trawa

Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 213339 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Xbox 360
« Odpowiedź #165 dnia: Styczeń 02, 2008, 09:35:22 pm »
Mój jeszcze gwarancji nie ma =P Zapomniałem podbić, jutro do nich pójdę i mi podbiją, 3 latka.

Greah - gratuluję!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #166 dnia: Styczeń 02, 2008, 10:55:10 pm »
Na "normalne" usterki masz 1 rok, na czerwone swiatla smierci sa 3.

Sie zastanawiam ile jeszcze czasu moj pochodzi - trzeba go pare razy wlaczac by sie wiatrak uspokoil (albo DVD, ale jako ze mi plyt nie rysuje to chyba tylko wiatrak)...

greah -> witaj w klubie :D

Dabi - pogralbys troche i bys sie przyzwyczail. Qmpel co praktycznie nigdy nie gral nie mial zadnych problemow po jakis 2-3 godzinkach. A odnosnie sterowania przy grach FPP - wlasnie gram w Metroid'a na Wii i musze powiedziec to jest niezla faza... troche brakuje celnosci jeszcze ale z czasem bedzie lepiej :)

Offline Dabi

Xbox 360
« Odpowiedź #167 dnia: Styczeń 02, 2008, 11:47:58 pm »
Dabi - pogralbys troche i bys sie przyzwyczail. Qmpel co praktycznie nigdy nie gral nie mial zadnych problemow po jakis 2-3 godzinkach. A odnosnie sterowania przy grach FPP - wlasnie gram w Metroid'a na Wii i musze powiedziec to jest niezla faza... troche brakuje celnosci jeszcze ale z czasem bedzie lepiej

Może troszkę bym się przyzwyczaił ale to bardzo ułomne sterowanie w Call of Duty 3 sprawiło iż totalnie mnie gra odrzuciła od siebie. A duele były czysto przypadkową wymianą ognia. Zabawne ale mnie nie bawi tym bardziej że ten sam duel za pomocą myszki skończyłby się dużo szybciej

Natomiast w Gear of War grało mi się spoko i niedokładność kontrolera nie przeszkadzała. Inny silnik gry inna mechanika i od razu fajniej się robiło.
Nie jest to stricte fpp więc może dlatego - nie mam pojęcia może inny powód ale tu fun istniał  

Rozważę zakup w przyszłości
eśli coś wydaje się trudne , to pewnie takie jest

Offline Ermidius_

Xbox 360
« Odpowiedź #168 dnia: Styczeń 02, 2008, 11:50:06 pm »
Cytat: "greah"
Muszę się pochwalić! Muszę!

Mój Premium nabawił się RoD'a a co jest w tym najzabawniejsze to to, że gram od święta a i to tylko przez godzinę, dwie

Co za szmelc :(

http://pl.youtube.com/watch?v=v70WHi5Jt9A
 :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #169 dnia: Styczeń 03, 2008, 03:39:10 am »
Dabi - jezeli graliscie tylko we dwojke to multi w CoD3 jest beznadziejne... Swoja droga IMHO CoD4 > CoD2 > CoD3 (w jedynke nie gralem to nie wiem gdzie ja dokladnie wsadzic :P). CoD3 ogolnie nie jest zly, ale raczej najslabszy z serii...

Kolejna sprawa, ktora IMHO takze jest super to mozliwosc grania Co-Op w coraz wiekszej ilosci gier (nie koniecznie przez split-screen). Przy GoW faza jest calkiem dobra ;)

Krova - jak lapniesz Live'a to daj znac ;)

Offline Dabi

Xbox 360
« Odpowiedź #170 dnia: Styczeń 03, 2008, 01:46:54 pm »
Cytat: "DARKMAN"
Dabi - jezeli graliscie tylko we dwojke to multi w CoD3 jest beznadziejne... Swoja droga IMHO CoD4 > CoD2 > CoD3 (w jedynke nie gralem to nie wiem gdzie ja dokladnie wsadzic :P). CoD3 ogolnie nie jest zly, ale raczej najslabszy z serii...

Kolejna sprawa, ktora IMHO takze jest super to mozliwosc grania Co-Op w coraz wiekszej ilosci gier (nie koniecznie przez split-screen). Przy GoW faza jest calkiem dobra ;)

Nie chodzi o to że gra sama w sobie jest lipna na dwóch. To oczywiste że jest pomyślana na większą liczbę graczy jak kazdy fps tego typu ale nawet jak uwzglednieniu tego faktu ze cudu się nie spodziewałem to było to nadwyraz lipne.
Przypadkowe trafienia i praktycznie zerowe panowanienad bronia to nic fajnego. Nie ma wrażenia kontroli tego co sie dzieje a fragi nie dawały satysfakcji.

