Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 210799 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #90 dnia: Sierpień 28, 2007, 02:49:18 am »
No zesz w morde je#%*&#&@!*(&@^#@*& *!&@*!&@*!&!(*@(!@)!()! (!)(!&#!*#&^!^$!^$*^^!&*!&!&(*!@*(!#*!&#!.... glupi UPS dostarczyl mojego Xbox'a do kogos innego (znaczy sie ktos inny odebral przesylke)... @*$&@^%*@&%^&@*^!*!).......

A w morde Bioshock stoi nadal na polce.... grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr............

Offline fin

Xbox 360
« Odpowiedź #91 dnia: Sierpień 28, 2007, 10:27:32 am »
Pozwij ich do sądu.
W Ameryce wszyscy się pozywają!

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #92 dnia: Sierpień 28, 2007, 02:35:55 pm »
Poki co MS obiecal mi wyslac nowa konsole jak sie moja stara nie znajdzie... Tylko jeszcze musze poki co czekac...

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Xbox 360
« Odpowiedź #93 dnia: Sierpień 28, 2007, 06:39:18 pm »
Tjaaa...

Przyślą Ci drugą, a potem pierwsza się znajdzie :P

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #94 dnia: Sierpień 28, 2007, 11:23:42 pm »
Heh fajnie by bylo :)

Poki co dziady mowia mi czekac... jutro maja cos wiedziec w MS (UPS ktory to dostarczyl przesylke "nic" nie moze zrobic a przynajmniej tak sie tlumacza w UPS'ie).... Pozyjemy zobaczymy... tylko w morde ja chce w koncu odpalic Bioshock....

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #95 dnia: Wrzesień 05, 2007, 12:55:22 am »
Heh poki co nadal sladu nie ma po mojej konsoli  :( Caly czas jeszcze "szukaja".... Booo ja chce pograc w Bioshock!

I ten tego ktos w Sony nie lubi Halo :) :lol:

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #96 dnia: Wrzesień 10, 2007, 04:20:23 pm »
Heh ponoc mi znowu wyslali konsole, pozyjemy zobaczymy co z tego bedzie....


I ten tego nie moglem sie powstrzymac :D

Rzadko sprawdzam co tam ludzie ciekawego wymysla w modach jednak polecam obczaic Xbox Mini (to nie X360 a przerobiona "jedynka")

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #97 dnia: Wrzesień 12, 2007, 10:05:47 pm »
Hmmm same moje ostatnie posty :P Nie jestem pewien czy jak zmodyfikuje posta to nadal bedzie sie wyswietlalo jako nowy to daje tak (jesli jednak by to dzialalo dajcie mi znac).

A wracajac do tematu -> MS mial calkiem niezly preTGS show, nie powiem wiekszosc tytulow byla juz znana, ale:
- Ninja Gaiden 2 zostala OFICJALNIE zapowiedziana! Poki co jako exclusive X360!
- Lost Oddyssey - sam nie wiem... trailery wygladaja swietnie, mam nadzieje, ze gra takze taka bedzie (Blue Dragon nie kazdemu podpasuje - akcja rozwija sie bardzo wolno i praktycznie nie ma zadnych nowosci, solidny tytul, ale tez "ameryki to on nie odkrywa")
- XBLA - znane z DC Ikaruga oraz Rez!


P.S. W koncu dostalem X'a od MS. Jak sie okazalo nie znalezli mojej to wyslali mi druga :) Heh gosciu mi mowil przez telefon, ze mi dorzuci cos extra za klopoty - WOW dali to samo co kazdy otrzymuje jak serwisuje konsole -> caly 1 miesiac Live za darmo.... Huk tam w koncu moge se pograc w Bioshock!


------------------ UPDATE -----------------
Za duzo moich postow pod rzad to edytuje :P

Kolejny teaser Halo 3 wg mnie naprawde fajny (i ponoc maja juz niedlugo zaczac puszczac kolejne w tych klimatach).

A i ten tego Jaffe (Twisted Metal, Calling All Cars) i Adam Orth (wspolpracowal z nim przy powyzszych pozycjach) - nie sa wielkimi fanami Halo :) Whatever :P Za 2 tygodnie premiera :)

Offline Krova

Xbox 360
« Odpowiedź #98 dnia: Wrzesień 18, 2007, 06:40:24 pm »
Cytat: "DARKMAN"

------------------ UPDATE -----------------
Za duzo moich postow pod rzad to edytuje :P

Kolejny teaser Halo 3 wg mnie naprawde fajny (i ponoc maja juz niedlugo zaczac puszczac kolejne w tych klimatach).


http://www.break.com/index/best-halo-3-trailer.html =P
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #99 dnia: Wrzesień 18, 2007, 07:21:33 pm »
Eeee z takiego fajnego trailera zrobili glupote...

Offline Krova

Xbox 360
« Odpowiedź #100 dnia: Wrzesień 18, 2007, 07:36:47 pm »
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #101 dnia: Wrzesień 18, 2007, 10:58:31 pm »

Offline Albrecht

Xbox 360
« Odpowiedź #102 dnia: Październik 10, 2007, 05:18:30 pm »
mamy z bratem ok 2000 zl i sie zastanawiamy na co lepiej je wydac: na praktycznie wymiane wszsytkich wnetrznosci kompa czy na kupno xboxa. chodzi o to zeby miec maszyne do grania, ktora starczy tak mniej wiecej na 2 lata (przy kompie rozwazam ewentualne pozniejsze dokupienie drugiej karty graficznej i podpiecie jej pod SLI), na ktorej bedzie mozna komfortowo pograc w najnowsze gry. chcialbym sie dowiedziec jak przedstawia sie sytuacja awaryjnosci xboxa oraz ktory zestaw lepiej brac pod uwage: premium + gra czy elite bez gry?
ome people believe in God, but God believes in Vin Diesel.

Offline fin

Xbox 360
« Odpowiedź #103 dnia: Październik 10, 2007, 06:54:07 pm »
Zależy w co masz zamiar grac. Popatrz na lineupy wydawców i się decyduj.
Jak bierzesz x360 to premium lepsze. A awaryjnosc to problem, ale nawet jak ci już konsola padnie to za darmo ci ją wymieniają + abonament live.

Offline DARKMAN

Xbox 360
« Odpowiedź #104 dnia: Październik 10, 2007, 10:13:14 pm »
Albrecht -> nie wiem jakiegos masz kompa ale, zeby komfortowo pograc w Crysis to chyba nie wystarcza Ci 2000 (jesli chcesz oczywiscie grac pod DX10)...

Tak jak napisal fin -> zalezy w co chcialbys pograc.

Ja bym bral X360 mimo tego, ze sie przegrzewa (wlasnie wchodza na rynek nowe modele z nowszymi procesorami, ktore to maja sie ponoc nie przegrzewac - na pudelku pisze Falcon przy serialu konsoli)... MS daje 3 lata gwarancji na powyzsza wade, to mozna spac spokojnie (tylko naprawa zajmuje troche czasu).... Moja konsole aktualnie zgubili, ale dali mi druga...

Z kolei ktora wersje X'a -> jesli nie bedziesz korzystal z Video Marketplace (ktore to chyba nie jest dostepne poza USA tak czy siak) to wiekszy dysk twardy nie jest potrzebny... Druga roznica jest kolor i... to by bylo tyle. Kupujac premium sprawdz czy ma HDMI (wszystkie nowe modele maja) -> chyba, ze nie masz telewizora HD i nie masz najblizszych planow na zakup takowego (sam mam podlaczone "tylko" przez Component'y i nie jest zle)....