Autor Wątek: EVE Online  (Przeczytany 45836 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Xarthias

[Konkurs] RPG Mode On v 2.0
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 23, 2006, 08:45:42 pm »
Oto zasady drugiej edycji konkursu literackiego RPG Mode On.

1. Wielkość pracy - jeden post (czyli około 12 000 znaków).
2. Temat: RPG Mode On.
3. Prace tylko w języku polskim.
4. Praca nie może naruszać ogólnie przyjętych zasad netykiety oraz nie łamać w żaden sposób prawa.
5. Praca nie powinna być wcześniej publikowana.
6. W uzasadnionych przypadkach prace będą usuwane z konkursu.
7. Termin nadsyłania prac mija 10 stycznia 2007 o godzinie 20:00. Prace nadesłane po tym terminie nie biorą udziału w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie wyłoniony w głosowaniu (ankiecie) przez forumowiczy. Ankieta będzie trwała tydzień. W przypadku remisu zostanie ogłoszona dodatkowa ankieta dogrywkowa. Jeśli i ona nie przyniesie rozstrzygnięcia nagroda zostanie podzielona pomiędzy zwycięzców.
9. Przyznane zostaną jedna główna nagroda w wysokości 75% puli oraz wyróżnienie w wysokości 25% puli każde. Zastrzegam, że podział puli może się zmienić, jeśli znajdą się nowe/dodatkowe nagrody.
Pula nagród na dzień dzisiejszy - 40 milionów ISK i dodatkowo za pierwsze miejsce rig Auxiliary Thrusters.
10. Konkurs jest anonimowy (w miarę możliwości), wobec czego prace proszę nadsyłać do mnie bezpośrednio (konkurs na xarthias.pl lub mail z profilu). Prace wraz z ankietą do głosowania umieszczę na forum Eve-Centrala po terminie nadsyłania prac.
Zapraszam do udziału w konkursie.

Fundatorzy nagród:
Xarthias         - 20 mln ISK
Aeon Horax     - 10 mln ISK
White Heaven  - 10 mln ISK + rig Auxiliary Thrusters
Zapraszamy do wspierania funduszu nagród 8)


Konkurs graficzny
Konkurs na najlepszą grafikę związaną z Eve-online uważam za otwarty. Oto zasady uczestnictwa:

1. Wielkość pracy - max. 1280x1024 piksele. W uzasadnionych przypadkach (np. komiks) wartość pionowa może zostać przekroczona.
2. Temat: W zasadzie wszystko co jest związane z Eve-Online. Mogą to być bannerki forumowe, reklamy korporacji, historyjki obrazkowe, komiksy, przeróbki screenów (coś na kształt WDA), grafika komputerowa, odręczne rysunki... W zasadzie pełna dowolność. W razie wątpliwości proszę pytać na pm.
3. Prace tylko w języku polskim - jeżeli występuje na nich tekst. Nazwy własne, korporacji, statków itp. można pozostawić w oryginale.
4. Praca nie może naruszać ogólnie przyjętych zasad netykiety oraz nie łamać w żaden sposób prawa.
5. Praca nie powinna być wcześniej publikowana.
6. W uzasadnionych przypadkach prace będą usuwane z konkursu.
7. Termin nadsyłania prac mija 10 stycznia 2007 o godzinie 20:00. Prace nadesłane po tym terminie nie biorą udziału w konkursie.
8. Zwycięzca zostanie wyłoniony w głosowaniu (ankiecie) przez forumowiczy. Ankieta będzie trwała tydzień. W przypadku remisu zostanie ogłoszona dodatkowa ankieta dogrywkowa. Jeśli i ona nie przyniesie rozstrzygnięcia nagroda zostanie podzielona pomiędzy zwycięzców.
9. Przyznane zostaną jedna główna nagroda. Jeżeli znajdą się sponsorzy, ilość nagród może się zwiększyć. Zapraszamy do wspierania funduszu nagród. 8)
10. Prace nadsyłamy anonimowo do mnie na e-mail konkurs na xarthias kropka pl, ja je umieszczam na serwerze i wystawiam na forum po terminie nadsyłania prac - w ten sposób każda praca będzie wisiała na forum tą samą ilość czasu.

