Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 212510 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #105 dnia: Październik 19, 2007, 06:01:40 am »
No i stalo sie co sie mialo sie stac :)

Wyniki NPD z wrzesnia

Najlepiej sprzedajace sie gry:
Halo 3 (lacznie 3 wersje, pojedynczo zajely 3 pierwsze miejsca) 3.3 million
Wii Play with Remote 282,000
Legend of Zelda: Phantom Hourglass 224,000
Madden NFL 08 PS2 205,000
Skate Xbox 360 175,000
Madden NFL 08 Xbox 360 173,000
Metroid Prime 3: Corruption 167,000
Bioshock Xbox 360 150,000
Brain Age 2: More Training in Minutes a Day 141,000
Heavenly Sword 139,000

Sprzedaz systemow:
Xbox 360: 527,800
Wii: 501,000
Nintendo DS: 495,800
PlayStation Portable: 284,500
PlayStation 2: 215,000
PlayStation 3: 119,400
Game Boy Advance: 75,000


Komentarz MS

NPD podalo takze dane na temat wzrostu rynku gier video w porownaniu z poprzednim

-------------------------
Gratulacje MS! Po raz pierwszy od premiery Wii udalo im sie sprzedac wiecej X'ow, glownie dzieki Halo 3 (nie zapominajmy, ze wydano je 25 wrzesnia czyli to sprzedaz z TYGODNIA!!!)

Offline Faolinar

Xbox 360
« Odpowiedź #106 dnia: Listopad 06, 2007, 09:50:37 pm »
mam pytanie. przymierzam sie do kupna xboxa arcade. dorzucaja do niego 256mb flesha. na co to starczy? np. na savy do gearsów albo obviliona starczy czy od razu musze dokupowac jakis dysk? te gierki co dorzucaja na fleshu oczywiscie pokasuje...

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #107 dnia: Listopad 07, 2007, 12:11:01 am »
Na same save'y wystarczy w zupelnosci... Nie wiem jak to sie przedstawia cenowo w Polsce ale tutaj wersja arcade jest za $279, zas Pro z DWOMA grami (Forza Motorsport2 + Marvel Ultimate Alliance), dyskiem twardym i bezprzewodowym kontrolerem jest za $349.... IMHO warto doplacic...

P.S. Osobiscie bym tych gierek nie kasowal bo calkiem niezle nawet daja - zdaje sie UNO i cos tam jeszcze.

Offline Faolinar

Xbox 360
« Odpowiedź #108 dnia: Listopad 07, 2007, 02:53:50 pm »
jestem typowym graczem "casual", - zmecze pewnie 3 gierki na pol roku, a nie w tydzien , dlatego interesuje mnie minimalizacja kosztow.
a co premium to te z dwoma gierkami, sa jeszcze ponoc w starej, przegrzewajacej sie technologii, a arcade juz nie, no i arcade ma hdmi... co do gierek, to pacman championship czy odmiany tetrisa na xboxa jakos mnie nie jaraja ;)

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #109 dnia: Listopad 07, 2007, 06:19:43 pm »
Cytat: "Faolinar"
jestem typowym graczem "casual", - zmecze pewnie 3 gierki na pol roku, a nie w tydzien , dlatego interesuje mnie minimalizacja kosztow.

Niby tak, JEDNAK w sama Forze mozna grac miesiacami (oczywiscie jesli lubisz gry wyscigowe do czasu wyjscia GT5 jest to najlepszy "symulator") i masz do tego dysk + bezprzewodowy kontroler zamiast tego z kablem... Jezeli zupelnie nie kreca Ciebie gry wyscigowe to czemu nie, jesli jednak jestes fanem motoryzacji to IMHO znacznie bardziej oplaca sie ta wersja.

Cytat: "Faolinar"
a co premium to te z dwoma gierkami, sa jeszcze ponoc w starej, przegrzewajacej sie technologii, a arcade juz nie, no i arcade ma hdmi...

Z tego co mi wiadomo w obu sa te same "nowsze" konsole i prosto sprawdzic czy sa to nowsze modele czy starsze -> na pudelku pisze HDMI (oraz zdaje sie, ze tez Zephyr).

P.S. Pacman CE to IMHO swietna gra warta oddzielnego zakupu poprzez Live Arcade. Podobnie UNO. Reszta to fakt, ze glowy bym sobie nie zawracal...
P.S.2 Ale jak tez zapewnie widac z mojego gamertaga ostatnio gram glownie tylko w gry z XBLA...

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Xbox 360
« Odpowiedź #110 dnia: Listopad 24, 2007, 06:47:08 pm »
witam

mam szybkie i dosc pilne pytanie do znajacych sie na rzeczy. mam mozliwosc kupna Xbox-a 360 core (tzn bez HDMI) wiec moje pytanie brzmi:

czy brak ww. portu bardzo boli? w jaki sposob to ujemnie wplywa na mozliwosci konsoli?

a moze tak zadam pytanie: warto brac nowego core za 500zl czy lepiej dolozyc kolejne 600 i wziasc premium?

prosilbym o pilna odpowiedz
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #111 dnia: Listopad 24, 2007, 08:12:09 pm »
HDMI oferuje ci mozliwosc gry w 1080p, przy standardowych Componentach masz "jedynie" 720p - mi wystarcza... Jesli masz super wypasiony TV i chcesz wyciagnac z niego max to HDMI jest podstawa.... Z tego co mi wiadomo wszystkie nowe modele maja HDMI, takze wersja Core.

