Autor Wątek: Xbox 360  (Przeczytany 210675 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #300 dnia: Kwiecień 29, 2008, 04:08:09 pm »
W FIFE??? Bleeee..... Lepszy jest PES :)

Z gierek multiplayerowych moge sie pisac na kazda z ponizszych:
- Crackdown
- Gears of War
- Halo 3
- Rainbow Six Vegas
- GRAW
- CoD 2-4
- Forza Motorsport 2
- PGR 3/4

No i oczywiscie GTA IV!
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2008, 04:10:59 pm wysłana przez DARKMAN »

Offline Krova

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #301 dnia: Kwiecień 29, 2008, 05:05:59 pm »
Mnie poinformowano, że sklepowi paczka zaginęła i gta będę mógł odebrać w czw lub pt. K**wa. >.>
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Kalasanty

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #302 dnia: Kwiecień 29, 2008, 06:47:17 pm »
Jak już dostaniecie, koniecznie opiszcie wrażenia ! ;)

Ja też chętnie pogram po necie, ale na razie mam tylko Gearsy i Burnouta. Z piłek kopanych mogę ewentualnie pisać się na PESa6 - za ~40 zł można na allegro dostać ;).

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #303 dnia: Kwiecień 29, 2008, 07:37:20 pm »
A ja nie mam nic sieciowego :)

Czy Halo 3 jest warte grzechu?

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #304 dnia: Kwiecień 29, 2008, 08:25:15 pm »
Czy Halo 3 jest warte grzechu?
Zalezy czego sie spodziewasz :) IMHO jest to jedna z najlepszych gier wydanych w tamtym roku, prawdopodobnie nie najlepsza, ale jest w czolowce.

W skrocie - kampania calkiem calkiem (choc nie jest zbyt dluga), jedno z najlepszych AI przeciwnikow (na poziomie trudnosci Legendary oj jest trudno :), do tego mozemy sobie jeszcze utrudnic gre z tymi ukrytymi czaszkami) oraz swietny tryb multi (Co-Op dla 4 graczy! Forge! No i bajer jest z tymi powtorkami).

Osobiscie bym polecal, ale w pierwszej kolejnosci bral bym chyba CoD4 oraz Bioshock...

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #305 dnia: Kwiecień 30, 2008, 06:28:08 am »
Czy Halo 3 jest warte grzechu?
Zalezy czego sie spodziewasz :) IMHO jest to jedna z najlepszych gier wydanych w tamtym roku, prawdopodobnie nie najlepsza, ale jest w czolowce.

W skrocie - kampania calkiem calkiem (choc nie jest zbyt dluga), jedno z najlepszych AI przeciwnikow (na poziomie trudnosci Legendary oj jest trudno :), do tego mozemy sobie jeszcze utrudnic gre z tymi ukrytymi czaszkami) oraz swietny tryb multi (Co-Op dla 4 graczy! Forge! No i bajer jest z tymi powtorkami).
Osobiscie bym polecal, ale w pierwszej kolejnosci bral bym chyba CoD4 oraz Bioshock...
O! I tu bym sie kłucił ;)
Zobaczyłem Halo3,pograłem w Halo 3,wyrzuciłem przez okno (taki durny żart :P).No więc,Halo 3 ma dobrą grafe (specjalnie nie napisałem "ZOMG?! GRAFA JEST BORZA! Dżizaz!).No ogólnie to chodzi cały czas oto samo.Gameplay mało sie zmienił od czasu dwójeczki.Historia jest monotonna (kwesta gustów).A co do AI to też bym polemizował.
Podsumowywując-nic nowego,ale jak ktoś lubi pona*****alać kosmitów to go ahead :)
A jeśli miałbym już coś polecać to tak jak Dark napisał: Bioshock jest o niebo lepszy-przynajmniej coś nowego+system EVE
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 30, 2008, 06:29:52 am wysłana przez Follow Me »
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #306 dnia: Kwiecień 30, 2008, 03:32:16 pm »
O! I tu bym sie kłucił ;)
Zobaczyłem Halo3,pograłem w Halo 3,wyrzuciłem przez okno (taki durny żart :P).No więc,Halo 3 ma dobrą grafe (specjalnie nie napisałem "ZOMG?! GRAFA JEST BORZA! Dżizaz!).No ogólnie to chodzi cały czas oto samo.Gameplay mało sie zmienił od czasu dwójeczki.Historia jest monotonna (kwesta gustów).A co do AI to też bym polemizował.
Podsumowywując-nic nowego,ale jak ktoś lubi pona*****alać kosmitów to go ahead :)
A jeśli miałbym już coś polecać to tak jak Dark napisał: Bioshock jest o niebo lepszy-przynajmniej coś nowego+system EVE
No wlasnie mozemy polemizowac :) Gameplay moze i malo sie zmienil, ale po co zmieniac cos co jest dobre? Plansze masz dosc ciekawe (oprocz ostatniej -> IMHO pomylka...), bronie dobrze wywazone i praktycznie kazda ma swoje zastosowanie.  Mowisz AI jest slabe? Chyba nie grales na Legendary :) Goscie probuja ciebie caly czas obejsc od tylu, korzystaja z otoczenia by sie chowac, wolaja posilki czy po prostu uciekaja (Grunts :)). Wlaczysz do tego pare ukrytych czaszek i masz po prostu totalny hardcore... Grajac na Easy/Normal traci sie wiekszosc z powyzszego... No i ten tego czemu nic nie wspomniales o multi?

