trawa

Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 210671 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline spidey

Xbox 360
« Odpowiedź #75 dnia: Lipiec 10, 2007, 10:54:09 pm »
Cytat: "DARKMAN"
Biorac pod uwage ile sprzedaje sie PES'a a ile Maddena to slabe masz porownanie....

nie powiedziałbym że jest to aż tak duża różnica :)

Pro Evolution Soccer 5
http://www.vgchartz.com/games/game.php?id=6397

Madden NFL 06
http://www.vgchartz.com/games/game.php?id=5288


Cytuj
To jakie tytuly ciebie kreca? Jakies wyscigi? Bijatyki? RPG? Strzelanki? W kazdym gatunku X pudlo ma lepsza oferte (w sferze bijatyk - jedynie brakuje Tekken'a IMHO lepszego niz DOA)...

w tej chwili "kręci" mnie PES7, GTA IV, Uncharted, Heavenly Sword, no i nie mogę doczekać się jutrzejszego pokazu Killzone.

***

  • Gość
Xbox 360
« Odpowiedź #76 dnia: Lipiec 11, 2007, 12:43:42 am »
Wracając do moich noobowskich "problemów"- mam tę kartę i teraz pojawia się pytanie: w folderze z przykładową Forzą mam 3 pliki (nie licząc jakichś bzdur typu powtórki i snapy)- jeden dość sporawy od profilu (30MB) + 2 mniejsze (450-750KB), przy czym skopiować się chce tylko jeden (tzn. ani profil, ani localscore [czy localgamescore, nie pamiętam jak się to nazywa] przenieść się nie może). Czy save "właściwy" to tylko ten plik, który się przeniósł, czy localscore też jest potrzebny żeby później odpalić grę?

Zagrać kiedyś z chęcią zagram, ale niestety z XBLive jakoś często mnie wywala (i łączy ponownie po kilku minutach) :?

 :arrow: http://live.xbox.com/member/Norsefir
W achievementach powinienem mieć jeszcze "Crushing Victory" i "Proving Grounds", ale jako że na XBL wchodzę sporadycznie, to się jeszcze nie załapały ;)

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #77 dnia: Lipiec 11, 2007, 03:38:26 am »
Zarowno PES jak i GTAIV beda dostepne takze na X'a :P

Jesli zas chodzi o same dane to nie jestem pewny czy aby na pewno sa one dokladne (wiem, ze Madden w wersji na PS2 w ciagu JEDNEGO tygodnia sprzedal 1,7mln kopii dodatkowo w okresie swiatecznym znajdowal sie na liscie bestsellerow...).


Norse - nie mam pojecia...

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #78 dnia: Lipiec 11, 2007, 06:06:58 am »
A i ten tego pare ciekawych informacji za IGN :)

# 67% of American heads of households play computer or videogames.
# The average game player age is 33 years old. The average game buyer age is 38.
# 38% of gamers are female. 47% of all online gamers are female.
# 33% of American homes have a video game console.
# The best selling game of last year was Madden NFL 07 on PS2. The 20th best-selling was also Madden NFL 07, but on Xbox.
# 2006 saw 7.4 billion dollars in total sales, the same as in 2004.
# 55% of parents believe games are a positive part of their children's lives.
# 51% of gamers play games online, up from 19% in 2000.

Offline spidey

Xbox 360
« Odpowiedź #79 dnia: Lipiec 11, 2007, 07:05:57 pm »
Cytat: "DARKMAN"
Jesli zas chodzi o same dane to nie jestem pewny czy aby na pewno sa one dokladne (wiem, ze Madden w wersji na PS2 w ciagu JEDNEGO tygodnia sprzedal 1,7mln kopii dodatkowo w okresie swiatecznym znajdowal sie na liscie bestsellerow...).

Nie wiem czy są jakoś super dokładne, ale być może chodzi o to że Madden sprzedaje się dobrze tylko i wyłącznie w USA a PES rewelacyjnie schodzi zarówno w Europie jak i Japonii.

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #80 dnia: Lipiec 12, 2007, 04:01:54 am »
Tez nie wiem to sie nie bede sprzeczal - wszystkie wieksze serwisy (i.e. IGN, Gamespy, Gamespot, 1UP/EGM) sa amerykanskie (czasami maja oddzialy europejskie -> chociazby IGN), a przynajmniej tylko te znam. To wszedzie pisali jak dobrze Madden sie sprzedaje....

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 18, 2007, 05:07:36 am »
Jak pewnie wiecie Peter Moore (X360 VP - to ten gosciu co zrobil se tatuaze Halo i GTA) niedlugo opusci MS do EA aby tam poprowadzic ich Sports Division (jak tez pewnie wiecie EA dzieli sie na 4 oddzialy)...

