Autor Wątek: turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500  (Przeczytany 11984 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Motorek

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 01, 2006, 04:53:10 pm »
Się przyjrzałem sorka Wojtas zwracam honor, a sobie pluję w szczurzy pyszczek tfu tfu.
Pozdro ;)

Offline logan347

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 02, 2006, 01:20:13 am »
Kiedy i gdzie macie zamiar zrobic ten turniej? Planujemy wstepnie 18 marca w krzysiu zrobic turniej battla, wiec ciekawi mnie czy macie juz zaklepanego krzysia na ten termin czy moze jest wolny?
Vamoss Valencia !!!!!

Offline Motorek

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 02, 2006, 08:54:19 am »
Trzeba Buddę pytać, albo Kondziora, mnie jest trudno coś na ten temat powiedzieć bo się nie zajmuję organizacją tego turnieju, jeszcze nie wiadomo w jakiej formule będzie turniej. Najprawdopodobniej Karol zrobi ten turniej w Krzysiu, a kiedy dokładnie to wie on sam i moze jeszcze Konrad.  
Pozdro ;)

Offline Motorek

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 06, 2006, 02:39:53 pm »
Zrobiłem dziś  memory fajf :p  do Buddy i co nie co się dowiedziałem, turniej w formie on off game na 1750 pkt, max 3 skille, każda charakterystyka max +2, można najmować HS i ich rozwijać, nie można najmować DP... turniej będzie z tego co wiem w Krzysiu tydzień po turnieju WFB. Resztę się pewnie dowiem jutro bo jestesmy umowieni z Buddą na bronksa, pewnie cos jeszcze przy turnieju pokminimy ;)
Pozdro ;)

Offline Wojtek_Krz

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 06, 2006, 04:13:17 pm »
Powiem tak, wolałbym turniej par  :?

Offline Motorek

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 06, 2006, 04:26:03 pm »
Cytat: "Wojtek_Krz"
Powiem tak, wolałbym turniej par  :?
Powiem tak, gadaj z Karolem, bo to on jest organizatorem i do niego należy ostatnie słowo.
IMO mozesz pojsc jutro z nami na bronksa i sprobowac przeforsowac pomysl na turniej par:arrow: Ty stawiasz :lol:  bo my jesteśmy tylko biednymi studentami :lol:
Pozdro ;)

Offline Wojtek_Krz

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 06, 2006, 04:47:17 pm »
Nie no kolejny żart Motora, który zszedł poniżej normy ;) Sami pogadajcie

Offline Motorek

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 06, 2006, 05:03:25 pm »
Cytat: "Wojtek_Krz"
Nie no kolejny żart Motora, który zszedł poniżej normy ;) Sami pogadajcie
Jakiej normy ostatnio bardzo często mam dobry humor  ;)  i się nim dzielę z innymi :D
Pozdro ;)

Offline Mistrz wałków :)

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 06, 2006, 07:51:33 pm »
Nie podoba mi się dopuszczenie rozwijania najemników..
Ogr z 5T resilientem 5W tak skromnym kosztem??

Tylko bochaterowie!!!
Kamil. (miszczu)

Offline Asfaloth

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 06, 2006, 07:57:27 pm »
Na takiego ogra bierzesz gościa z 7 siły i go zap...
Nie martw się są sposoby
arma is Karma

Offline Mad Hamster

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 06, 2006, 08:07:21 pm »
tak jak napisal motor, 1750gc,
3skille, 2xstat max per 1 hero
hs - max 2 na bande,

mozna rozwijac,
dp - nie mozna brac
henchman - mozna rozwijac placac kase za kazdego oczywiscie, statsy tylko +1, mozna awansowac na herosa kosztem jednego skilla, tzn. placimy 40 gc, koles jest hero i moze wziac jeszcze 2 skille i staty +2
mozna kupic max 3 przedmioty niedostepne na poczatku placac max kasy tj. k6gc=6gc

turniej odbedzie sie 25 marca w Krzysiu (musze jeszcze powiadomic p.Adamusa, ale napewno sie zgodzi :) )

dla ulatwienia sedziemu rozpiski wydrukowane w AB tylko i wylacznie
nie ma rozwojow i exploracji, kazda bitwe gramy ta sama rozpiska,

pozdrawiam

ps. o takich poseskach myslalem, fajne, ale jest na nich bacik w postaci...
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Slayer_Lublin

