci mieć to za złe.  

Cytat: "emp"
Miałem do w stosunku do Ciebie naprawdę dużo szacunku, podziwiam Twoje Rewolucje ale niestety ... Widzę, że jednak Twórca, nie musi wcale swoją osobą odzwierciedlać tego co stworzył ....

zapamiętaj jedną rzecz. twórca nie jest odzwierciedleniem tego co zrobił, a dzieła powinno się oceniać w oderwaniu od jego twórcy. Tak więc nawet jeśli twoje rysunki mi nie podchodzą, nie bierz tego personalnie, że niby jakiś problem mam z tobą.

peace,

aajt?

murmur

Offline empro

Galeria Gildii
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 16, 2004, 10:16:45 am »
;)
łups, czyli w takim razie niepotrzebnie tyle się napisałem :)


peace peace :) ja nie jestem typem "walecznego forumowicza" co się będzie kłócił ze wszystkimi, ale w rzeczy samej jak zobaczyłem taki komentarz w moim rozumieniu do moich prac ...
Jestem zawsze otwarty na kryrtykę, ale niech będzie konstruktywna :)

Co do FlashForum to chyba się starłeś z koleżką, który jest odpowiedzialny za gry, do których robię grafikę, kiedyś chyba sobie poczytałem :)

Pozdrawiam, no i oczywiście PEACE aaaaajt ;)
empro

Anonymous

  • Gość
Galeria Gildii
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 16, 2004, 10:26:44 am »
no ja myśle.
wiem z kim sie starłem,
a jak napisałem, że grafa mi sie nie podoba, to dostałem riposte:
"kolego, ale to empro rysowal"  8)

Offline empro

Galeria Gildii
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 16, 2004, 10:45:53 am »
:)

ponoć tam mnie lubią bardzo :) a moje grafiki barzo im pasują do tych gierek różnych :)

pozdrawaim
eM

Offline wilk

Galeria Gildii
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 16, 2004, 08:53:15 pm »
Cytat: "murtaugh"

z grubsza...

Jak zwykle w formie. :)

P.S.
Fajowa smierc. :)

Offline empro

Galeria Gildii
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 17, 2004, 09:17:28 am »
Witam, polecam nowy odcinek Lukacza :) i jak zwykle komentarze mile widziane :)

http://proarte.net.pl/?action=dynamic&dzial=67&id=358#komentarze

Pozdrawiam
eMPro

Offline graves

Galeria Gildii
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 17, 2004, 12:13:33 pm »
Cytat: "empro"
Witam, polecam nowy odcinek Lukacza :) i jak zwykle komentarze mile widziane :)

http://proarte.net.pl/?action=dynamic&dzial=67&id=358#komentarze

Pozdrawiam
eMPro

Bardzo podobne (nawet więcej niż podobne) do komiksu Baranowskiego.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."