Autor Wątek: Punkty za sztandary  (Przeczytany 1574 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Szczurza Juha

Punkty za sztandary
« dnia: Luty 26, 2006, 12:07:37 pm »
Sytuacja z wczorajszej bitwy - był sobie kloc ordersów z herosem. Kloc ów pogonił dwa moje herdy, zdobywając tym samym 2 moje sztandary. Na ich nieszczęście, kiedy wbił się w owy (przetrzebiony już podówczas) rydwan, wysiekłem resztę oddziału - został tylko heros, który nie zdał liderki. Heros uciekł, nie dogoniłem go, koniec gry.

I teraz pytanie - czy hero dalej ma 2 sztandary? Czy rydwan który wyzerował oddział, a nie dogonił uciekającego herosa ma sztandar od klocka ordersów?
Czym różni się dwudziestka goblinów od setki?
-Setkę łatwiej w bok zaszarżować

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Punkty za sztandary
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2006, 02:43:55 pm »
Masz pkt za jego sztandar bo wyrżnęłeś oddział i obijasz swoje bo on miał break'a, a ty goniłeś.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline Katylina

Punkty za sztandary
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 26, 2006, 02:45:33 pm »
Hero ma jeden sztandar.
Hero stracił sztandar uciekając. Finito.

Offline kauczuk

Punkty za sztandary
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 26, 2006, 05:03:55 pm »
nie uciekajac tylko bedac pogonionym [nie musial byc zlapany]
to wymyslil te beznadziejne podpisy? nosiciel wody co to kurna jest? co ja wietnamiec jestem? sic

Offline czreq

Punkty za sztandary
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 26, 2006, 08:27:32 pm »
hmm... a nie jest tak że rydwany nie mogą zbierać sztandarów? - ja sie pytam, bo wydawało mi sie ze nie ale szukałem w podręczniku i nie znalazłem

Jankiel

  • Gość
Punkty za sztandary
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 26, 2006, 09:34:34 pm »
Nie jest.

Offline sAddamiec

Punkty za sztandary
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 28, 2006, 04:08:28 pm »
Ostatnio mialem taka sytuacje, ze w klocek moich Iron Breakerow z Oathstonem wpadl Shagot, ktory mial jako trofeum sztandar za jakis moj inny krasnoludzki oddzial. Shagot przegral walke i zwial, a ja z racji ze juz mialem odpalony Oathstone nie moglem go gonic.
Teraz mam nastepujace pytanie: czy w sytuacji gdy Shagot ucieka (a ja go nie gonie) gubi zdobyte wczesniej trofeum, czy jezeli sie zbierze to ciagle je ma :?:
Myslalem, ze trofeum tez sie gubi, tak samo jak oddzial ktory nie zda brejka i zwieje gubi swoj sztandar, niezaleznie od tego czy sie go goni czy nie. Ale moj przeciwnik i jego towarzysze byli przekonani, ze nie tyczy sie to trofeow i trzeba gonic, zeby je odbic. Wtedy uleglem, ale jakos nie bardzo wierze w ich wersje, bo dla mnie to bez sensu, gdy ktos kto ucieka wyrzuca swoj sztandar , ale zdobyty na przeciwniku uparcie trzyma :roll: Prosze o odpowiedz :)
zy normalna zwykła plewa może ścinać ch..em drzewa? Ależ owszem, czemu nie, plewie też należy się! Olali olala, olali olala... :D

Offline Supeł

Punkty za sztandary
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 28, 2006, 05:18:47 pm »
Ej jak sie ucieka to sie gubi sztandar, nawet zdobyczny, jak e gonisz to nie zdobywasz ale koles gubi.
Ja mam inne pytanie:
Czy pojedynczy typo moze nosic np 10 sztandarow zdobytych?

Shino

  • Gość
Punkty za sztandary
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 28, 2006, 05:21:34 pm »
nie ma nigdzie napisane, zeby ni mogl. Jest to tak samo nierealne jak sztandar zdobyty  przez : scorpa/gyro/swarmy

Offline kauczuk

Punkty za sztandary
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 28, 2006, 08:14:31 pm »
dlaczego?
nigdy nie niosles dziesieciu dlugich dragow ?
to wymyslil te beznadziejne podpisy? nosiciel wody co to kurna jest? co ja wietnamiec jestem? sic

 

anything