To kwestia sterowania

I raczej nie mam ochoty za bardzo na kolejna rozgrywke.

W GoW natomiast i w cooperative i 1 vs 1 to chetnie bym potlukl

Inny watek Wadliwosc konsol jest ostra :?

Chyba trzeba sie wstrzymac z decyzja o ewentualnym zakupie az do czasu kiedy cos z tym powazniejszego zrobia (technologia 65 zamiast 90 ? )

Offline Kalasanty

Xbox 360
« Odpowiedź #171 dnia: Styczeń 03, 2008, 03:10:23 pm »
Czym się różni Xbox zwykły od tego z HDMI? Czy jest duża różnica w jakości obrazu? Warto kupić droższą wersję?

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #172 dnia: Styczeń 03, 2008, 04:53:00 pm »
Cytat: "Kalasanty"
Czym się różni Xbox zwykły od tego z HDMI? Czy jest duża różnica w jakości obrazu? Warto kupić droższą wersję?

W skrocie ten z HDMI to nowszy model, ktory ponoc nie ma juz RROD.... Ponoc czy to prawda to nie wiem.

Odnosnie roznicy w jakosci obrazu - HDMI daje ci najwyzsza mozliwa jakosc bo pozwala wyswietlac grafike w 1080p (oczywiscie jezeli twoj TV jest "true" HD), w starszych modelach masz "tylko" kable Component ktore pozwalaja na wyswietlanie grafiki w 720p (chyba, ze masz BARDZO rzadki telewizor ktory pozwala na 1080p przez Componenty, starsze modele czasami dzialaja takze w 1080i, starszym formacie "oszukiwanym" HD). Roznica w rozdzielczosci jest dosc spora 1920×1080 (1080p) vs. 1280×720 (720p). I tak im wiekszy TV tym wieksza roznica, JEDNAK nie kazda tez gra oferuje natywnie support grafiki 1080p przez co wyniki sa rozne, ogolnie nie jest zle X360 hardwarowo (przy PS3 musza to emulowac) skaluje grafike do wyzszej rozdzielczosci.

Obecnie wszystkie nowe modele sa wyposazone w wyjscie HDMI - Arcade, Premium i Elite. To nie wiem dokladnie o co chodzi z ta drozsza wersja... Chyba, ze jeszcze gdzies sprzedaja Core'a...

Tak wiec IMHO warto brac ten model z HDMI...

------------------
Dabi - mi sie tam w CoD3 raczej w multi beznadziejnie gralo tak czy siak... Polecam obczaic Halo 3 powinno byc lepiej - chociaz nie kazdy tez lubi takie klimaty (seria CoD jest raczej "realistyczna" przy futurystycznym H3).

Odnosnie wrazenia kontroli - nie polecam w takim razie grac poki co przez Live'a, w wiekszosci gier zostaniesz zabitym szybciej niz zdazysz wyjsc z miejsca spawnowania... Pomaga troche matchmaking, ale jest sporo swirusow na swiecie co znaja na pamiec kazda mape...

Offline greah

Xbox 360
« Odpowiedź #173 dnia: Styczeń 03, 2008, 05:22:52 pm »
Podobno MS szykuje jakąś niespodziankę związaną z klockiem. Ktoś przebąkiwał, że chodzi o hddvd w standardzie. Wcale by mnie to nie zdziwiło, bo jak chcą obecnie stawać w szranki z PS3 to muszą się ugiąć i rzucić w obronik słowa, że dvd dl wystarczy do najnowszych gier (vide nowe GTA)

Offline Dabi

Xbox 360
« Odpowiedź #174 dnia: Styczeń 03, 2008, 05:38:16 pm »
Dabi - mi sie tam w CoD3 raczej w multi beznadziejnie gralo tak czy siak... Polecam obczaic Halo 3 powinno byc lepiej - chociaz nie kazdy tez lubi takie klimaty (seria CoD jest raczej "realistyczna" przy futurystycznym H3).

Odnosnie wrazenia kontroli - nie polecam w takim razie grac poki co przez Live'a, w wiekszosci gier zostaniesz zabitym szybciej niz zdazysz wyjsc z miejsca spawnowania... Pomaga troche matchmaking, ale jest sporo swirusow na swiecie co znaja na pamiec kazda mape..

