Autor Wątek: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich  (Przeczytany 804304 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline empro

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 05, 2006, 06:39:16 pm »
Cytat: "Kingpin"
Niby dorośli, stateczni faceci, a się o głupią laskę kłócą. Na dodatek rysunkową :roll:  ;)


jak bogata to się kłócą ;P

Offline Robertos

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 07, 2006, 06:26:52 am »
Mam male pytanko , zamowilem sobie dwa albumy u Witka na www.komiksy.com ,jezeli chodzi o pierwszy From Hell to jestem pewny ze jest to arcydzielo , natomiast drugi The Compleat Moonshadow , slyszalem o tym komiksie ze jest pieknie malowany przez Mutha , moje pytanko brzmi czy jest to dobry komiks ? I czy dobrze zainwestowalem ciezko zarobione pieniadze? :)

Offline Maciej

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 07, 2006, 10:45:30 am »
Czytałem tylko kilka zeszytów, więc nie mam poglądu na całość.
Dużo czytania będziesz miał, bo zbiorek to spora cegła.
Dziwna narracja, dużo opisów.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

N.N.

  • Gość
Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 07, 2006, 11:13:38 am »
Cytat: "Robertos"
Mam male pytanko , zamowilem sobie dwa albumy u Witka na www.komiksy.com ,jezeli chodzi o pierwszy From Hell to jestem pewny ze jest to arcydzielo , natomiast drugi The Compleat Moonshadow , slyszalem o tym komiksie ze jest pieknie malowany przez Mutha , moje pytanko brzmi czy jest to dobry komiks ? I czy dobrze zaiwestowalem ciezko zarobione pieniadze? :)


To dziwny komiks. Dość wczesne dzieło DeMatteisa jako scenarzysty i może budzić mieszane uczucia. Na pewno ciekawy i na pewno oryginalny. Jeśli Ci się nie spodoba, chętnie odkupię, bo kiedyś miałem całość i w chwili zwątpienia sprzedałem, a teraz żałuję. Jakby co - wiadomość na priv.

Offline KoZZ

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 07, 2006, 01:45:06 pm »
Ja się niestety zawiodłem na komiksie :? Spodziewałem się arcydzieła, otrzymałem jedynie bardzo dobry komiks. Napewno warto, bo to komiks jeden w swoim rodzaju, ale niestety czegoś mu brakuje.
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline Weil Deshalb

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 19, 2006, 11:57:13 am »
Mam w swoich zbiorach zeszyt Hulk: Dead like Me 1/4. Mam zamiar się go pozbyć, bo miejsce zajmuje, a i fanem Hulka nie jestem. I moje pytanie: czy to genialny komiks, będący kamieniem milowym w historii gatunku, czy mogę się rozstać z nim bez żalu?

Osobiście stawiam na drugą opcję... :)
Artysta Znany Niegdyś Jako I.Inni.

Curses upon you, Thomas Construction! Humanity will remember you as another Judas, if we aren’t all destroyed!

Offline Seifu

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 20, 2006, 06:09:09 pm »
Jak ci sie nie podoba to sie pozbywaj, co to za roznica czy to arcydzielo czy nie  8)
ere's a story of a kid - extremely alergic to fur
A story of what he did - he went where the animals were
Go to the zoo - a dumb thing to do
Turned out a lethal lesson
Logic overthrown by passion

Offline donTomaszek

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #82 dnia: Sierpień 04, 2006, 03:07:20 pm »
Mam pytanie odnosnie duetu Loeb / Sale.
Czy oprocz Wolverine/ Gambit: Victims, Batman Halloween i kolorowej trylogii (Yellow, Blue, Grey) duet ten poczynil jakies warte uwagi dzielo?
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Vinnie

  • Gość
Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 04, 2006, 03:26:20 pm »
Cytat: "donTomaszek"
Mam pytanie odnosnie duetu Loeb / Sale.
Czy oprocz Wolverine/ Gambit: Victims, Batman Halloween i kolorowej trylogii (Yellow, Blue, Grey) duet ten poczynil jakies warte uwagi dzielo?


Ostatnio wyszedł u nas ich album Superman for all seasons. Z tego co widziałem fajnie się zapowiada i chyba nawet kupię.

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 04, 2006, 03:26:47 pm »
Cytat: "donTomaszek"
Mam pytanie odnosnie duetu Loeb / Sale.
Czy oprocz Wolverine/ Gambit: Victims, Batman Halloween i kolorowej trylogii (Yellow, Blue, Grey) duet ten poczynil jakies warte uwagi dzielo?


Batman: Long Halloween
Batman: Dark Victory
Catwoman: When in Rome
Challengers of Unknown Must Die!
Superman For All Seasons

Przypuszczam, że przytaczając Batman Halloween miałeś na myśli wersję TM-Semicową. Jak już wcześniej wspominałem, Semic nie wydal jednej historii należącej do zbioru Haunted Knight, a zrobionej przez duet Loeb/Sale. Historia ta mówiła o Scarecrow/Johnattanie Crane. Możesz dostać tą historię jako LotDK: Halloween Special #1 (jednakże dostanie tego komiksu w pierwotnej formie graniczy z cudem obecnie...).

Offline donTomaszek

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 04, 2006, 04:06:23 pm »
O! dzieki chlopaki 8)

Podejrzewalem, ze odpowiedz najprawdopodobniej uzyskam od Kingpina lub Chudego. HA! Nie sadzilem, ze tak szybko.

No tak, rzeczywiscie mialem na mysli Batmana od semikow. Wol/Gamb i reszte, ktora wymienilem czytalem (oprocz Grey). Od supka skutecznie odstrasza mnie cena. Ale jesli polecacie, to chyba lykne oryginal.
Bardzo mi ten duet podpasil ogolnie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 05, 2006, 12:35:09 pm »
Polecam szczególnie Challengers of Unknown. Nieco dziwaczne historie, ale niezywkle wciągają. W dodatku Sale jeszcze wtedy nie ewoluował aż tak bardzo. Ostatni argument to pozytyw dla tych, co nie lubię ostatnich prac tegoż artysty.

celtic

  • Gość
Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 16, 2006, 02:44:55 pm »
Mam takie nietypowe pytanie : Jakiego programu komputerowego  używają koloryści do  nakładania kolorów na rysunki ?

Offline Mysza_

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 16, 2006, 03:32:38 pm »
pytasz serio czy jaja sobie robisz?
   najprostrza odpowiedz to photoshop,no nie.
  a jeszcze jest multum innych wynalazków tego typu.

Offline Maciej

Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 16, 2006, 09:45:20 pm »
Painta używają.
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

 

anything