Pula nagród na chwilę obecną - 10 mln ISK i Covert Ops Frigate Helios

Fundatorzy nagród:
Xarthias - 10 mln ISK oraz Covert Ops Frigate Helios

Zapraszam do wzięcia udziału oraz do wspierania funduszu nagród 8)
Wszelkie pytania, propozycje, dyskusje etc proszę umieszczać tutaj: http://eve-centrala.pl/index.php/topic,3586.0.html
url=http://blog.eve-centrala.pl][/url]

Offline Jaskier

EVE Online
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 13, 2007, 03:26:48 pm »
Ja jakiś tydzień temu odpaliłem triala i musze powiedziec że naprawdę fajna sprawa. Wieeeelki świat gry, masa mozliwości, ładna grafika itd.

Głupim pomysłem było coprawda zaczynanie gry w morepega na poczatku sesji, ale prócz tego faktu gierka naprawdę świetna :)

gość1

  • Gość
EVE Online
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 13, 2007, 06:39:52 pm »
Gram ja, Cascad0r i Grish. Prawdopodobnie od lipca abonament wykupie xD

Offline Jaskier

EVE Online
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 13, 2007, 06:59:37 pm »
Jesteście juz w korpie? jak nie to zapraszam do Vega - polski korp szkoleniowy. Siedzimy w rejonie "The Forge" -> system Abagawa.

na starcie dostaje się 1,5 banki na wykupienie skilli i 3 statki, a także pomoc w misjach czy kopaniu (zwiezienie rudy z paska na stacje i rafinowanie jej bez strat).

Moja postać sie nazywa Appius Claudius

Offline Hang Man

EVE Online
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 13, 2007, 07:12:22 pm »
Hmmm...

ile kosztuje abonament?

I czy jest jakiś free trial? Bo zabrałbym się za to, tym bradziej że strasznie podoba mi się klimacik gry.

Gdyby mi jeszcze ktoś scharakteryzował same założenia gry (przede wszystkim: w kogo się wcielasz i jak to ogólnie wygląda) byłbym bardzo wdzięczny.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

***

  • Gość
EVE Online
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 13, 2007, 07:14:18 pm »
Hang Man, przeczytaj pierwsze zdanie.
EVE
To nie gra dla Ciebie :p

Offline Hang Man

EVE Online
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 13, 2007, 07:18:27 pm »
cicho!

Postaram się kontrolować! ;)

Tak bardzo mi przypomina Homeworlda, że chyba pęknę...
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

***

  • Gość
EVE Online
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 13, 2007, 07:20:05 pm »
Najpierw złamiesz własną zasadę,
później się uzależnisz :badgrin:

gość1

  • Gość
EVE Online
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 13, 2007, 07:28:11 pm »
MWAHAHAHAHAHAH! xD

Hang: masz 14 dni za free w trialu. Później abonament 145 zł za 90 dni i możliwość wykupienia dalszej gry z kasę wirtualną (ISK - waluta EVE). Na razie ściągaj triala i pykamy =p

Offline Xarthias

EVE Online
« Odpowiedź #24 dnia: Czerwiec 13, 2007, 07:37:53 pm »
Hehe, no to przepadliście :)
Jeśli szukacie miejsca, gdzie ktoś by wam wytłumaczył to i owo i pomógł zacząć, zapraszam na kanał in-game CENTRALA NOOBS oraz na stronkę http://unseen.nazwa.pl/forum 8)
url=http://blog.eve-centrala.pl][/url]

Offline Jaskier

EVE Online
« Odpowiedź #25 dnia: Czerwiec 13, 2007, 08:40:56 pm »
trial jest 14 dni, a abonament to 50 złotych miesięcznie (na allegro są)

Offline Hang Man

EVE Online
« Odpowiedź #26 dnia: Czerwiec 13, 2007, 09:26:11 pm »
Hmmm...
na stronie EVE jest napisane że albo ma się wersje exclusive (na płytce, z trialem 30-dniowym), albo trzeba wybulić 20 Euro.

Gdzie jest ten trial?
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Jaskier

EVE Online
« Odpowiedź #27 dnia: Czerwiec 13, 2007, 09:40:09 pm »
na górze masz "TRY NOW". Klikasz, robisz co trzeba, sciagasz klienta (około 600mb) instalujesz i po aktywowaniu konta logujesz się i odpalasz. Cała fizolofia

Offline Grish

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 309
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • asleep and well hidden
    • Gildia Gier Komputerowych
EVE Online
« Odpowiedź #28 dnia: Czerwiec 13, 2007, 10:57:44 pm »
No gierca przednia, tylko mocno czasochłonna. Na początku bardzo wskazane przejście samouczka, a potem to już masa życzliwych ludzi pomaga  :D

    

Offline Hang Man

EVE Online
« Odpowiedź #29 dnia: Czerwiec 14, 2007, 09:55:55 am »
Wpadłem.

Bede uzależniony chyba :?
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

 

anything