trawa

Autor Wątek: KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa  (Przeczytany 126781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KRL

  • Gość
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #105 dnia: Kwiecień 10, 2006, 12:27:57 pm »
No dziwne.... Było 200 sztuk a materiału z tego albumu- nawet premier juz nigdzie i nigdy nie opublikuję - może tu sie kryje tajemnica. To taka obligacja na przyszłość :) Taki [/i]ekskliuzif

Offline Fomoraig

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #106 dnia: Kwiecień 28, 2006, 04:31:02 pm »
Zapraszam na http://www.komiks.carpenoctem.pl/krlbio.htm aby zapoznać sie z autobiografią KRL-a:)[/url]

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #107 dnia: Kwiecień 28, 2006, 09:46:47 pm »
Nie za długa ta autobiografia ;)
Ale to dobrze, jeszcze cała tona kart autobiografii do zapisania.
Czekam na Yoela.

Offline Mysza_

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #108 dnia: Kwiecień 29, 2006, 12:03:36 am »
a pamietam jak sie chłopak do Produktu dobijał....i mimo wszystko taki  pożądny kawaler wyrósł;P

KRL

  • Gość
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #109 dnia: Kwiecień 29, 2006, 02:35:39 am »
A tam od razu "dobijał"... do Pro to akurat niechcący trafiłem... na te wasze impry pro...no to sie na krzywy ryjec na początku pchałem...ale chopaki zaakceptowli po czasie....i był tip top.... a Filipa i Kurta to się najbardziej bałem.... a Filip to taki "prorodzinny" sie okazał...przynajmniej do mnie.... bo Kurta to się dalej boję....człowiek enigma.... no ale Filonie...Filipie...jak mają sie nie dogadac fani Biza?...nawet jeżeli jeden z nich ma niedowagę i strach w oczach... i nie mówię o tobie..... chociaż i mi sie ostatnio przytyło....żeby nie powiedzieć, że zalążki bicepsa wyskoczyły.... spóźnione dojrzewanie chyba.... ale włosy tam gdzie trzeba, rosły kiedy trzeba.... ot pociecha..... na stare lata..... ale zawsze to coś.... idę spać....

Offline Mysza_

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #110 dnia: Kwiecień 29, 2006, 02:54:46 am »
Cytat: "KRL"
A tam od razu "dobijał"... do Pro to akurat niechcący trafiłem... na te wasze impry pro...no to sie na krzywy ryjec na początku pchałem...ale chopaki zaakceptowli po czasie....i był tip top.... a Filipa i Kurta to się najbardziej bałem.... a Filip to taki "prorodzinny" sie okazał...przynajmniej do mnie.... bo Kurta to się dalej boję....człowiek enigma.... no ale Filonie...Filipie...jak mają sie nie dogadac fani Biza?...nawet jeżeli jeden z nich ma niedowagę i strach w oczach... i nie mówię o tobie..... chociaż i mi sie ostatnio przytyło....żeby nie powiedzieć, że zalążki bicepsa wyskoczyły.... spóźnione dojrzewanie chyba.... ale włosy tam gdzie trzeba, rosły kiedy trzeba.... ot pociecha..... na stare lata..... ale zawsze to coś.... idę spać....


  offtop,offtop!!! :badgrin:
 też ide w kimę.zaraz koguty zaczną piać.

Offline Frigmo

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #111 dnia: Maj 02, 2006, 12:13:26 pm »
ma ktoś pojęcie gdzie w internecie kupiś Kaerelki i inne takie? jakoś nie mogłem na nie trafić.

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #112 dnia: Maj 02, 2006, 05:14:51 pm »
widziałem na allegro w kategorii komiksy pozostałe polskie ale teraz nie podam Ci konkretnego linka ale jakoś 3 razy na nie wpadłem, więc poszukaj.

Offline Frigmo

Re: .....
« Odpowiedź #113 dnia: Maj 03, 2006, 06:57:53 pm »
Cytat: "Łamignat"
widziałem na allegro w kategorii komiksy pozostałe polskie ale teraz nie podam Ci konkretnego linka ale jakoś 3 razy na nie wpadłem, więc poszukaj.


ech jakoś mi to nie idze. No nic trzeba będzie się ruszyć z domu ;)

dzięki za info

Offline Łamignat

.....
« Odpowiedź #114 dnia: Maj 03, 2006, 07:56:21 pm »
Masz link do aukcji zakończonych:

http://www.allegro.pl/item98851191_krl_kaerelki_i_inne_takie_nowosc_prosto_z_wsk_.html

Napisz do kolesia i dowiedz się czy ma jeszcze 1 komiks.

Offline graves

Re: .....
« Odpowiedź #115 dnia: Maj 03, 2006, 08:56:33 pm »
Cytat: "Łamignat"
Masz link do aukcji zakończonych:

http://www.allegro.pl/item98851191_krl_kaerelki_i_inne_takie_nowosc_prosto_z_wsk_.html

Napisz do kolesia i dowiedz się czy ma jeszcze 1 komiks.

Info od Timofa:

timof (21:36)
możesz napisać łamignatowi, że nie ma (i wiesz to z dobrego  żródła)
timof (21:36)
kolo kupował po zakończeniu aukcji komiksy pocztą w komikslandii
timof (21:38)
i miał fuksa że mu nie zalicytowało parę osób, bo krl już nie dostał
timof (21:38)
a na blaki załapał się na jedne z ostatnich
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

KRL

  • Gość
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #116 dnia: Maj 15, 2006, 02:34:44 pm »
Ziemia do  karola konw. Przeczytałeś w końcu? Miałeś sie wypowiedzieć  :roll:

Anonymous

  • Gość
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #117 dnia: Maj 15, 2006, 02:44:46 pm »
czekaj
do jutra:D

KRL

  • Gość
KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #118 dnia: Maj 15, 2006, 02:52:45 pm »
oki doki

Offline Frigmo

KaeReLki i inne takie, czyli komiksy KRLa na WSK
« Odpowiedź #119 dnia: Maj 15, 2006, 03:52:19 pm »
no do cholery nie mogę tych kaerelków nawet na allegro namierzyć. Co to za biznes jest. Żeby nie można kupić komisku w 2 czy 3 miesiące po premierze to przegięcie. Domagam się dodruku. I zmiany polityki wydawniczej na rynku komiksowym. Tak nie może być.  ;) Blaki i Alicja to samo. 500 egzemplarzy.  Blaki na szczęście mam, ale już Alicję czułem się zobligowany w ciemno kupić, zanim zapoznałem się z recencjami bo po miesiącu będzie pewnie wykupiona.

Jako konsument czuję się nieusatysfakcjonowany. Niby jest tak źle z popytem na komiksy ale jak przychodzi co do czego to okazuje się że podaż jest niewystarczająca.

 

anything