Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 210629 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bere

Xbox 360
« Odpowiedź #60 dnia: Czerwiec 20, 2007, 07:30:25 pm »
1. Ciężko powiedzieć ale ja bym czekał.
2. Ludzie raczej narzekają na brak miejsca. Zależy ile chcesz ściągać.
3. Szczerze ? Konsolka M$ wymiata jeśli chodzi o gry, ale hardware to już niezły shit. Pocieszać się można jedynie że serwis jest bardzo sprawny i raczej bezproblemowy. No i może Elite nie będzie już taki awaryjny...

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #61 dnia: Czerwiec 20, 2007, 10:30:46 pm »
Norse -> obecnie X360 jest znacznie lepszym wyborem niz PS3, po prostu ma znacznie ale to ZNACZNIE wiecej dobrych gier, dodatkowo mozliwosci online sa znacznie lepsze niz to co oferuje Sony (jedyny minus to to, ze musimy za to placic...)

1) Elite - jesli nie sciagasz filmow (osobiscie uwazam, ze calkiem fajny pomysl, ale -> placimy te pare $$ za sciagniecie filmu, ktory to mozemy obejrzec chyba ze 3 razy w jakims tam okresie i sie sam kasuje) to dysk twardy raczej nie jest problemem. Najwieksza roznica bylaby przy HDMI jesli jestes HD "freak" to jak najbardziej, IMHO component z 720p nadal dobrze wyglada... Ogolnie jednak to IMHO za te pare $ wiecej to sie oplaca... Jesli juz bys posiadal X'a upgrade jest raczej zbyteczny (przynajmniej ja nie planuje, wymieniac swojego na Elite) - tylko nie bierz wersji Core, warto wydac pare $ wiecej za chociazby sam dysk. A i ten tego zdawalo mi sie, ze Elite ma byc chyba dostepny TYLKO w USA... ale reki se za to nie dam uciac...
2)W pierwszym punkcie juz odpowiedzialem. 20GB wystarcza dla wiekszosci osob, zmiesci sie spokojnie pare demek (sa one z reguly wielkosci ~700MB-1GB), gry z Xbox Live Arcade w wiekszosci sa wielkosci do 50mb, dodatki do gier to juz roznie od paru MB do 1GB (a'la Oblivion). Nawet zmiesci ci sie pare zdjec czy troche muzyki... Po prostu zalezy ile tego chcesz na to wgrac...
3) U mnie jeszcze dziala... u wiekszosci znajomych takze (chociaz znam 2 gosci co im wysiadl)...

Offline Bere

Xbox 360
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwiec 21, 2007, 11:30:52 am »
Mnie się zepsuł już raz a jak patrzę na fora poświęcone Xowi to wygląda to gorzej niż gorzej jeśli chodzi o liczbę postów z doniesieniami o awariach.

***

  • Gość
Xbox 360
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwiec 26, 2007, 01:36:36 pm »
Elite ma być w Europie, tylko nie ma podanej dokładnej daty premiery ;)
Prawdopodobnie będzie we wrześniu, ale jeśli ktoś chce wierzyć plotkom, to może uznać, że 24 sierpnia.

Core w ogóle nie brałem pod uwagę :) Ostatnio w jednym sklepie wypatrzyłem fajny pack, więc może załatwię sprawę do końca miesiąca.

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwiec 27, 2007, 03:42:44 am »
Plotka mozliwe, ze i prawdziwa tylko ta cena... ponad $100 przebicia....

***

  • Gość
Xbox 360
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwiec 27, 2007, 10:16:04 pm »
Hmm?

Xbox Elite          480$          450€
Xbox Premium        400$          400€

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwiec 28, 2007, 03:06:25 pm »
450 Euro to ponad $600.... tak jak masz tam napisane tutaj Elite kosztuje $480...

Tak sie zastanawiam... W Europie po prostu kosztuje to 450 euro razem z podatkiem czy tez trzeba go dodatkowo placic? Wiem, ze w Polsce jest on od razu wliczony w cene ale jak to jest w innych krajach Europy? Wydaje sie, ze chyba tak samo... tutaj niestety trzeba doliczyc podatek -> $480 = $523 z podatkiem (w Chicago jest 9% podatek - zaleznie od stanu lub nawet miasta sa rozne podatki), to w takim razie wychodzi $80 przebicia...

***

  • Gość
Xbox 360
« Odpowiedź #67 dnia: Lipiec 09, 2007, 03:45:39 pm »
Niedawno kupiłem i mam takie pytanie: czy można w jakiś prosty sposób zrobić backup save'ów? Bo konto wraz z achievement'ami będąc kontem Xbox Live zapisuje się chyba na serwerze.

Na razie bawię się Forzą 2, PGR3 odłożyłem na później, rozważam kupienie Dead or Alive 4 :)

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #68 dnia: Lipiec 09, 2007, 11:20:27 pm »
Achievements zapisuja sie na servie -> zobacz xbox.com tam mozesz obczaic kto z twoich znajomych jest online i w co gral (lub kiedy byl), porownac achievements, powysylac wiadomosci itp... Jedynie czego nie mozesz zrobic to grac...

Jest jesli chcesz wydawac kase -> mozesz kupic karte pamieci.... a potem czytnik karty do kompa i voila....

Jesli zas chcesz przerzucic na dysk twardy do kompa to zdaje sie, ze zlamiesz gwarancje (chociaz wydaje sie, ze przy niektorych modach nawet ni nie trzeba instalowac)...

Dodaj mnie do przyjaciol -> "Darth Kutz" to sie poscigamy w Forzie/PGR3 :)

DOA4 jest spoko (takze ja posiadam, jak widac na mojej liscie), jednak IMHO nadchodzace VF5 bedzie znacznie lepsze...

W to co najwiecej ludzi pyka to Gears of War -> gierka w multi jest naprawde super.

BTW wg barometru IGN (czyli wskaznika zainteresowania poszczegolnymi grami)

Link do calego artykulu. W pelni zgadzam sie, ze X bedzie mial najciekawsza oferte...

P.S. MS oficjalnie oglosil, ze jest w fazie testowania nowych mniejszych procesorow do X'a (65nm zamiast obecnego 90nm) -> prawdopodobnie niedlugo nastapi obnizka

Offline spidey

Xbox 360
« Odpowiedź #69 dnia: Lipiec 10, 2007, 12:01:04 am »
Cytat: "DARKMAN"
W pelni zgadzam sie, ze X bedzie mial najciekawsza oferte...

etam :P

Madden - w to się grać nie da
GTA IV - będzie również na PS3
Halo - Power Rangers attack! :p

To Killzone, Uncharted, Heavenly Sword czy Ratchet pokażą pojęcie true next-game :)

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #70 dnia: Lipiec 10, 2007, 12:25:20 am »
Madden - kazda kolejna czesc sprzedaje sie w zastraszajacych ilosciach... miliony egzemplarzy... wersja na PS3 zostala "zamknieta" w 30fps X360 w 60fps... Dodatkowo multiplayer po Live vs PSNetwork to juz smiech na sali (chociazby -> Vegas w wersji na PS3 po sieci ssie...)

GTA IV - X360 ma exclusive downloadable content

Halo 3 - hehehehe, szacuje sie, ze moze sie tego sprzedac bagatela 6 milionow z szacowanych 50 milionow wszystkich sprzedanych gier w drugiej polowie tego roku.... ja juz swoja zamowilem oczywiscie z replika helmu :D

A odnosnie killer-appow na X'a:
Mass Effect (!!!!), Too Human (!!), Bioshock (!!!), Blue Dragon czy Eternal Sonata (gra wyglada niesamowicie... chociaz cos czuje, ze slabo sie sprzeda). Oraz cala mase innych tytulow :)

Offline spidey

Xbox 360
« Odpowiedź #71 dnia: Lipiec 10, 2007, 11:18:52 am »
W Maddena u nas nikt nie gra. W Europie liczy się tylko Pro Evolution Soccer a amerykanie są jacyś dziwni bo gdy nawet skuszą się na piłkę kopaną to wybierają badziewną arcade`owo-dyskotekową FIFE :lol:. GTA - samo Rockstar mówiło że mają problemy ze stream`owaniem danych w wersji na X360 (powód brak dysku i mało pojemny napęd DVD). Co do Halo to nigdy nie zrozumiem co amerykanie widzą w tej grze :roll: Jak dla mnie całkiem niezły tytuł ale grałem w dziesiątki jak nie setki lepszych.

