Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 207968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #645 dnia: Lipiec 05, 2010, 05:31:12 pm »
Do bijatyk dorzuciłbym jeszcze "stareńkie" Dead or Alive 4 i ewentualnie Tekkena 6 - choć sam stawiam Soulcalibura wyżej niż Tekkena.

W kategorii wyścigowej można jeszcze pograć w Fuel - mnie się grało całkiem sympatycznie.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #646 dnia: Lipiec 19, 2010, 01:13:26 pm »
Odkurzyłem X'a ostatnio. Skończyłem sobie Wolverine Origins. Świetnie odprężająca pozycja. Usiadłem też do Army of Two: 40th Day. Myślałem, że będzie gorzej, ale gra się całkiem fajnie. Szkoda tylko, że w trybie solo, bo zakładam, że prawdziwy co-op jest dużo lepszy.

W odwodzie czekają Prototype i GTA IV (do tego drugiego próbuję się zabrać od premiery).

Offline Hang Man

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #647 dnia: Lipiec 19, 2010, 09:22:14 pm »
Army of Two: 40th Day jest o wiele lepszy od pierwszej części. Dalej niestety mu daleko do Gearsów, ale jest niezła przekaską przed 3 częścia przygód Marcusa. Z drugiej strony absurdalny humor w tej grze mnie czasami naprawdę wywołuje usmiech na twarzy, szczególenie wybory moralne, typu
Spoiler: pokaż
Odstrzelenie ostatniego tygrysa syberyjskiego za część do karabinu
lub
Spoiler: pokaż
kazanie 5 letniemu azjatyckiemu dziecku wziąc karabin snajperski i cie osłaniać
.
:biggrin: 
Freedom is the freedom to say that two plus two make four. If that is granted, all else follows.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #648 dnia: Lipiec 20, 2010, 07:35:09 am »
Na pewno będę chciał przejść AoT dwa razy, żeby poznać konsekwencje pozytywnych i negatywnych wyborów moralnych. Jak na razie bawię się świetnie i nawet nie mam problemów z celowaniem na padzie, czego najbardziej sie obawiałem.

Offline Joneleth

  • Radca bracki
  • ******
  • Wiadomości: 5 238
  • Total likes: 1
  • Szlag mnie trafia, ergo sum.
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #649 dnia: Lipiec 27, 2010, 11:32:24 pm »
Cytat: Hang Man
Borderlandsa nie mam, ale planowałem nabyć w najbliższym czasie. W sumie sam mam juz całkiem sporo gier do pykania na Live, (oba Gearsy, oba Army of Two, Splinter Cell: Conviction, Red Dead Redemption, Resident Evil 4 i 5, Dead or Alive, UFC 2009  itp.) Problem polega na tym, że jestem zbyt leniwy, by skonfigurować sobie sieć w duzym pokoju lub żeby kupić długi, 20m kabel sieciowy i pociągnąc z innego gniazdka. :biggrin:  Jednak czuje, ze w przeciagu tygodnia, góra dwóch rozwiąze ten problem i możnabybyło cos sobie razem pyknąć. Wiem, że jeszcze kilku innych gildiowiczów ma konsole.

Wanna play? :cool:
Cytat: Darkman
Hang -> bardzo chetnie tylko ze wzgledu na roznice czasowa bym mogl pograc prawdopodobnie tylko przy weekendach (no i w ten piatek tez bo wzialem se dzien wolny - ide na koRn'a po poludniu to ranek mam wolny). U mnie jakies gierki tez by sie znalazlo - ale chyba najciekawiej w GoW ;P

Borderlands nie mam, jakoś mnie nie przekonuje ta gra.
Z reszty podanych przez Hang Mana mam wszystko oprócz RE i UFC.
Army of Two tylko jedynkę.
Do licytacji dorzucę Left 4 Dead i Bad Company (!).

Najchętniej wziąłbym się za RDR, SC, Battlefielda lub Left 4 Dead.
Jeśli chodzi o Army of Two, to coopa robiłem już zbyt wiele razy. W inne tryby multi nie wiem, czy ktoś jeszcze w ogóle gra.
CADE: [...] There shall be no money; all shall eat and drink on my score, and I will apparel them all in one livery, that they may agree like brothers and worship me their lord.
DICK: The first thing we do, let's kill all the lawyers.

