trawa

Autor Wątek: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich  (Przeczytany 813115 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adro

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1215 dnia: Grudzień 03, 2013, 09:48:43 pm »
Powolutku kompletuje sobie rzeczy Jima Starlina. Faktycznie facet ma leb nie od parady(dzieki za hinta Fragsel :wink: ). jak ktos jest chetny na warlocka tego autora, to wlasnie mozna zamowic sobie ten komiks w preorderze. warlock ma wyjsc jakos na poczatku 2014 r.
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Jaxx

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1216 dnia: Grudzień 05, 2013, 01:10:02 pm »
A czytał ktoś "Civil War: Front Line"? Warta uwagi pozycja, czy zwykłe odcinanie kuponów, które lepiej omijać szerokim łukiem?

Offline acidos

Odp: "Must Have" - polecane lektury Marvela
« Odpowiedź #1217 dnia: Grudzień 08, 2013, 12:13:35 am »
Czytał ktoś Thor God of thunder?Zastanawiam się nad kupnem czegoś na multiversum ale kompletnie nie mam pomysłu co by to mogło być :( zastanawiałem się nad owym Thorem(fabuła wydaję się dosyć ciekawa i rysunki dają radę),thanos imperative(słyszałem że dobry) albo  A plus X(no clue) A może coś zupełnie innego? Szukam czegoś co się nie pojawi w wkkm i poprostu jest czymś mega wartym przeczytania.

Offline Anionorodnik

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Sebastian Smolarek
Odp: Odp: "Must Have" - polecane lektury Marvela
« Odpowiedź #1218 dnia: Grudzień 08, 2013, 10:01:26 am »
Czytał ktoś Thor God of thunder?Zastanawiam się nad kupnem czegoś na multiversum ale kompletnie nie mam pomysłu co by to mogło być :sad: zastanawiałem się nad owym Thorem(fabuła wydaję się dosyć ciekawa i rysunki dają radę),thanos imperative(słyszałem że dobry) albo  A plus X(no clue) A może coś zupełnie innego? Szukam czegoś co się nie pojawi w wkkm i poprostu jest czymś mega wartym przeczytania.
Mało prawdopodobne, żeby w WKKM, pojawiło się coś z Marvel NOW!, bo są to zbyt nowe komiksy. Najlepsze opinie zbierają DAREDEVIL Marka Waida i HAWKEYE Matta Fractiona i Davida Aja.


Myślę, że w kwestii nowości lepiej zostaniejsz poinformowany jak zapytasz na forum Avalonu (http://forum.marvelcomics.pl/), bo tam jest co najmniej kilkanaście osób, które czytają bieżące komiksy. Możesz też przejrzeć rubrykę Avalon: Pulse, w której pojawiają się opinie o wszystkich zeszytach wydanych w danym tygodniu: http://marvelcomics.pl/publicism/list/type/pulse


A tak w ogóle to po roku od inicjacji, "Marvel NOW!" się kończy i rozpoczyna się "All-New Marvel NOW!". Znowu wszystkie serie dostaną wyzerowaną numerację i w większości przypadków nowych autorów... Podobno taki restart całej linii wydawniczej będzie następować teraz co roku...

Offline Jaxx

Odp: Odp: "Must Have" - polecane lektury Marvela
« Odpowiedź #1219 dnia: Grudzień 09, 2013, 09:30:13 pm »
Podobno taki restart całej linii wydawniczej będzie następować teraz co roku...

To jakiś żart, tak? Jaki ma sens takie działanie w wydawnictwie, które swój sukces zawdzięcza właśnie ciągłości linii wydawniczych? Przecież to tylko wygeneruje więcej chaosu. Strasznie pokręcona polityka, w tym względzie DC jest chyba bardziej przemyślane.

Offline badday

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1220 dnia: Grudzień 09, 2013, 09:55:39 pm »
http://www.comicvine.com/allnew-marvel-now/4015-56264/ Tu nie wygląda to tak "radykalnie"

Offline reston

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1221 dnia: Grudzień 10, 2013, 07:53:47 pm »
Wydanie Muchy właśnie nie posiada (części) kartotek S.H.I.E.L.D. które w swoim wydaniu rzuciło Hachette...

Dzięki za odp. Czyli w WKKM jest całość dodatków?