Ogólnie jest i będzie sporo dobrych gier na Xboxa 360 ale mnie osobiście w ogóle te tytuły nie kręcą. Bo gry na 360 to tylko więcej, lepiej i ładniej a ja chcę jakichś nowych rozwiązan technologicznych, fizyki świata na niespotykanym wcześniej poziomie (czego przykładem był już Motorstorm) a to tylko mogą mi dostarczyć takie tytuły jak Uncharted czy Heavenly Sword. Osobiście X360 nigdy bym nie kupił http://www.gameonly.pl/newsy/12251 wolę zapłacić więcej i mieć sprzęt dopracowany w każdym aspekcie a nie latać co kilka miesięcy do serwisu.

Offline fin

Xbox 360
« Odpowiedź #72 dnia: Lipiec 10, 2007, 11:24:24 am »
Cytat: "spidey"
wolę zapłacić więcej i mieć sprzęt dopracowany w każdym aspekcie a nie latać co kilka miesięcy do serwisu.


Chłopie jak ci sie x360 zepsuje to nie dość że często naprawiają ci go w tydzień, to jeszcze na miesiąc Bill daje abonament w ver Gold xbox live'a!
Nic tylko czekac az sie zepsuje !  :roll:

Offline spidey

Xbox 360
« Odpowiedź #73 dnia: Lipiec 10, 2007, 11:29:44 am »
Z jednej strony tak, ale z drugiej kumpel ostatnio czekał na konsole 6 tygodni.

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #74 dnia: Lipiec 10, 2007, 10:04:56 pm »
Biorac pod uwage ile sprzedaje sie PES'a a ile Maddena to slabe masz porownanie.... Jako, ze pilka nozna tutaj nie jest popularna to i sprzedaja sie one slabo, po prostu co kraj to obyczaj... Zas odnosnei FIFY - jest po prostu lepiej znana....

GTA - samo Rockstar mowilo, ze maja problemy z OBIEMA konsolami....

Halo - jak nigdy nie grales w Live to nic dziwnego, powiem w ten sposob jesli Halo 3 znajduje sie nawet na liscie najbardziej pozadanych gier w Japonii (gdzie sprzedaje sie on naprawde marnie) to o czyms to chyba swiadczy?

I jaka ty widziales ta fizyke w Motorstormie? To ze trasa sie troche zmieniala? Heh, zapomniales o fakcie, ze to efekt tylko kosmetyczny i nijak mial sie do zmiany warunkow jezdnych. Powyzsze bedzie w Sega Rally dostepnym na obie konsole.... I jaka to "fizyke swiata na niespotykanym wczesniej poziomie" widzisz w Uncharted czy Heavenly Sword? IMHO nic nowego... Assassin's Creed co innego, ale to jak juz wiemy bedzie dostepne takze na X'a...

To jakie tytuly ciebie kreca? Jakies wyscigi? Bijatyki? RPG? Strzelanki? W kazdym gatunku X pudlo ma lepsza oferte (w sferze bijatyk - jedynie brakuje Tekken'a IMHO lepszego niz DOA)...

Osobiscie posiadam swoja maszyne juz z poltora roku i nigdy nie mialem z nia problemu... A nawet jesli by mi sie pojawily czerwone swiatla smierci - mam 3 letnia gwarancje od MS.... I ten tego jesli wolisz kupic sprzet bez zadnych gier na niego usprawiedliwiajacych jego zakup - twoja sprawa....