Niezamierzam korzystać z Live jak już będę posiadał konsolę - za drogi biznes.  
Do gry przez sieć komputer wybiorę a konsola niechaj będzie do zabawy z kumplami którzy okazjonalnie wpadli. O ile oczywiście już takowa będzie

Halo grałem w 1 i szybko wyrzuciłem (wersja PC) Odrzucił mnie design i klimat

Offline JAPONfan

Xbox 360
« Odpowiedź #175 dnia: Styczeń 03, 2008, 06:15:28 pm »
Cytat: "greah"
Podobno MS szykuje jakąś niespodziankę związaną z klockiem. Ktoś przebąkiwał, że chodzi o hddvd w standardzie. Wcale by mnie to nie zdziwiło, bo jak chcą obecnie stawać w szranki z PS3 to muszą się ugiąć i rzucić w obronik słowa, że dvd dl wystarczy do najnowszych gier (vide nowe GTA)

internetowi zartownisie mowia ze Ms oglosi nastepce 360, taki co sie nie psuje.

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #176 dnia: Styczeń 03, 2008, 07:34:28 pm »
Odnosnie tej zapowiedzi - podobno ma sie to stac na CES (czyli juz w ta niedziele) i nie ma to byc dokladnie nastepca :)

Nowe opcje - to tak jak greah wspomnial wbudowany HDDVD, WiFi oraz wiekszy dysk (320GB). Jednak najwieksza zmiana to IPTV. Zobaczymy co z tego wyjdzie

Cytat: "Dabi"
Do gry przez sieć komputer wybiorę a konsola niechaj będzie do zabawy z kumplami którzy okazjonalnie wpadli. O ile oczywiście już takowa będzie

Do tego co oferuje to cenowo Live nie jest taki drogi - ot jedna gra rocznie.

Offline Kalasanty

Xbox 360
« Odpowiedź #177 dnia: Styczeń 04, 2008, 11:46:50 am »
Cytat: "DARKMAN"
Obecnie wszystkie nowe modele sa wyposazone w wyjscie HDMI - Arcade, Premium i Elite. To nie wiem dokladnie o co chodzi z ta drozsza wersja... Chyba, ze jeszcze gdzies sprzedaja Core'a...

Na allegro normalny (?) premium z grami kosztuje w granicach 1100-1200 zł, natomiast HDMI bez gier kosztuje jakieś 200 zł więcej :p, dlatego się pytałem.
I jeszcze jedno pytanko: zanim kupie jakiś rozsądny telewizor do tego Xa, chce grać na monitorze lcd. Opłaca się kupić oryginalny kabel microsoftu, czy może wystarczy taki kabel np. firmy BigBen? Ten drugi ma dodatkowo przejściówkę do podłączenia głośników ;).

Offline Krova

Xbox 360
« Odpowiedź #178 dnia: Styczeń 04, 2008, 12:43:54 pm »

Przerażająco ;)

Już Elite miał mieć wbudowany czytnik hd-dvd... No nic, zobaczymy, nowe dyski 20gb kosztują 270zł, czyli cena jest do przełknięcia.

Swoja drogą to ja pieprzę taką "konsolę" - psuje się, trzeba będzie dokupowywać rzeczy, może niedługo trzeba będzie jeszcze dokładać RAM?  :x Konsola to jest wrzuć-płytkę-i-graj, a nie graj-jesli-co-2-miesiące-będziesz-dokładał-nowe-rzeczy.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline JAPONfan

Xbox 360
« Odpowiedź #179 dnia: Styczeń 04, 2008, 01:26:19 pm »
Cytat: "Krova"

Przerażająco ;)

Już Elite miał mieć wbudowany czytnik hd-dvd... No nic, zobaczymy, nowe dyski 20gb kosztują 270zł, czyli cena jest do przełknięcia.

Swoja drogą to ja pieprzę taką "konsolę" - psuje się, trzeba będzie dokupowywać rzeczy, może niedługo trzeba będzie jeszcze dokładać RAM?  :x Konsola to jest wrzuć-płytkę-i-graj, a nie graj-jesli-co-2-miesiące-będziesz-dokładał-nowe-rzeczy.

niektore gry na PS3 ponoc maja framerate na poziomie 10-15 klatek na sekunde. to tego dochodzi updaty, nowe smery bajery (ktore cos mi sie widzi do x360 kupic bedzie trzeba bo tylko te czytniki beda czytac nowe gry) i pewnym momencie ktos sobie zada pytanie: "na cholere mi to jak moge miec pc/ps2/ds?"