P.S. Bioshock IMHO nie jest o "niebo" lepszy bo jest to zupelnie inna gra (jezeli ktos gra tylko single player to oczywiscie znacznie lepszy wybor - jednak nie ma on zadnego trybu multi)....

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #307 dnia: Kwiecień 30, 2008, 05:48:00 pm »
No wlasnie mozemy polemizowac :) Gameplay moze i malo sie zmienil, ale po co zmieniac cos co jest dobre?
Kwestia gustu,bo mi jakoś nie przypadło,mało urozmaiceń.
Cytuj
Plansze masz dosc ciekawe (oprocz ostatniej -> IMHO pomylka...), bronie dobrze wywazone i praktycznie kazda ma swoje zastosowanie. 
No ba,musieli przecież dodać nowe bronie,czyż nie?
Cytuj
Mowisz AI jest slabe? Chyba nie grales na Legendary :) Goscie probuja ciebie caly czas obejsc od tylu, korzystaja z otoczenia by sie chowac, wolaja posilki czy po prostu uciekaja (Grunts :)). Wlaczysz do tego pare ukrytych czaszek i masz po prostu totalny hardcore...
Bo niektórzy np.wolą przejść na easy i mieć funa niż spocony nakur***ć na Legendary,tylko po to,żeby sie poczuć super.
Cytuj
No i ten tego czemu nic nie wspomniales o multi?
Bo co tu wspominać? Typowy Death Match,mogliby sie postarać troche bardziej.
Cytuj
P.S. Bioshock IMHO nie jest o "niebo" lepszy bo jest to zupelnie inna gra (jezeli ktos gra tylko single player to oczywiscie znacznie lepszy wybor - jednak nie ma on zadnego trybu multi)....
...bo jeśli ktoś chce pograć na multi to pogrywa sobie w BF'a,Quake Wars,czy CoD
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #308 dnia: Kwiecień 30, 2008, 06:30:14 pm »
No wlasnie mozemy polemizowac :) Gameplay moze i malo sie zmienil, ale po co zmieniac cos co jest dobre?
Kwestia gustu,bo mi jakoś nie przypadło,mało urozmaiceń.
Hmmm a ile to masz urozmaicen w "gameplay'u" w jakielkolwiek grze FPS? Masz bron i strzelasz do zlych... Dodali nowe specjalne urzadzenia typu Bubble Shield itp. Pozmieniali duzo ale malych rzeczy... BTW  nie wiem czy zauwazyles ale takie rzeczy jak odnawiajaca sie energia (ktora to jest obecnie standardem) wziela sie wlasnie od Halo.

Cytuj
Cytuj
Plansze masz dosc ciekawe (oprocz ostatniej -> IMHO pomylka...), bronie dobrze wywazone i praktycznie kazda ma swoje zastosowanie.
No ba,musieli przecież dodać nowe bronie,czyż nie?
Ja nie mowie o tym, ze sa nowe bronie czy pojazdy (bo przeciez to normalka) - ja mowie o ich WYWAZENIU, czyli nie ma tak ze jak ktos zdobedzie jakas bron to nie ma na niego mocnych...

Cytuj
Cytuj
Mowisz AI jest slabe? Chyba nie grales na Legendary :) Goscie probuja ciebie caly czas obejsc od tylu, korzystaja z otoczenia by sie chowac, wolaja posilki czy po prostu uciekaja (Grunts :)). Wlaczysz do tego pare ukrytych czaszek i masz po prostu totalny hardcore...
Bo niektórzy np.wolą przejść na easy i mieć funa niż spocony nakur***ć na Legendary,tylko po to,żeby sie poczuć super.
Heh a czego sie spodziewasz na poziomie EASY? Jak bys mial super inteligentnych przeciwnikow na takim poziomie to jak bys ich ubil? Po to sa wlasnie poziomy trudnosci i dlatego tez twierdzenie ze jakas gra ma ujowe AI tylko dlatego, ze na EASY tak sie zachowuja IMHO jest totalnie chybione...

Cytuj
Cytuj
No i ten tego czemu nic nie wspomniales o multi?
Bo co tu wspominać? Typowy Death Match,mogliby sie postarać troche bardziej.
Cytuj
P.S. Bioshock IMHO nie jest o "niebo" lepszy bo jest to zupelnie inna gra (jezeli ktos gra tylko single player to oczywiscie znacznie lepszy wybor - jednak nie ma on zadnego trybu multi)....
...bo jeśli ktoś chce pograć na multi to pogrywa sobie w BF'a,Quake Wars,czy CoD
Biorac pod uwage fakt, ze dzien w dzien masz ponad milion osob grajacych w Halo 3 argument ten jest raczej chybiony (dodaj do tego takze zaawansowany matchmaking, ktory to dosc dobrze dopasowuje graczy do ich poziomu)... Mogliby sie postarac troche bardziej? LOL Zwyczajny Death Match? