Gildia Gier Komputerowych (http://www.gry.gildia.pl) > Konsole

Xbox 360

<< < (2/136) > >>

Follow Me:
Ja powiem tak.
Wychowałem się na konsoli Playtastion.I po zakupie X360 to miałem drobny problem z przystosowałem do nowego pada.Po kilku dniach obcowania z X'em moge z czystym sumieniem powiedzieć że kasa ,którana niego przeznaczyłem nie poszłą na marne.

A co do Obliviona to się wacham czy kupić.Dark~ rzuć kilka argumentów za i przeciw :p

DARKMAN:
Follow Me:
- pad od X'a kiedys mi sie wydawal taki dziwny, ale jak sie troche pogra to juz nie chce sie wracac do DS'a...

Oblivion ma spory temat w dziale PC, w skrocie:
ZA:
- ogromny swiat
- swietna grafika
- zajebiscie duzo questow
PRZECIW:
- ogromny swiat + ogromna ilosc questow = zabiera kawal zycia...

Jesli lubisz RPG to pozycja obowiazkowa, jesli nie to juz tak srednio (czyt. jesli poswiecasz grze cale 10 godzin to nie ma po co qpywac)

Follow Me:
Z tego co znajomi mówili że wersja na PC'ta ma zrabaną fabułe.Nie wiem czy kupować Obliviona.Zobacze kilka trailerów.Jeśli mi coś nie podejcie to odpuszcze sobie.
Osobiście czekam na SCDA.:p

Wolvie:
Oblivion na Xa jest milusi. Chodzi płynnie, choć czasami widać, że to konwersja i tekstury w dalekim tle są czasem rozmyte.

Ja grałem przez 3 miesiące i mam już wszystkie 1000 punktów Achievements. Teraz czekam na zdrapkę z punktami żeby kupić Knights of the Nine.

DARKMAN:
Jesli chodzi o fabule -> sa gusta i gusciki... Raczej nie jest ona zbyt skomplikowana. Jesli chodzi o misje to niektore sa naprawde spoko (misje Dark Brotherhood wymiataja :D), jednak wiekszosc z nich to powtarzanie tego samego (idziesz w miejsce X - zabijasz cos/odzyskujesz cos, dziwne co???).

Glowna zaleta Obliviona jest swiat. OGROMNY SWIAT. Ilosc lokacji (poza miastami masz wioski i pojedyncze farmy i zajazdy, do tego niezliczona ilosc jaskin i lochow/ruin) jest porazajaca (po 100 godzinach gry to nie bylem nawet w ich polowie). Do tego dochodzi nasza swoboda -> idziesz i robisz co chcesz (np. kradzieze ogolnie nie sa oplacalne ale jak ktos lubi to inna sprawa.... podobnie jesli kogos pociaga bycie najwiekszym morderca w historii to jak chcesz mozesz wymordowac cale wioski, tutaj ludzie magicznie sie nie odradzaja)... Oczywiscie wszystko ma swoje granice (czyt. nie ozenisz sie i nie bedziesz mial dzieci jak w Fable). Polecam poczytac recenzje -> jesli lubisz RPG (w szczegolnosci np. Morrowinda) to IMHO pozycja obowiazkowa.

Tak jak Wolvie pisze -> grafika jest swietna, jednak to nie jest konwersja - wersja na X'a byla wydana wczesniej. Wiadomo grafika nie jest idealna  - czasami zdarzy sie tez jej zwolnic (jedynie na zewnatrz jak biegniemy/jedziemy konno)... Czasami wystepuja tez bledy w fizyce, no i czemu nie mozemy ruszyc stolu czy krzesla???

Heh.... jak sie okazalo w Obliviona gralem na brata koncie to mu nabilem  1000 punktow na nic.... Huk moze kiedys jeszcze raz se pogram inna postacia :D

P.S. Co to SCDA???? Jak sie domyslam jakis rpg - ja czekam na Blue Dragon, zapowiada sie miodzik :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej