Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

Xbox 360

(1/136) > >>

DARKMAN:
Domyslam sie ze prawdopodobnie za duzo osob nie posiada tej konsolki, ale nadal mozna porozmawiac o waszych odczuciach na temat wyzej wymienionej. Co sadzicie o cenie? Za wysoka czy tez raczej mozliwa do zniesienia ($299 za Core System, $399 za pelna)?

Pomimo tego ze jest juz dawno po swietach znalezienie konsoli w jakimkolwiek sklepie jest bardzo trudne (sytuacja znacznie sie juz poprawila - ostatnio otrzymalismy ponad 10 w jednym tygodniu porownujac do 0-1 wczesniej). Co uwazam za interesujace ludzie nie zrazili sie nawet wada fabryczna wystepujaca w niektorych modelach (swoja droga bardzo rzadko) ani tez brakiem prawdziwego killer appa. Oczywiscie sa gry dobre, a nawet bardzo dobre, jednak nadal brakuje tego 1 dla ktorego KONIECZNIE jest kupic konsole (wszystkie znaki na niebie wskazuja, ze sytuacja ta powinna zmienic sie za 3 tygodnie z wydaniem Oblivion'a).

---------------------------------------------------------------------------------
Osobiscie uwazam ze konsola nie jest zbyt piekna,  to zapewne kwestia gustu (podobnie zreszta uwazam ze PS3 jest nawet brzydsze - nie ma to jak Revolution, ktory jest po prostu sliczny). Nie jestem pewien czy tak powinno byc, ale moja konsola takze jest strasznie glosna w porownaniu nawet do mojego PC (ktory zreszta ma zdjeta obudowe). Jako, ze kupilem pelna wersje w pudelku przyszedl takze kabel do HD, bezprzewodowy kontroler oraz pilot. Niestety nie posiadam telewizora z high definition to o roznicy w wyswietlanej grafice sie nie wypowiem. Kontrolery sa mniejsze niz kontrolery S od Xbox'a. W kwesti kontrolerow powiedzialbym ze sa poki co najwygodniejszymi kontrolerami z jakimi dane mi bylo obcowac. Najwieksza innowacja jest guide button - to ten duzy przycisk na srodku z X. Dzieki niemu mozemy przeskoczyc szybko i bezbolesnie do glownego menu lub tez po prostu wylaczyc/wlaczyc konsole (oh yeah to jest wlasnie to - nawet nie trzeba juz podchodzic do konsoli zeby ja wlaczyc!!!).

Kazda konsola przychodzi z podstawowa wersja serwisu Live (Silver oraz miesiacem darmowego Gold). W samym serwisie nastapila spora zmiana i oprocz oczywistego - grania z milionami graczy z calego swiata mozna zrobic pare innych rzeczy. Po pierwsze teraz grajac w dana gre i odkrywajac jej sekrety dostajemy punkty ktore determinuja nasza pozycje jako gracza (oraz sa jednym z czynnikow determinujacych naszych przeciwnikow w grze online).  Inna ciekawa opcja jest Marketplace skad mozna sciagnac sobie dema gier, trailery (takze filmow) oraz roznego rodzaju tapety (za te ostatnie trzeba juz placic). Ponadto Xbox Live Arcade oferuje dostep do gier w ktore zagrywalismy sie dawno temu lub tez nowsze pozycje typu Bejeweled (niestety ten serwis takze jest platny). Jedyna moja uwaga na temat powyzszych jest taka, ze podobnie jak wczesniej (znaczy sie na "starym" Xboxie) jesli cos sciagamy nic wiecej nie mozemy robic.... Czy tak trudno byloby pozwolic na sciaganie w tle, tak ze mozna by bylo w tym czasie sobie pograc w jakas gierke? (dema sa z reguly w wielkosciach 700mb-1gb to pare minut to zajmuje)

Ok, podmieniłem treść :p - Norsefir

Qraq:
powiem tak: prędzej kupię x360 zamiast kupowania zestawu proc+pł.gł.+grafa do kompa. Za nawet 2000zl ledwie zbliżyłbym się do poziomu x360. Niech tylko wyjdzie więcej dobrych gierek(splinter cell! hitman!) i niech pozbedą się kilku wad pierwszych modeli i będe mógł się poważnie zastanowić.

DARKMAN:
Wada ("niebieski ekran smierci") juz dawno zostala naprawiona.

Odnosnie gier -> 2 tygodnie do Obliviona!!!

Anonymous:
obecnie posiadam bxoxa 360 od 2 miechóe i jestem zadowolony, powiem wam tak warto ja kupic

the_one:
Kupiłem sibie xboxa 360 i jako stary pctowiec na początku nie za bardzo wiedziałem o co chodzi i z czym to się je ale z każdą godziną grania mam coraz lepsze odczucia.

Obecnie katuje w PGR 3 no i oczywiście w Gears of War

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej