trawa

Autor Wątek: Prosba do moderatrorów  (Przeczytany 4081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dnaoro

Prosba do moderatrorów
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 30, 2002, 03:30:52 pm »
przepraszam jegomościów za ten obelżywy, niczym nie uzasadniony niemądry żart. proszę o wybaczenie, jednoczescie obiecujac, ze takowa sytuacja w dalszej przyszlosci miejsca miec nie bedzie.
pozrdowionka.

Offline Kurczaczek

Prosba do moderatrorów
« Odpowiedź #16 dnia: Luty 04, 2003, 02:48:01 pm »
Chcialem przypomniec moj dawny temat jeszcze z poczatkow aktywnosci na forum- pisalem wtedy o potrzebie sprzatania- teraz przypominam o tym- mamy juz 4 strony tematow i cos trzeba z tym zrobic, bo polapanie sie w tym wszystkim zaczyna byc meczace- uwazam, ze czesc topicow mozna spokojnie wykasowac, a potem moze pomyslec o utworzeniu podzialow na jakies kategorie- tak jak maja bitewniaki... kwestia do przemyslenia
...

Offline Cujo

Prosba do moderatrorów
« Odpowiedź #17 dnia: Luty 04, 2003, 02:53:35 pm »
Ciezko moze byc. Z tego co wiem - nie mozna przenosic postow do istniejacych juz tematow. Tylko do nowych. Tak tez moze byc z kategoriami.
A co do kasowania topicow, to przegladalem jakis czas temu wszystkie i w zasadzie zaden wg. mnie nie kwalifikuje sie do bezwzglednego skasowania bo moze byc kiedys jeszcze przez kogos poruszony. Pomijam kwestie tego ze kasowac raczej nie mozna, bo posty piszacych w kasowanym topicu tez sa oczywiscie kasowane, a nie kazdemu to pasuje. Zamkniecie ich nie rozwiazuje problemu. Ale ja nie widze tego jako problem - to ze mamy 4 strony topikow to imho powod do dumy bardziej niz do niepokoju.
The most merciful thing in the world is inability of the human mind to correlate all its content" - H. P. Lovecraft

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Prosba do moderatrorów
« Odpowiedź #18 dnia: Luty 24, 2006, 12:53:40 pm »
Jestem zdecydowanie przeciwny kasowaniu starych tematów. Lubię sobie czasem zajrzeć na jakieś stare informacje dotyczące różnych komiksów. A zanim się zarejestrowałem, przeczytałem większość dotychczasowych tematów. I tu apel: warto sprawdzać czy już coś kiedyś nie było poruszone, żeby nie dublować tematów. I to wystarczy...
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline mistrzu zagłady

Prosba do moderatrorów
« Odpowiedź #19 dnia: Luty 24, 2006, 03:30:26 pm »
lepiej nie kasować nic jednak, byleby się nie dublowały tematy, bo to męczące bywa,
co najwyżej ogólne podrozdziały porobić jak już się uzbiera kilka nowych stron tematów, ale to jest cenne archiwum na ogół.
nie sprzątać, co najwyżej systematyzować.

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #20 dnia: Luty 24, 2006, 03:42:32 pm »
racja, niektóre teamty są ze sobą powiązane , ale udzielane są w nich różne, ciekawe wypowiedzi.
Dlatego zdecydowanie lepiej jej systematyzować je niż wyrzucać, ale to chyba modzi starają się robić.

Offline graves

Prosba do moderatrorów
« Odpowiedź #21 dnia: Luty 26, 2006, 01:22:20 pm »
Nie wiem po co odgrzebywać temat, do którego nikt nie zaglądał przez 3 lata  :roll:
To zdecydowanie przemawia za kasowaniem starych tematów - mimo, że do tej pory byłem temu przeciwny.
W tej chwili raczej nie są usuwane żadne tematy,  a co najwyżej łączone z innymi podobnymi. Ta strategia będzie nadal stosowana.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Dretwiak

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 568
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Prosba do moderatrorów
« Odpowiedź #22 dnia: Luty 27, 2006, 07:19:14 am »
Cytat: "graves"
Nie wiem po co odgrzebywać temat, do którego nikt nie zaglądał przez 3 lata  :roll:


To, że nikt w temacie od kilku lat nie pisał, nie znaczy, że nikt do niego nie zaglądał :roll:
Komiksy komiksy
Magiczne obrazki
Pogonie i wrzaski
Pułapki zasadzki

Offline snivel

Prosba do moderatrorów
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 04, 2006, 08:31:45 pm »
Ja tu się mało aktywnie udzielam ale sporo czytam. Nic nie usuwać!

Offline ainsel

Prosba do moderatrorów
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 04, 2006, 10:44:36 pm »
Zanim sie (stosunkowo niedawno) zarejestrowalem i tak bylem stalym bywalcem forum i czytalem wszystkie tematy, nawet te stare i nieodwiedzane od dawna. Takich ludzi jest napewno wiecej. Cytujac Dretwiaka "To, że nikt w temacie od kilku lat nie pisał, nie znaczy, że nikt do niego nie zaglądał  :roll:  " Wiec kategorycznie mowie NIE usuwaniu starych tematow  ;)
But being this is a 44 Magnum, the most powerful handgun in the world, and would blow your head clean off, you've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya, punk?"

Offline [robak]

Prosba do moderatrorów
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 04, 2006, 11:07:40 pm »
Dolaczam sie. Nie nalezy usuwac tematow. Chyba, ze one zalegajac maja wplyw szybkosc dzialania czy serwer. Nie znam sie na tym :P W kazdym badz razie NIE !

Offline graves

Prosba do moderatrorów
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 06, 2006, 01:56:40 pm »
Chyba wypowiedziałem się ostatnio nie dość DOKŁADNIE.
Temat się zdezaktualizował.
Nikt nic nie usuwa ze starych tematów - a co najwyżej łączy.
Zmienili się moderatorzy, zasady itd.
Ten topic jest nieaktualny. Pisanie w nim to tylko nabijanie licznika.
Aby nie kusić do pisania niepotrzebnego - nie usunę go tylko zamknę więc. :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

 

anything