trawa

Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 210672 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dzwonsson

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #585 dnia: Październik 12, 2009, 07:39:58 pm »
del
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 01:48:09 pm wysłana przez Dzwonsson »

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #586 dnia: Październik 12, 2009, 08:06:36 pm »
A, jeśli kupujesz konsolkę, bierz wersję z Jasperem, nowym układem procesora - awaryjność spadła w nich do 2-3% (a pierwsze miały je rzędu 30, chociaż ja mam np x0 z pierwszej serii i 2 lata trzyma pięknie)
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Dzwonsson

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #587 dnia: Październik 12, 2009, 08:37:56 pm »
del
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 01:48:15 pm wysłana przez Dzwonsson »

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #588 dnia: Listopad 01, 2009, 10:58:22 pm »
Wlasnie zakupilem Borderlands i nie powiem poki co gierka jest swietna. Jak cos zapraszam na co-op'a!

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #589 dnia: Grudzień 21, 2009, 08:44:59 am »
Opinie nt. Borderlands są strasznie podzielone, wiele osób mówi, że to gniot zaś druga polowa zachwala grę pod niebiosa. Na razie cena jest dość wysoka jak trochę spadnie to sprawdzę co w trawie piszczy, bo ten co-op mnie interesuje :)

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #590 dnia: Grudzień 21, 2009, 03:02:32 pm »
Osobiscie widzialem same pochlebne recenzje na temat Borderlands. Jezeli ktos lubi strzelanki i RPG to gra powinna mu sie spodobac. Jezeli jednak ktos szuka samej strzelanki (duza powtarzalnosc misji) ALBO "czystej krwi" RPG (elementow RPG jest tu bardzo malo) to sie srogo zawiedzie.

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #591 dnia: Grudzień 21, 2009, 04:52:11 pm »
A jak z tym co-opem, gdyż ostatnio ten tryb stał sie strasznie modny :D

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #592 dnia: Grudzień 21, 2009, 05:34:56 pm »
IMHO co-op jest calkiem niezly, nie jest to moze najlepszy co-op w jaki dane mi bylo zagrac ale nie jest zle. Jak zwykle znacznie ciekawiej sie gra z innymi ludzmi niz samemu - inaczej grasz roznymi postaciami (i.e. umiejetnosc Berserkera to walka bez broni, Mordecai to snajper a zolnierz ma wiezyczke z tarczami). Grajac w co-op mamy mocniejszych przeciwnikow (czyli zamiast BadAsses -> BadMuthas, ktorzy to w single pojawiaja sie oni dopiero przy drugim playthrough) ale tez i lepszy loot.

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #593 dnia: Styczeń 27, 2010, 08:02:02 am »
Halo:Reach zbliża się małymi krokami, według autorów będzie to kolejny spin off, a nie normalna kontynuacja... Czy po średnim Halo ODST fani tego uniwersum będą zadowoleni? Ja jakoś czarno to widzę, a wy?

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #594 dnia: Styczeń 27, 2010, 09:56:17 am »
A do mnie właśnie przyszło Halo: ODST Co prawda zagram tylko single, bo nie mam wykupionego golda, ale w końcu zobaczę, co takiego jest w tym universum. Choć bez Master Chiefa

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #595 dnia: Styczeń 27, 2010, 03:22:27 pm »
Czy po średnim Halo ODST fani tego uniwersum będą zadowoleni?
Wg GAMERANKINGs srednia ocen gry (ponad 60 recenzji) to 85% (za VGCHARTS sprzedali tego "tylko" 4.5 miliona przy 10.75M Halo 3 i 8.43M Halo 2)... rzeczywiscie BARDZO srednia ta gra... Gra byla jak najbardziej dobra - jedynie kampania byla wzglednie krotka, ale tak to juz jest w wiekszosci nowych gier FPS. Poki co Bungie jeszcze nie zawiodlo to mysle ze i tym razem im sie uda.

