trawa

Autor Wątek: IDENTITY  (Przeczytany 3346 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline darksphere

IDENTITY
« dnia: Październik 12, 2003, 02:26:25 pm »
Identity - Tożsamość
Cytuj

WYSTĘPUJĄ:

John Cusack;Ray Liotta;Amanda Peet;John Hawkes;Rebecca De Mornay; Alfred Molina; John C. McGinley;Clea DuVall; Jake Busey; William Lee Scott; Leila Kenzle; Pruitt Taylor Vince

REŻYSERIA:
James Mangold; Michael Cooney; Cathy Konrad; Stuart M. Besser; Phedon Papamichael


Film jest ,ciekawie zbudowany fabularnie i potrafi zaskoczyć. Główni bohaterowie giną jak muchy na gównie wielbłąda , pośrodku pustyni. Właśnie ta przenośnia pasuje jak ulał do filmu - bohaterowi którzy tak naprawdę nie są prawdziwymi ludzmi :). Produkcja jest podobna do takich filmów jak: Scorched i Circus (podobieństwa w budowaniu zależności pomiędzy postaciami - narastająca wielowarstwowość powiązań i jedno rozwiązanie) ,a i jeszcze chyba filmik pt. Go! też tak był zakręcony.

Pozdrawiam!


 


Cytuj

Offline BeRsErK

IDENTITY
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 12, 2003, 04:56:18 pm »
Ciii bo zdradzisz całą tajemnice tego filmu ;) - ja tylko powiem tyle, że jeśli podobał wam się 6 zmysł, Fight Club czy Inni ( z Kidman) to powinna to być dla was obowiązkowa pozycja ;)

Offline Voytek

IDENTITY
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 13, 2003, 12:24:41 pm »
Info dla darksphere!
watek o tym filmie juz jest na tym forum !!!po co zakladasz ten sam temat skoro juz istnieje!!!

6 zmysl, fight club i inni to bardzo dobre filmy jesli nie wybitne(fc daje 6+) a identity  jest tylko poprawnie zrobiony i nic  wiecej.
ex, Drugs & CS!

Offline darksphere

IDENTITY
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 13, 2003, 09:01:33 pm »
O rzeczywiście !!! Potraktuj więc ten topic jako rozwinięcie :) mam nadzieje ,że zaniedbanie nie jest karane !



Roztargniony DarkSphere pozdrawia innych "Wkręcających się w umysł" !!

Offline Silencer

IDENTITY
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 27, 2003, 11:07:46 pm »
Dobry film, faktycznie dla fanów "Fight Club". I "Memento". A co najlepsze, nie jest tak zupełnie przewidywalny.. aż do końca. Chociaż jeden motyw w środku filmu, a konkretnie sprawa z konwojem i (nie)licznością jego obstawy spowodowała u mnie atak bluzgów n.t. niedorzeczności takiego rozwiazania.
size=9]No Mutants Allowed - naj... strona o Fallout
Konspiracja - Postapokaliptyczne i autorskie RPG
Kurier Slawijski - o Wolsungu[/size]

Offline Voytek

IDENTITY
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 28, 2003, 02:33:13 am »
dziwie sie tym wszystkim zachwytom  :?
dziwie sie ze byl u nas w kinach - takie filmy to odrazu na video puszczac a nie zapychac wielkie ekrany
 ;)
ex, Drugs & CS!

Offline Kormak

IDENTITY
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 30, 2003, 10:05:32 am »
Też się zawiodłem trochę na filmie... chociaż obsada naprawdę świetna!
Nie będę mówił szczegółowo, co mi się nie podobało, żeby nie spolilerować, ale pod koniec się trochę pogubili twórcy.

Offline Red Erik

IDENTITY
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 03, 2004, 11:30:31 am »
Film jest kapitalny, do końca nie wiadomo o co chodzi ,takie filmy są dobre ,akcja i częsta zmiana wątku ,widzowi zaczyna sie rysować pewien obraz a po chwili wszystko się zmienia..nie wiem jak wam ale mi zarówno ten film jak i Fight Club przypadły do gustu...
ormuła mego szczęścia : tak ,nie ,linia prosta ,cel....

 

anything