Osobiscie akurat tym tak bardzo bym sie nie przejmowal - IMHO wazniejszy jest dysk twardy, jesli jednak nie masz zamiaru sciagac dem z Live itp to mozesz tez po prostu korzystac z karty pamieci (osobiscie chcialbym miec wiekszy HDD niz standardowy 20GB - to jak mi padnie X, a na to znowu sie zanosi to pewnie kupie se Elite'a)...

P.S. Pamietaj tez ze w Premium dostajesz dwie gry - Forze 2(!) i Marvel Ultimate Alliance, dysk twardy i bezprzewodowy kontroler (zamiast okablowanego w Core).

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Xbox 360
« Odpowiedź #112 dnia: Listopad 24, 2007, 09:25:21 pm »
no niby do tego core'a daja PGR 3 ale karty pamieci nie ma w  zestawie wiec sie waham(to nie arcade)
i jak jest z awaryjnoscia tych konsol? naprawde zle i warto kupic te nowsze?
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #113 dnia: Listopad 24, 2007, 10:21:26 pm »
PGR3 jest swietne, jedne z najlepszych dostepnych wyscigow to raczej nie bedziesz zalowal. Karta pamieci chyba nie jest droga, chociaz IMHO dysk twardy jest lepszym wyjsciem... Nie wiem dokladnie jak to jest z cenami w Polsce, ale tutaj karta pamieci 512MB = $49, HDD 20GB = $99, HDD 120GB = $179, to se odpowiednio do ceny musisz doliczyc...

Jezeli masz 600PLN roznicy to IMHO raczej sie oplaca -> masz konsole + 20GB dysk razem z PGR3 za 300 zeta mniej niz zestaw premium (koszt gry Marvel Ultimate Alliance - ktora akurat ja bym olal...), a za oszczedzona kase mozesz se sprawic jakas inna lepsza gre.

Z awaryjnoscia jest tak, ze jest dosc wysoka... Jednak czerwone swiatla smierci masz pokryte przez MS na 3 lata to jesli nawet cos sie stanie to jedynie nie bedziesz mial konsoli przez pare tygodni. Wszystko inne jest pokryte do roku czasu... Moja konsola dzialala bez problemu z jakies 1.5 roku... Teraz znowu mi pada, ale mam jeszcze pare miesiecy gwarancji na swoim X'ie ze sklepu to jak mi znowu padnie to w sklepie wymienie (a wyglada jakby tym razem naped DVD padal)...

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Xbox 360
« Odpowiedź #114 dnia: Listopad 24, 2007, 10:25:03 pm »
no dlatego wlasnie mamy zamiar z kumplem sie zaopatrzyc.

w sumei to rozwazamy tez ta wersje:
http://www.ultima.pl/Xbox_360_Premium_HDMI/i5174/

ale po tym jak zobaczylem na amazon ze bezprz. pad plus dysk i chlodzenie dodatkowe wychodza 150$ a przewoz bym sobei zalatwil (a to niezbyt tani sklep) to chyba zrezygnujemy z drozszej wersji i wezmiemy po 500 ta.
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Kalasanty

Xbox 360
« Odpowiedź #115 dnia: Listopad 24, 2007, 11:19:41 pm »
Gdzie kupujesz takiego taniego Core'a? Jeśli to nie tajemnica, oczywiście ;).

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Xbox 360
« Odpowiedź #116 dnia: Listopad 24, 2007, 11:42:29 pm »
z tego co mi wiadomo to niedlugo maja byc w hipermarkecie Carrefour w tej wlasnie cenie :D
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Teflon

Xbox 360
« Odpowiedź #117 dnia: Listopad 25, 2007, 10:13:34 pm »
Ciekawe co będzie nie tak z tymi konsolami?Może są to wadliwe modele po regeneracji jak to kiedyś było z PS2 sprzedawanymi w zielonych pudełkach.Mam zamiar sprawić sobie taki prezent na gwiazdkę i mam nadzieję,że konsola też będzie ok.

Offline Kalasanty

Xbox 360
« Odpowiedź #118 dnia: Listopad 25, 2007, 10:50:49 pm »
Czy chodzi o to? 500 zł, z grą :o[/url]

Offline Teflon

Xbox 360
« Odpowiedź #119 dnia: Listopad 26, 2007, 12:42:59 am »
Chodzi oczywiście o konsole znalezione w gazetce reklamowej Carrefour'a.Jadę w środę po konsole i mam nadzieję,że będzie dostępna we Wrocławiu :)

 

anything