trawa

Autor Wątek: Czego słuchacie?  (Przeczytany 36423 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 007

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #165 dnia: Listopad 02, 2004, 05:29:52 pm »
Cytat: "sas"
"Ja ostatnio przez przypadek trafilem na L’ÂME IMMORTELLE i od tego czasu ich "pochlaniam"  

polecam najnowsza plyte "Gezeiten" "

byli fajni póki grali techno gotyk, tamta panienka byla szczupla i ladna i nie pokazywali sie na vivie ... teraz wokalistka wyglada jak typowa tlusta i oblesna niemka, a sama muzyka (jakis pseudo metal) nie umila tego widoku :/

a tymczasem nadal zachwycam sie geniuszem Vintersorga ... :)


hmm..nie jestem expertem, ale to nie czasem  ta sama "panienka"??  Sonja Kraushofer? chyba tylko troche zgrubla  :D
Mam tu jeszcze "Als die Liebe starb"  i " Wenn der letzte Schatten fällt" - ta pierwsza nie zabardzo mi podchodzi, ta druga jest super.

Offline Baltazar

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #166 dnia: Listopad 07, 2004, 11:27:57 pm »
A ja wielbie THE STROKES  :oops:
a tak poza to RADIOHEAD, THE WHITE STRIPES, QUEENS of the STONE AGE, COOL KIDS of DEATH...no i THE STROKES !!! :lol:
url=http://www.sloganizer.net/en/][/url]

Offline Sukul Ankhadu

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #167 dnia: Luty 13, 2005, 08:47:13 pm »
Ostatnio słuchałam Nightwish (troche kiczowate, ale dobre), potem był stary Blind Guardian z jego Nightfall in Middle-Earth, a teraz Britney Spears!!!


Żartuje, a tak na serio to Iced Earth, Godsmack, Rhapsody i Angel Dust, jest jeszcze kilka innych...
Dobre, jeśli ktoś lubi operę jest Tolkien Ensemble z lirikami wprost z Władcy Pierścieni

Offline Sir Szmer

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #168 dnia: Luty 14, 2005, 05:15:46 pm »
A ja sie wylamie i powiem, ze dobrej slucham
-Ojcze, kraza plotki o czarach.
Idz tam i wszystkiemu zaprzecz."

Offline Naglfar

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #169 dnia: Luty 15, 2005, 12:31:28 pm »
Nie widzę szczególnej różnicy
ważaj! bo jak cię spotkam to zabiję

Offline TongPu

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #170 dnia: Luty 21, 2005, 05:17:16 pm »
uooo...!!! Toxic Bonkers, Golgotha, Mutant Christ, Rotting Christ, Pyorrhoea, Six Feet Under, Deicide, no i gwiazda - Cradle of Filth . Tak właściwie to Grind Core, Death Metal, Black Metal (przyp. gatunki muzyki) i wiele innych zespołów krążących w tych klimatach. Heheh i muzyki z anmie nie zabraknie :D
moide wa itsumo amai nigebasho...

Anonymous

  • Gość
Czego słuchacie?
« Odpowiedź #171 dnia: Luty 21, 2005, 10:04:19 pm »
Lubię słuchać Papa Dance. Zajebisty zespół.

Offline horsie

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #172 dnia: Luty 21, 2005, 10:44:52 pm »
Różnej muzyki słucham :lol: Powiem tylko, że nie ograniczam się do muzyki jakiejś jednej subkultury, to by była głupota ;) A za dużo by wymieniać, ale głównie rzeczy typu Dream Theater, Steve Vai, Metallica, Derek Sherinian, Ayreon, Kaliber 44 itd.

Offline Naglfar

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #173 dnia: Luty 21, 2005, 10:46:26 pm »
Ja tak w ogóle to uważam, że ten temat bez sensu został odnowiony
ważaj! bo jak cię spotkam to zabiję

Offline ukko

Czego słuchacie?
« Odpowiedź #174 dnia: Luty 22, 2005, 11:07:14 am »
Ostatnio nowa płyta Korpiklaani - "Voice of Wilderness".Kapelka może u nas nie znana szerszym kręgom słuchaczy, ale polecam każdemu.Wesoły metal, połączony z fińską ludową "humppą", zbliżoną nieco do polki. Są tam ciężkie riffy ale także sporo folku, momentami nawet trochę "góralskie" skrzypeczki, drumla, flety, szamańskie bębny...(nie na darmo nazywali się kiedyś „Shaman” :) Całość zagrana z wielkim polotem, radością i energią. Płyta znacznie lepsza od swojej poprzedniczki "Spirit of the forest"
iektórym ludziom nigdy nie odbija,ich życie musi być naprawdę okropne (Charles Bukowski)

 

anything