Offline acidos

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1222 dnia: Grudzień 19, 2013, 11:51:51 pm »
Zastanawiam się na zakupem komiksów do wyboru mam :
Astonishing Thor + Marvel Masterworks Silver Surfel vol 1  LUB Omnibus Marvel Zombies
Co wybrać?

Offline adro

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1223 dnia: Grudzień 19, 2013, 11:58:19 pm »
Czy ktos moglby napisac cos na temat wymienionych ponizej komiksow?
1. Thanos Redemption
2. Death of the new gods
3. silver surfer rebirth of thanos
4. Rann/Thanagar Holy war
5. Thanos infinity abyss
6. marvel universe the end
7. Infinity Gauntlet i infinity gauntlet aftermath
8. Inifnity Crusade
9The epiphany i the end thanos
10 mystery in space
Oczywiscie chodzi mi o jakies krotkie opinie, warto czy nie warto i dlaczego jedno albo drugie. Ewentualnie poprosilbym o wskazanie najlepszych rzeczy z ww 10
pzdr i wielkie dzieki za odp

tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Blaskowitz

  • Gość
Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1224 dnia: Grudzień 20, 2013, 04:29:14 pm »
Mam dwa pytania do ludzi bardziej zorientowanych.
1. Czy jest jakiś możliwość dowiedzieć się czy planowany jest dodruk Thor by Walter Simonson Omnibus? Marvel udostępnia gdzieś takie zapowiedzi?
2. Miracleman Moore'a. Marvel zamierza wydawać toto w normalnym cyklu wydawniczym? To znaczy - czy można się spodziewać wydań zbiorczych?
Z góry dzięki.  :smile:

Offline adro

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1225 dnia: Grudzień 20, 2013, 05:03:31 pm »
http://marvelomnibus.wordpress.com/ tutaj mozesz sledzic zapowiedzi nowych marvelowskich omnibusow. Niestety nic nie wiadomo, na temat terminu kolejnego wydania akurat tego omnibusa :sad:
Acidos bralbym bez wahania pierwsza opcje  :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline miki2001

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1226 dnia: Grudzień 20, 2013, 05:21:53 pm »
Czy ktos moglby napisac cos na temat wymienionych ponizej komiksow?
1. Thanos Redemption
2. Death of the new gods
3. silver surfer rebirth of thanos
4. Rann/Thanagar Holy war
5. Thanos infinity abyss
6. marvel universe the end
7. Infinity Gauntlet i infinity gauntlet aftermath
8. Inifnity Crusade
9The epiphany i the end thanos
10 mystery in space
Oczywiscie chodzi mi o jakies krotkie opinie, warto czy nie warto i dlaczego jedno albo drugie. Ewentualnie poprosilbym o wskazanie najlepszych rzeczy z ww 10
pzdr i wielkie dzieki za odp


Mi się bardzo podoba cała trylogia nieskończoności. Jeśli lubisz kosmiczne historie w TM-Semicowym klimacie to bierz w ciemno po kolei : Rebirth of Thanos -> Infinity Gauntlet -> Infinity War -> Infinity Crusade. Można się przy tym świetnie zabawić :D


Offline adro

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1227 dnia: Grudzień 21, 2013, 08:28:33 pm »
Dzieki za odp
A miales moze stycznosc z infinity gauntlet Aftermath, dobre toto? Czy można pominąc ten tytul przy przejsciu do infinity crusade? A moze jednak sa tam jakies wazne watki?
pzdr i jeszcze raz dzieki za ewentualna odp

tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline miki2001

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1228 dnia: Grudzień 21, 2013, 09:27:07 pm »
Z aftermatch nie mialem stycznosci, bede musial to nadrobic. Ogolnie to polecam caly kosmos marvela. Zawsze jakies oderwanie od monotonnego pajeczaka.

Offline Koro

Odp: Pytania i odpowiedzi - dot. komiksów amerykańskich
« Odpowiedź #1229 dnia: Grudzień 22, 2013, 06:27:21 pm »
Mógłby ktoś napisać kilka słów na temat zapowiadanego przez Egmont All-Star Western? Postać Jonaha Hexa znam tylko z epizodu w The Return of Bruce Wayne. Warto, ciekawa seria?