Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 210851 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gashu

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #285 dnia: Kwiecień 22, 2008, 09:06:17 pm »
Jakim znowu "split screenie" ? :eek: W VF?
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline Dawid N

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #286 dnia: Kwiecień 22, 2008, 09:24:07 pm »
Pomyłka chodziło mi oczywiście o granie z kolegą ;)

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #287 dnia: Kwiecień 22, 2008, 09:29:12 pm »
Dzięki za pomoc, ale chyba jednak poczekam do premier SC i SF, zobaczę recenzje i dopiero wtedy coś zdecyduję ;).

BTW, ciągle męczę LO (4 płyta, subquesty) - giera jest spoko, ale rzeczywiście nie tak świetna, jak wydawała się na początku. Osobiście nie irytują mnie w jakimś większym stopniu wymienione przez Darkmana wady - owszem, czasami bywają uciążliwe, ale można się do tego przyzwyczaić. Tym, co mnie boli, jest fabuła - przyznaję, początek jest genialny, ale od mniej więcej połowy 2. płyty gra staje się coraz bardziej infantylna. Design postaci jest przekombinowany, ze wszystkich dziewczyn występujących w grze chyba tylko Seth zaprosiłbym na randkę :p (królowa Numary nosząca się w skąpym kostiumie kąpielowym, z wielkimi, bladymi cyckami i głosem bułgarskiej prostytutki chyba najbardziej mnie wkurzyła). Wprowadzenie postaci dzieciaków (oprócz Seda :p) to moim zdaniem duży błąd - głębia opowieści raczej na tym nie zyskuje.
W sumie nie jest źle, ale liczyłem na coś więcej - mój zawód wynika chyba ze zbyt dużych oczekiwań względem gry. I tak to jeden z lepszych jrpgów, w które grałem ostatnimi laty.

W przerwach od LO grywam w Burnout: Paradise. Przyznam, że gra jest piękna. Widok przeciwników rozsmarowywanych na jakiejś przeszkodzie to czysta poezja. Ścieżka dźwiękowa jest średnia (w konkurencyjnym Flatoucie 2 była IMO zdecydowanie fajniejsza) - obecność Avril Lavigne to chyba jakaś pomyłka :o.
Podobno mocną stroną gry jest tryb online, niestety nie testowałem go jeszcze. W weekend podłączam Xa do sieci, to może napiszę coś więcej ;).

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #288 dnia: Kwiecień 22, 2008, 09:39:10 pm »
Jak dla mnie, to nie ma co patrzeć na recenzje Soul Calibura. Tę grę się po prostu bierze. I ona jest dobra. Może to nie ta liga co Virtua Fighter, ale kawał porządnej młócki...

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #289 dnia: Kwiecień 26, 2008, 11:17:01 pm »
Grałem w demko DoA - fajna bijatyka, ale chyba nie na moje schorowane paluchy :( (po 10 minutach bolał mnie kciuk).
Fajnie prezetuje się Guitar Hero, nawet na padzie przyjemnie się grało. Gdyby nie cena, już bym leciał do sklepu ;).

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #290 dnia: Kwiecień 27, 2008, 02:17:39 pm »
Fajnie prezetuje się Guitar Hero, nawet na padzie przyjemnie się grało. Gdyby nie cena, już bym leciał do sklepu ;).

Z całym szacunkiem...Guitar Hero III na padzie, to pomyłka, a nie fajna gra. Choć faktycznie cena zestawu z gitarą może powalić.

Offline [robak]

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #291 dnia: Kwiecień 27, 2008, 04:35:25 pm »
Z całym szacunkiem... ale Guitar Hero III na padzie daje radę. Przyjemnie się gra i kiedy już załapiesz rytm to jest naprawdę ekstra. Mnie demko wkręciło straszliwie :) I czekam na ROCK BAND, tam lepsze utwory. Ciekaw jestem czy będzie wersja Rock Band tylko z gitarą, bez bębnów. A cena przerażająca rzecz jasna.. eh [:

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #292 dnia: Kwiecień 27, 2008, 04:38:48 pm »
Z całym szacunkiem... ale Guitar Hero III na padzie daje radę. Przyjemnie się gra i kiedy już załapiesz rytm to jest naprawdę ekstra.

Ja nie mówię, że nie da się grać, bo się da. Sam grałem na padzie przez chwilę (choć na PS3) kiedy z córką robiliśmy Co-op Career. Ale gra na padzie w porównaniu do użycia gitary jest po prostu nędzna do bólu.

Offline fin

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #293 dnia: Kwiecień 27, 2008, 04:56:48 pm »
I czekam na ROCK BAND, tam lepsze utwory. Ciekaw jestem czy będzie wersja Rock Band tylko z gitarą, bez bębnów. A cena przerażająca rzecz jasna.. eh [:
800 zł za gre chcesz zapłacic?