Jest to inna gra niz wczesniejsze - nie jestesmy juz tym super zolnierzem (Master Chief ma w koncu ponad 2m wzrostu i w pancerzu wazy 450kg, pancerz (MJOLNIR Mark IV) swoja droga jest takze eksperymentalny) a "zwyczajnymi Marines" czyli po prostu inaczej sie gra - nie mamy juz regenerujacego sie pancerza i po prostu jestesmy slabsi. W REACH powracaja do formuly z Halo:Combat Evolved - bedzie pancerz i normalna energia.

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #596 dnia: Styczeń 28, 2010, 11:52:59 am »
A do mnie właśnie przyszło Halo: ODST Co prawda zagram tylko single, bo nie mam wykupionego golda, ale w końcu zobaczę, co takiego jest w tym universum.
Nic.
Przynajmniej według mnie.
Powiem szczerze, Halo kompletnie do mnie nie przemówiło. Jakieś pół roku temu udało mi się kupić Halo 3 za prawie równe 100 zł i cieszę się, że nie wydałem na nie więcej. Nie trafia do mnie ani gameplay, ani świat gry. Przeszedłem dwa rozdziały - jeden sam, drugi w co-opie - i w trakcie obu rozgrywek cały czas się zastanawiałem, co takiego ludzie widzą w Halo.

Ale nie przyszedłem pisać o Halo :)
http://www.tvn24.pl/-1,1640365,0,1,wielka-narada-microsoftu-jak-ballmer-potraktuje-polakow,wiadomosc.html
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #597 dnia: Styczeń 28, 2010, 12:45:57 pm »
Ja osobiście pokochałem pierwszą odsłonę, druga już nie zrobiła na mnie wrażenia i tak jest z każdą kolejną odsłoną. Mało innowacji, powielanie schematów...

Co do Xbox Live to mam nadzieje, że przez tą wrzawę w końcu pojawi się w Polsce.

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #598 dnia: Styczeń 28, 2010, 04:05:49 pm »
Hmm w grach Halo mamy malo innowacji? Sa to gry FPS w scisle okreslonym swiecie to wiadomym jest ze gameplay zbytnio zmienic sie nie moze (sa male zmiany, ale tak to juz jest z sequelami). Jednak technologicznie (nie koniecznie graficznie) przy kazdej kolejnej odslonie Bungie pokazuje mase innowacji - pokaz mi INNA gre na konsole ktora przychodzi z tak samo rozbudowanym edytorem map (Forge) czy zintegrowaniem z serwisem internetowym (wezmy sytuacje - grasz w jakas gierke online i udaje Ci sie cos niesamowitego np. 30 streak kill gdy grajac z kumplami udaje Ci sie maxymalnie zabic 4 na raz -> teraz masz filmik by poprzec swoje slowa). Zauwaz jaka solidna rozgrywke online oferuje Bungie i mozliwe dlatego ponad dwa lata pozniej Halo 3 jest jedna z najczesciej granych gier online (na Xboxie).

Przy ODST faktycznie "innowacji" zbytnio nie ma. Zmienili postacie to zmienila sie postac rozgrywki i dodali ten nowy visor podswietlajacy wazne elementy otoczenia. Dorzucili Firefight, tryb ktory to od czasow Gears of War jest praktycznie standardem...

Zobaczymy co bedzie przy Reach, czy dostaniemy cos innowacyjnego to nie wiem. Na pewno bedzie to solidna pozycja.

Offline Nite

  • Redaktor GGK
  • Zbrojmistrz bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 155
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Precz z Komuną!
    • Gildia.pl
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #599 dnia: Styczeń 28, 2010, 05:08:23 pm »
Wspaniały edytor map mamy np. w Far Cry 2, który obecnie jest chyba najlepszym na konsole obecnej generacji. Na dodatek Halo 1 i 2 były ciekawe fqabularnie, trójka moim zdaniem nie uciągnęła tego wszystkiego. Pod względem graficznym nie ma się co wypowiadać, bo to ten sam silnik. Dopiero Reach pokaże coś nowego.

 

anything