Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 208003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #630 dnia: Maj 02, 2010, 03:16:10 pm »
Mnie także intryguje ten tytuł, zdania są bardzo podzielone i jakby ktoś mógł się szerzej wypowiedzieć, byłbym wdzięczny :)
Okej

mi się bardzo podoba. Przeszedłem wcześniej SC i Chaos Theory i wcale nie krytykuję kierunku, jaki obrali twórcy. Jest inaczej, jest dynamicznie i filmowo. Bardzo to wszystko podobne do Bourne'a, jest ciekawa fabuła, są urozmaicające misje (pościg za zabójcą <bez spoilerów>), jest czysta badassowość, i są przyprawiające o dreszcze momenty, kiedy przez oszklony dach wpadają Splinterzy, jest totalnie ciemno i tylko słychać noktowizorowe ŁŁIIIIII. Gameplay wyszedł bardzo fajnie, może końcówka zmieniła się w zbyt dużą rąbankę, ale było bardzo fajnie. Nie jest jakoś wybitnie trudno, ale łatwo też nie, nawet z tym systemem "autozabijania", do niektórych momentów musiałem podchodzić po kilka razy, ginie się szybko. Coop fajny, zupełnie osobna kampania, z inną fabułąi poziomami. Gram sobie z nieporadną siostrą i zauważyłem jednak, że gracze nie muszą na sobie polegać jak w Army of Two, ani nawet jak w RE5 - zanim siorka się oswoiła z mechaniką i sterowaniem, sam wszystko czyściłem, pozwalając jej sobie za mną iść. No ale jest fajnie i są ciekawe momenty, jak podczas 'przesłuchiwania' typ nagle mnie walnął i zrobił ze mnie tarczę

i siorka strzeliła mi niechcący w głowę.

 Dobra giera, single nienajdłuższy, ale kampania coopowa to kolejne parę godzinek, fabułą dobra, mechanika dobra, grafika dobra, wg mnie warto!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #631 dnia: Maj 03, 2010, 08:30:55 am »
Dzięki za kilka ciekawych słów, dzięki którym najprawdopodobniej skuszę się na tą produkcję. Tylko raczej wybiorę wersje na PC, bo ostatnio mój blaszak został trochę zaniedbany.

Offline Ryceros

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #632 dnia: Czerwiec 21, 2010, 06:52:34 pm »
  Nie chcę zaśmiecać, więc stwierdziłem, że w tego typu luźnych gadkach mogę jeden post lekko oderwany on nurtujacych Was tematów zamieścić:
 
http://www.forum.gildia.pl/index.php/topic,32260.240.html
Głosujemy, nie pękamy!  Wystarczy jeden 'click'. Nie trzeba wdawac się w dyskusje.

Offline Hang Man

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #633 dnia: Czerwiec 22, 2010, 10:43:23 pm »
chłopaki, szukam jakichś dobrych gierek na co-opa na iksa.


Póki co, zaliczyłem 2 części Gearsów, Army of Two i nowego Splinter Cella. Jest coś jeszcze fajnego, co umknęło mojej uwadze?
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #634 dnia: Czerwiec 22, 2010, 11:03:01 pm »
Resident 5, moim zdaniem coop na równi z gearsami, może nawet fajniejszy.

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #635 dnia: Czerwiec 24, 2010, 09:23:21 pm »



I to w momencie kiedy miałem zamiar włożyć do czytnika świeżutkie Red Dead Redemption
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Qraq

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #636 dnia: Czerwiec 24, 2010, 10:02:04 pm »
przykro


...fajne ampli, co to?

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #637 dnia: Czerwiec 24, 2010, 11:18:01 pm »

...fajne ampli, co to?
Marantz. Model jakiśtam, nie znam się : P

 Sprawdziłem, kod 0020 - problem z bootowaniem, co mi w sumie nic nie dało. No nic, poszukam jakiegoś serwisu w Wwie i mi go pewnie postawią na nogi. Bo Halo Reach to sobie nie odpuszczę!
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Hang Man

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #638 dnia: Czerwiec 25, 2010, 11:22:56 am »
Cytuj
I to w momencie kiedy miałem zamiar włożyć do czytnika świeżutkie Red   Dead Redemption

przereklamowane. kupilem w dniu premiery, pogralem 2-3 dni i skonczylem w 3 miescie, bez jakiejkolwiek woli do grania dalej.
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline minilol

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #639 dnia: Czerwiec 25, 2010, 11:57:01 am »
Ja na razie pogrywam na Ps3, gra ma dużo do zaoferowania, ale racja, gra jest lekko przereklamowana :evil: Ale i tak fajnie się łapie bandytów na lasso  :razz:

Offline Qraq

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #640 dnia: Czerwiec 25, 2010, 12:12:26 pm »
a dalej w to ja nie gram bo się obraziłem za tą parodię premiery i czekam na tanie używki :P Mam sporo innych gier do przejścia jeszcze :)


Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #641 dnia: Czerwiec 30, 2010, 05:41:27 pm »

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #642 dnia: Lipiec 01, 2010, 07:41:50 am »
Widziałem już, 3ba przyznać że robi wrażenie, ale to jedynie dowód na to, ze dałoby się stworzyć film Halo z prawdziwego zdarzenia!

Offline Pawłow

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #643 dnia: Lipiec 02, 2010, 09:46:24 pm »
Witam.

Chciałbym rozbudować swoją kolekcję gier o jakieś wyścigi i bijatykę (starczy tego Halo i Efektów Masy). Kumpel mnie namawia na Forzę 3 i Soul Calibura 4 bo to ponoć najlepsze  tytuły z obydwu kategorii na Xboxa . Jak się  użytkownicy  na ten temat zapatrują ? Mam też pytanko odnośnie Halo Wars, fajne toto, jak się gra na padzie  ? Ponoć dobrze ale jakoś nie mogę się przekonać i chciałbym skonsultować przed zakupem.
shit happens

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #644 dnia: Lipiec 03, 2010, 02:03:48 am »
Na X'ie jest cala masa wyscigow - ktore sa najlepsze to juz kwestia gustu. Forza 3 to jeden z flagowych tytulow X'a, IMHO jedna z najlepszych gier samochodowych oferujaca cos dla praktycznie kazdego.


Czy sa lepsze wyscigi? To juz kwestia gustu. Forza jest symulacja, jezeli wolisz cos z zacieciem arcade to masz Project Gotham Racing 4, Dirt2, Grid czy tez genialne Burnout Paradise. Wszystkie powyzsze to starsze pozycje to powinny byc w bardzo przystepnej cenie. Jezeli chodzi o nowsze pozycje typu Split/Second czy Blur to jakos mi one nie podeszly...


Przy bijatykach to takze kwestia gustu. Jak sie domyslam chcesz jakas pozycje ktora mozna na szybko wrzucic jak przyjda kumple - jezeli tak to owszem SC4 jest dobra pozycja (polecam tez obczaic Street Fighter 4).


Halo Wars gralem tylko w demo ale calkiem przyjemnie sie gralo. Swoja droga wiekszosc ( wszystkie? ) powyzszych gier ma swoje dema dostepne przez XBL - najlepiej samemu obczaic co komu podchodzi.

 

anything