trawa

Autor Wątek: Star Craft  (Przeczytany 13562 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline seRfoN

Star Craft
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 27, 2003, 03:12:45 am »
Malo gralem w Stara ale wole WARCRAFT`a w sumie te 2-ie gry nie maja ze sobo zbyt duzo wspolnego ...Oprocz firmy i podobnego tytulu :):):)
LA rOOwNoWaGi oRgAniZmu - 10 MiNuT oNaNiZmU :):)
fAcEci BiErZmY "sPrAwE" w sWoJe rEcE :):)

Mav82

  • Gość
Star Craft
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 29, 2003, 01:58:46 am »
Cytat: "waste"
no tak, ale czy ktoś to planuje wydać na pc?


z tego co wiem, to nie

Offline High Elf

Star Craft
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 29, 2003, 08:25:02 am »
Dark templar, zealoci i battle cruiser rządzą!!! A wasz ulubiony bohater? Mój Tassadar i Overmind.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline SoCiu

Star Craft
« Odpowiedź #18 dnia: Sierpień 04, 2003, 06:28:12 pm »
ehhh BW wprowadził niestety pewne irytujące jednostki;( ,tak bardzo bym chciał żeby się wogole nie pojawił...teraz na SC oryginal nikt nie gra dlatego możecie mnie spotkać 8h na dobe na BW na necie;D.Co do najlepszej jednostki to zdecydowanie kombinacja: marines+tanki+voultry+miny+goliath+medycy=spróbuj podejść;)
ww.s.p.glt.pl

Offline hurragan

Star Craft
« Odpowiedź #19 dnia: Sierpień 19, 2003, 03:27:02 pm »
po co ci vulture?oprócz szybkości nie mają żadnych zalet - miny są tylko 3 i w dodatku najczęściej nic nie dają... ale terranie mają chyba najlepszy zestaw jednostek: marines+medycy to prawdziwie zabójcza kombinacja (nie wspominając o możliwości oślepienia wroga-świetne!), siege tank to prawdziwy mur nie do zdarcia dla marnych atakujących (no, może Queen zergów z broodlingami będzie bardzo wk***iająca). battlecruisier i valkyrie - ładne połączenie, przy 6 BC i 12V atak powietrzny i lądowy wroga skończy się tęgim laniem. natomiast u zergów najbardziej cenię hydry,queen,muty oraz devourery - bo są naprawdę super przeciwko BC (6-12 takich to świetna zapora na mocne BC albo Carriery). protosi mają dark archona, ktorego nie można nie docenić, mają templars i dark templars oraz reavery, które są genialne na zergów. ale najlepiej gra mi się chyba terranami oraz protosami.
BTW - graliście w misję bonusową w dodatku? fajny pomysł na lekkie zaostrzenie smaku - naprawdę liczę na SC2 :)
i][size=10]"Nie martw się, jeśli czujesz się dobrze. Przejdzie ci." Boling[/size][/i]

Offline High Elf

Star Craft
« Odpowiedź #20 dnia: Sierpień 26, 2003, 08:19:09 am »
Terranie, to bunkry, marines w połączeniu z science wessel i medykami + czołgi w trybie oblężniczym. Może kilka battlecruiserów.
Protosi to wymiatające jednestki z regeneratorem tarcz i w zasadzie da się ich łatwo zniszczyć tylko na początku.
Zergowie mocni na początku później słabi ale nie na tyle by ich rozwalić bez problemów.
Najbardziej lubię Protossów
Najlepsi Terranie
A Zergowie to miłe uzupełnienie. Widzę, że ich bardzo lubicie ale ja powiem PROTOSI GÓRĄ!!!
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

Star Craft
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 01, 2003, 11:52:43 am »
No i masz rację że Terranie są najlepsi ach te ich bunkry a to marines Kwiik

Offline High Elf

Star Craft
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 02, 2003, 04:24:18 pm »
Kwik?Nie słyszałem o takiej jednostce :wink:  to kwikto jakiś okrzyk zboczeńca albo cośtak samo jak nabijanie sobie postów przez powielanie czyichś odpowiedzi. Co do vultura to nie warto w niego inwestować. W ogóle nie umie walczyć jeśli porównywać go do np. czołgu jest szybki ale cena/jakość wypada marna trója i to z minusem.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline SoCiu

Star Craft
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 02, 2003, 08:18:05 pm »
Co wy mówicie... voultery to jedne z bardziej przydatnych taktycznych jednostek u terran widać że ledwo na kompa dajecie rady
ww.s.p.glt.pl

Offline Nabu Nezzar

Star Craft
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 17, 2003, 05:15:48 pm »
Nie sądze by wydali to na PC-ta.
Moja ulubiona rasa to Terranie - gram tylko nimi (zakochałem sie w nich bo bardzo przypominają mi Ultra Marines z Warhammera 40.000 )
Najlepsze jednostki to Marines i Siege tanks
url=http://fir.glt.pl]Republika Fantastyki i Rzeczywistości[/url]
Na przeciwstawnym biegunie
LARPy

Offline High Elf

Star Craft
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 19, 2003, 12:41:45 pm »
Protossi są cool (kul :) ) potem terranie - zergów nie trawię.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

Star Craft
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 20, 2003, 04:51:16 pm »
Zergów nie trawisz a kwiik używasz wytłumacz się

Blacklotos

  • Gość
Star Craft
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 25, 2003, 06:30:20 pm »
Ja pamiętam duzo ciupałem w Stara. Echh stare czasy kiedy wyszedł starcraft to każdy obmyślał nowe strategie. Pamiętam moją ulubioną była masa hydraliskow lub jeszcze lepsza zerglingow. Gosc budował 10 zealota a w bazie mial 10 druzyn lingow :)

Offline High Elf

Star Craft
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 25, 2003, 08:16:29 pm »
Vulture  jest dobry na początku gry... Potem nic nie oprze się defensywie bunkrów i siege tanków albo ataku siege tanków + marines + medic + science wessel. Gram przez sieć (grałem - może tak) i dobrze mi szło więc nie wmawiaj mi że vulture to świetna jednostka.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Grim

Star Craft
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 29, 2003, 01:54:32 pm »
Vulture jest dobry...do zwiadu no i te miny :twisted: ale tak do bezpośredniej walki się nie nadaje...prawde mówiąc nie kożystałem z tej jednostki zbyt często...a tak wogóle grałem Protossami... :mrgreen:
color=maroon]"You are armoured by the Emperor himself. Righteousness is your shield. Faith your armour and Hatred your weapon..."[/color]