trawa

Autor Wątek: Star Craft  (Przeczytany 13561 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline wiśnia

Star Craft
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 29, 2003, 08:05:46 pm »
tez lubie protossow, a do szczescia starczy mi 12 carrierow + 12 archonow :)  + 1 observer (tak na wszelki wypadek :P )
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Grim

Star Craft
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 29, 2003, 08:27:04 pm »
Oszałamiająca taktyka :P  Nie ma to jak kilka Reaverów i 12 Dragoonów,dodatkowo kilku Zealotów i ewentualnie Dark Archonów 3 i looz :twisted:
color=maroon]"You are armoured by the Emperor himself. Righteousness is your shield. Faith your armour and Hatred your weapon..."[/color]

Offline wiśnia

Star Craft
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 29, 2003, 09:59:19 pm »
tez fajna. a co powiesz na 12(24) Templarow, wspomaganych przez cos ciezszego (najlepiej o dalekim zasiegu) do dobijania tych co przezyja storma 8)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Grim

Star Craft
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 30, 2003, 08:03:42 am »
O tak to jest to co Protossi lubią najbardziej :twisted:  To coś o dalekim zasięgu to zapewne Reaver :)  a Storm mmmmm :twisted: pogromca zergów i nie tylko...
color=maroon]"You are armoured by the Emperor himself. Righteousness is your shield. Faith your armour and Hatred your weapon..."[/color]

Offline wiśnia

Star Craft
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 30, 2003, 10:30:26 am »
przypomniala mi sie jedna piekna sytuacja, ktora nie latwo bedzie powtorzyc.  :twisted: atak 12 carrierow + 12 utraliskow :twisted: , nic sie temu nie przeciwstawilo :)
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Grim

Star Craft
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 30, 2003, 10:33:17 am »
No BA :) ultrasy upgardowane na maxa z osłoną powietrzną są nie do zdarcia 8)
color=maroon]"You are armoured by the Emperor himself. Righteousness is your shield. Faith your armour and Hatred your weapon..."[/color]

Offline wiśnia

Star Craft
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 30, 2003, 10:47:51 am »
w koncu zergowie to ilosc, wiec pieknie dziala rajd 3-5 odzialow zerglingow + 2-3 odz hydrasow. wszystko dopakowane na maksa i biegnie od bazy do bazy, czasami uzupelniajac straty :P
e don't need no education
We don't need no thought control
No dark sarcasm in the classroom
Teachers leave the kids alone

Offline Grim

Star Craft
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 30, 2003, 11:00:46 am »
Tak zergi to ilość a nie jakość...nie gram nimi bo nie lubię :P  Ale fajny wjazd można zrobić z pomocą Defilera...wystarczy rzucić na swoje Hydry i Zerglingi Dark Swarm i wtedz czołgi,Dragoony i ine badziewie strzelające może im naskoczyć :evil:
color=maroon]"You are armoured by the Emperor himself. Righteousness is your shield. Faith your armour and Hatred your weapon..."[/color]

Offline zim

Star Craft
« Odpowiedź #38 dnia: Sierpień 02, 2004, 05:28:44 pm »
ze gdzies kiedys (nie pamietam niestety :( ) czytalem o tym ze rosjanie robia remake Starcrafta na bazie enginu z C&C Generals.
czy ktos z was slyszal lub wie cos na temat projektu naszych slowianskich braci zza polnocno-wschodniej granicy??
no one is placed higher than another
no matter race or creed or gender
(...)
we are all flesh and blood
i am not afraid to speak my mind'

Offline Kronos[CS]

Star Craft
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 12, 2004, 09:42:25 am »
Chyba Stalincraft  :|
co do starcrafta najbardziej podobała mi się taka rzecz jak AIkompa chyba w tej strategi myślał najlepiej :?

Offline Achilles

Star Craft
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 13, 2004, 08:13:36 pm »
Potęga protosów!
Jak dla mnie gra jest legendą!
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline Kronos[CS]

Star Craft
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 13, 2004, 09:13:39 pm »
Cytat: "Achilles"
Potęga protosów!
Jak dla mnie gra jest legendą!


Ale blaknącą teraz to mamy takie gry że powoli nad starcraftem zawisa chmura zapomnienia bez porówniania jest taki starcraft z Rome:totalwar ale ciekawi mnie kiedy wyjdzie jakaś nowa odsłona starcrafta... :?

Offline Achilles

Star Craft
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 13, 2004, 09:52:39 pm »
A może tak coś w świecie starcraft? Hmm np. ghost?
Będzie to bardziej skradanka ale możę coś fajnego.

Dla żółtodziobów tutaj
img]http://img70.imageshack.us/img70/4055/28uh2.jpg[/img]

Offline SoCiu

Star Craft
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 13, 2004, 10:11:32 pm »
Cytuj
Ale blaknącą teraz to mamy takie gry że powoli nad starcraftem zawisa chmura zapomnienia bez porówniania jest taki starcraft z Rome:totalwar

Widzisz tutaj polega potęga starcrafta.Wyszedł w 1998 roku, a do dziś ludzie w to grają.Ta gra żyje i żyć będzie,bo jest poprostu mistrzowska, żadna wybujana grafika, nie da grze wiecznej grywalności takiej jaką ma starcraft czy counter-strike albo duke nuken 3d:P.
ww.s.p.glt.pl

Offline Kronos[CS]

Star Craft
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 14, 2004, 08:22:36 am »
zgdze się pod jednym wyjątkiem:
Duke Nucken 3D??? :D nigdy tej gry nie lubiłem :P
czy nie uważacie że gry wychodzą za szybko i przyciemniają te stare poza paroma wyjątami które już wymnieniliśmy?? :cry:

 

anything