Tego, czego mozecie, nie wiedziec to ile on za to dostanie - w skrocie oj jest cholernie bogaty....

podstawowa placa - $550,000
"bonus za dotrzymanie celow sprzedazy" - do $412,500
na oslodzenie pracy w nowej firmie:
 - $1,500,000 JESLI bedzie tam pracowal 2 lata
- 50,000 akcji firmy (polowa po 2 latach i reszta po 4), ktorych obecna wartosc wynosi bagatela $4,260,000
- mozliwosc wykupienia kolejnych 350,000 akcji
- $330,000 na przeprowadzke...


Nie powiem spoko gosciu daje wywiady i swietnie prowadzil wszystkie konferencje X'a... zobaczymy jak sobie z tym poradzi.... BYLY prezydent EA Don Mattrick. Mam nadzieje, ze bedzie on rownie charyzmatyczny...

P.S. Moore przed MS (dolaczyl do nich w 2003) pracowal jako prezydent i COO Sega of America (przy Dreamcascie), jeszcze wczesniej pracowal dla Reebok International Ltd. (jako "senior vice president of marketing").... W skrocie - morde niezle resume....

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 29, 2007, 05:49:03 pm »
Kraza plotki, ze juz niedlugo (za dwa tygodnie - 12 sierpnia) spadnie cena na X'ie... Po internecie kraza skany ads z $50 price breakiem. IMHO bardzo prawdopodobne, tylko troche wczesniej niz myslalem (no i mialem nadzieje na $100)...

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #83 dnia: Sierpień 18, 2007, 02:49:22 am »
Heh tyle ciekawych dem ostatnio wypuscili a mojego X'a jeszcze nie ma :( Heh no i Bioshock wychodzi w srode (gra wg Gamerankings ma 99%)....

***

  • Gość
Xbox 360
« Odpowiedź #84 dnia: Sierpień 18, 2007, 12:21:02 pm »
Heh, a ja dema Bioshocka nie mogę pobrać- wyskakuje jakiś błąd ;) Wszystkie inne lecą bezproblemowo... Boli mnie tylko niedostosowanie cen gier do polskiego rynku, ale niestety, to nie PC, gdzie polonizacja obniża cenę do "normalnego" poziomu :?

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #85 dnia: Sierpień 18, 2007, 05:33:39 pm »
Wlasnie zakosilem od ciebie pomysl na sygnaturke :) Mam nadzieje, ze nie masz nic przeciwko :)

Z cenami gier... z tego co widze to macie troszke drozej -> niektore gry dochodza do 250PLN (tutaj wszystkie "nowosci" sa za $60) i w "promocjach" sprzedaje sie je za 200PLN... Heh no i platinum hits sa za 130PLN zamiast $30 (chociaz PGR3 stoi w Ultimie za 70PLN IMHO bardzo dobra cena).... I ciekawi mnie jak wiele osob kupi se Halo 3 Legendary za 450PLN ($130).... Ogolnie przebicie nie jest takie ogromne...

P.S. Juz jakis czas temu preordery na H3 przekroczyly magiczna liczbe 1 miliona...

Offline fin

Xbox 360
« Odpowiedź #86 dnia: Sierpień 18, 2007, 05:50:51 pm »
Mamy drożej bo cały czas jest przelicznik 1$=1euro.
Poza tym, dystrybutor polski chyba nie może sobie zniżyć ceny do polskich warunków tak jak w grach na PC, bo nie zarabia tylko on i wydawca światowy ale też Sony/Microsoft/Nintendo (?)
Nawet polonizacje nic nie dają.

Aha, Bioshock najlepszy FPS/RPG ever created?  :shock:

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #87 dnia: Sierpień 25, 2007, 03:42:41 am »

Waaaaaaaaa.... Wii w koncu przegonilo X'a... Te 3 miliony w Japonii robia roznice....

Offline Krova

Xbox 360
« Odpowiedź #88 dnia: Sierpień 25, 2007, 11:24:43 am »
Czy opłaca mi się kupic ZBANOWANEGO xboxa360 premium? Cena licytacyjna to teraz 600zł, a 'kup teraz' - 1000... Podkreslam, że nie mam zamiaru grac po sieci, jestem ubogim człowiekiem, a konsolka na aukcji ma zflashowany napęd (sam miałem zamiar go zflashowac), do tego gośc dorzuca kilka gier.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #89 dnia: Sierpień 25, 2007, 05:48:33 pm »
Osobiscie bym tego nie robil bo IMHO XBL jest warto miec (a przynajmniej miec pozniej mozliwosc sie podlaczenia do niego)... ale to juz jest moje zdanie...

A no i ten tego jesliby ci konsola wysiadla to wiadomo nie masz gwarancji (MS daje 3 lata na te czerwone swiatla...)

 

anything