Offline Pawłow

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #650 dnia: Lipiec 28, 2010, 11:56:37 pm »
Halo Wars daje radę, choć na normalu jest za proste nieco, choć z drugiej strony rozgrywka jest miła i relaksująca. Swoją drogą drażni nieco że niby wydarzenia z Halo Wars dzieją się dwadzieścia lat przed pierwszym Halo, a sprzęt i uzbrojenie jest takie samo praktycznie. Fajne filmiki, po przyuczeniu się do sterowania i odrobinie praktyki na padzie gra się bardzo dobrze. Dla fanboya uniwersum Halo giera bardzo dobra, dla innych dobra. Myślę że mogę polecić.
shit happens

Offline FurryThales

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #651 dnia: Wrzesień 22, 2010, 09:25:24 pm »
Ktoś z tutaj obecnych grał w Fable 2? Zastanawiam się, czy po ukończeniu wątku głównego się gra się kończy zupełnie, czy może można później się pobawić w wykonywanie pobocznych zadań, szukanie tych wszystkich kluczy i innych dupereli ;)?

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #652 dnia: Wrzesień 22, 2010, 09:31:41 pm »
Hmmm i tak i nie :) Zalezy od zakonczenia.

Offline B@rt

  • Redaktor GGK
  • Stolnik bracki
  • *
  • Wiadomości: 1 448
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • World at War...
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #653 dnia: Wrzesień 23, 2010, 04:35:25 pm »
Ktoś z tutaj obecnych grał w Fable 2? Zastanawiam się, czy po ukończeniu wątku głównego się gra się kończy zupełnie, czy może można później się pobawić w wykonywanie pobocznych zadań, szukanie tych wszystkich kluczy i innych dupereli ;)?

Jeśli chodzi o Fable II, to warto wykonywać dodatkowe questy w trakcie docelowej fabuły. ;)

    

Offline FurryThales

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #654 dnia: Wrzesień 23, 2010, 08:24:34 pm »
Właśnie staram się tak robić, chociaż jak przychodzi mi zrobienie takich misji jak uwalnianie niewolników, to wolę sobie z fabułą do przodu ruszyć ^^ Dzięki (:

Offline Pawłow

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #655 dnia: Listopad 04, 2010, 10:47:34 pm »
Zarwałem dwie noce przez Alana Wake'a. Jak dla mnie giera wymiata i  miażdży klimatem. Ja grałem a obok siedziała dziewczyna, oglądała jak film jakiś i kazała grać  dalej bo chciała zobaczyć koniecznie co będzie.
shit happens

Offline FurryThales

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #656 dnia: Listopad 07, 2010, 04:14:34 pm »
Wow, to jednak ktoś w tym dziale jeszcze żyje ^^!
Ja zacząłem, w sumie tydzień temu, Army of Two i mam takie przeczucie, że zbliżam się ku końcowi. Oczywiście w trybie coop, takiej frajdy grając sam pewnie bym nie miał ;)

Offline Marek G.

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #657 dnia: Listopad 14, 2010, 10:52:37 pm »
Army of Two w coopie zamiata, samemu nawet nie probowalem grac. Gram wlasnie w Enslaved i pierwsze wrazenia sa naprawde sympatyczne.
"Pray they don't take you alive"

Offline kort

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #658 dnia: Listopad 15, 2010, 11:42:50 pm »
Army of Two w coopie zamiata, samemu nawet nie probowalem grac. Gram wlasnie w Enslaved i pierwsze wrazenia sa naprawde sympatyczne.

Ha. Niestety, albo "stety" każda gra w coopie zamiata. Mnie się fajnie grało w Alien Breeda nawet...

Offline FurryThales

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #659 dnia: Listopad 17, 2010, 12:31:32 pm »
Lost Odyssey - ponad 24h spędzone w grze i jeszcze trochę mi jej zostało (gdzieś w połowie 4rtej płyty jestem). Gra nie jest zła, ale jedna rzecz mnie w niej ogromnie denerwuje - bohaterowie, a w szczególności Kaim ;F Ich nie da się w żaden sposób polubić...