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 06, 2006, 08:08:27 pm »
Cytat: "Asfaloth"
Na takiego ogra bierzesz gościa z 7 siły i go zap...
Nie martw się są sposoby

oczywiście że są sposoby...  Ale jak dla mnie powinno być góra dwóch najemników... Bo najemnicy są po to, żeby być taniej do kupienia ale trzeba im płacić po każdej bitwie... I czy w końcu będzie eksploracja po każdej bitwie czy każda bitwa tym samym squadem? Bo jak dla mnie głupotą jest robić awanse, przeżywajki itp, bo jak zejdzie ci model, w który zainwestowałeś powiedzmy 500 gc  to później masz marne szanse... Poza tym jeżeli dostajesz to 1500 czy 1750 gc na początek to po co ci te "marne" 50-80 po bitwie... a w takim razie nie powinno być najejników (a przynajmniej ograniczona ilość) gdyż to będzie przegięcie gdy każdy będzie miał 10 najemników i nie będzie musiał za nich płacić po bitwie... Najlepiej byłoby dopuścić 1-2 HS...
Inna sprawa jest z przedmiotami Rare... Tutaj myślę że przed rozpoczęciem turnieju możnaby szukać, ale najlepszym jak dla mnie wyjściem jest wprowadzenie ograniczenia kupna przedmiotów Rarity (np. limit - 30; możesz kupić przykłądowo przedmiot ma rarity 5 czyli będzie można ich kupić x6, ale 5x6=30 więc nie będziemy mogli kupować więcej trudnych do znalezienia przedmiotów...)[oczywiście 30 to tylko przykłąd]

Pozdro!

[a tak poza tym to max staty ogra to 5S i 5T <-- nie będzie miał 7 S, a pzoa tym jedna cecha max+2]

Offline Slayer_Lublin

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 06, 2006, 08:13:47 pm »
Cytat: "Mad Hamster"
tak jak napisal motor, 1750gc,
3skille, 2xstat max per 1 hero
hs - max 2 na bande,

mozna rozwijac,
dp - nie mozna brac
henchman - mozna rozwijac placac kase za kazdego oczywiscie, statsy tylko +1, mozna awansowac na herosa kosztem jednego skilla, tzn. placimy 40 gc, koles jest hero i moze wziac jeszcze 2 skille i staty +2
mozna kupic max 3 przedmioty niedostepne na poczatku placac max kasy tj. k6gc=6gc

turniej odbedzie sie 25 marca w Krzysiu (musze jeszcze powiadomic p.Adamusa, ale napewno sie zgodzi :) )

dla ulatwienia sedziemu rozpiski wydrukowane w AB tylko i wylacznie
nie ma rozwojow i exploracji, kazda bitwe gramy ta sama rozpiska,

pozdrawiam

ps. o takich poseskach myslalem, fajne, ale jest na nich bacik w postaci...


Spoko jak zacząłem pisać mojego posta to jeszcze nie było posta karola, który wiele wyjaśnia... ;]

Offline Mistrz wałków :)

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 06, 2006, 08:21:15 pm »
Nie powiem turniej daje straszne możliwości.. będzie Ciekawie :)
Kamil. (miszczu)

Offline Ludwik

turniej wypakowanych rozpisek one-off na 1500
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 06, 2006, 10:20:27 pm »
:shock: Tak  ... będzie rzeźnia.... :badgrin:
Czary losowane czy wybierane?
Można awansować więcej niż jednego stronnika( tz. wyrzucam jednago młodzika i awansuje dwóch mieczników albo i więcej)?
 H.S. mozna rozwijać tak jak bohaterów?
 
 Pozdro :roll:

 P.S. Kiedy bedzie więcej szczegółów typu: ile bitew i jakie scenariusze?