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #294 dnia: Kwiecień 27, 2008, 05:49:30 pm »
GH/Rock Band na padzie to tak jak napisal Gambit -> totalna pomylka.... Bez tych specjalnych kontrolerow sprowadza sie to do tego samego co Frets on Fire...

[robak] -> majac Rock Band'a musze powiedziec, ze IMHO jednak GHIII ma lepsze utwory...

fin -> odnosnie ceny to po prostu trzeba miec znajomosci, ja za swoj RB dalem cos kolo $100 (nowe kosztuje $170)...

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #295 dnia: Kwiecień 27, 2008, 05:54:51 pm »
I czekam na ROCK BAND, tam lepsze utwory. Ciekaw jestem czy będzie wersja Rock Band tylko z gitarą, bez bębnów. A cena przerażająca rzecz jasna.. eh [:

Jeszcze jedno. Tę opinię znam co prawda ze słyszenia, ale może coś w tym jest. Chodzi o to, że najmocniej wykorzystywanym w RB instrumentem, jest właśnie perkusja. Podobno to właśnie ona ma najtrudniejsze "układy". Reszta to ponoć dodatek. Najlepiej, niech Darkman to jeszcze zweryfikuje.

Darkman --> A nie załatwiłbyś jeszcze jednego zestawu?

Offline fin

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #296 dnia: Kwiecień 27, 2008, 07:43:05 pm »
fin -> odnosnie ceny to po prostu trzeba miec znajomosci, ja za swoj RB dalem cos kolo $100 (nowe kosztuje $170)...
Znajomosci nie znajomosci, jak chce sie miec rock banda po normalnej cenie to trzeba z USA sprowadzac bo Harmonix kasuje europejczyków przy tym dajac jakies idiotyczne wymówki. Swoja droga kto jest wydawcą RB?

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #297 dnia: Kwiecień 27, 2008, 08:42:41 pm »
Gambit -> qmpel co pracuje w sklepie zrobil po prostu taki przekret, ze zwrocil swojego RB (bo mu sie nie podobal - gral na tym cale 5 razy) i ja kupilem ten sam ze znizka ze uzywane (normalnie jest to odsylane do producenta) :), z tego co wiem to ludzie zbytnio nie zwracaja tego do sklepow to obecnie raczej to nie wykonalne... Zapytam sie dla pewnosci qmpla i jak cos to dam znac.


Odnosnie samych instrumentow -> czy to gitara czy perkusja na wyzszych poziomach trudnosci na jednym i drugim jest ciezko :P Kto zagra Blackened od Metallica na Expercie na 5 gwiazdek to gosc.... IMHO trudnosc grania na perkusji wynika z braku odpowiedniej koordynacji noga-reka (i.e. czesto stopa wybijamy inny rytm niz rekoma) oraz ze wzgledu, ze jest to po prostu cos nowego. Zgodze sie jednak, ze dla wiekszosci osob (w tym mnie) perkusja jest trudniejsza w opanowaniu niz gitara :) Nalezy tez jednak wspomniec, ze sam poziom trudnosci piosenki liczony jest oddzielnie dla kazdego instrumentu (tak wiec mozna miec prosta gitare i trudna perke jak tez i odwrotnie...)

To co jest raczej rzadko uzywane to bass (troche prosciej niz na gitarze prowadzacej oraz jako, ze w zestawie mamy tylko jedna gitare to po prostu ludzie woloa grac na gitarze prowadzacej - solowki :)...) oraz mikrofon (najprosciej bo wystarczy cos mruczec pod nosem, ale tez nie kazdy lubi spiewac przed wszystkimi).

Przewaga RB nad GH to wlasnie perkusja i mikrofon -> na raz mozesz grac razem z 3 qmplami zamiast tylko z 1.... No i ten sklep muzyczny :) Najwieksza wada -> covery (Black Sabbath i Iron Maiden w szczegolnosci)...

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #298 dnia: Kwiecień 27, 2008, 08:49:17 pm »
Darkman --> Będę wdzięczny. Nawet z przesyłką USA-Polska wyjdzie raczej dużo taniej, niż zakup w naszym sklepie. Wersjia w zasadzie nieważna. Może być PS3, może być X360.

Offline [robak]

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #299 dnia: Kwiecień 29, 2008, 03:25:02 pm »
Dobra Panowie. Jest nas dużo. Trzeba by jakiś gildiowy turniej np. w FIFA08 zrobić. Wybrać sobie drużyny, zrobić drabinkę, dopisać do listy znajomych i zagrać turniej na zasadach Ligi Mistrzów [mecz i rewanż]. Połowa 5 minut na przykład, szczegóły do ustalenia :) TO jak, są chętni?