Gildia Gier Bitewnych (www.bitewniaki.gildia.pl) > Mordheim

Witam wszystkich

(1/4) > >>

katecheta666:
witam wszystkich to jest mój pierwszy post na tym forum ale przejdźmy do sedna bitewniakami interesuję się od niedawna i bardzo podoba mi się Mordheim :D przeczytałem wiele artykułów na ten temat(z gildii i nie tylko) i zdecydowałem się na zwierzoludzi :twisted: pragnę jednak poprosic o pomoc w rozpisce i doborze figurek jako że nie mam o tym nijakiego pojecia z góry dziękuję!!!! :lol:

drachenfeles:
Witam na forum.
Rozpiski futrzaków można mieć dwie: pakerną i klimatyczną.
Pakerna to taka, w której masz wodza, 3 gorów i na maksa ungorków, wszyscy wyłącznie z maczugami. Tą bandą rozjedziesz każdego (no prawie) Rozpiska klimatyczna to taka z minotaurem, kupujesz minotaura, wodza i gorów, jak ci kasy starczy... na wyposarzenie to dobrze, ale bada wygląda wtedy świetnie i nieźle się sprawuje w boju.

Co do modeli to nieźle wyglądaję zwierzoludzie do mordheima, jest ich 3 w blisterku, ale osobiście poleciłbym poniższe:

http://www.reapermini.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=RM&Product_Code=14013

http://www.reapermini.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Store_Code=RM&Product_Code=14007

Minotaury z GW też są niczego sobie.

nahar:
Tak naprawde to ta klimatyczna tez jest pakerna tylko troche mniej....
Z wyposazenia na starcie to starcza tylko na cluby i darmorwe sztylety, ale po pierwszej bitwie mozesz juz dokupic cos fajniejszego
(najlepiej 2x 2h axes dla wodza ;-)))

katecheta666:
Odnosnie Cytatu:) Interesuje Mnie wylacznie armia klimatyczna :oops: Mam za soba jakies 5 lat gry w WFRPG i klimat to podstawa bawie sie tez w bractwa rycerskie :D spox,,,A tak Przy okazji Jakie Umiejetnosci sie najbardziej przydaja (z tych do wyboru przy awansie)i czy warto   kupowac na poczatku szamana


--- Cytat: "drachenfeles" ---.Rozpiska klimatyczna to taka z minotaurem, kupujesz minotaura, wodza i gorów, jak ci kasy starczy... na
--- Koniec cytatu ---



Te figurki ReaperMiniatures sa plastkiowe czy metalowe(wiesniacze ale sie nie znam) bo jak mysle trzeba bedzie zmieniac ich wyglad (na aktualny)a konwersje metalowych figurek sa chyba troszeczke bardziej skompliklowane:)

A tak przy okazji czy klimatyczna armia z minotaurem ma jakies szanse,,,

A figurki sa,,,,interesujace ale drooogie,,,,+koszt przesylki,,,,a jednak wole minotaura z GM,,ale beastmeni sa fajni:P

drachenfeles:
Szaman jest fajny, walczy jak zawodowy wojownik i jeszcze rzuca zaklęcia... Co do umiejętności to futrzaki mają jeden fajny skill, mianowice 'massive strength' pozwala im na władanie bronią dwuręczną za pomocą jednej ręki, reszty chyba nie trzeba tłumaczyć.

Modele Reapera są metalowe i moim zdaniem są w większości lepsze/ładniejsze i znacznie tańsze od tych z GW.

Mój umpel gra futrzakami i zaczynał z minotaurem właśnie. Na początku dorównywaliśmy koziołkom, ale po kilku bitwach nawet moi norsi nie dali im rady, ta banda jest chyba najsilniejsza w całej grze, tylko high elfy mogą się z nimi równać, choć nie koniecznie. Dlatego jakiej byś nie zrobił rozpiski to sukces masz prawie gwarantowany.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej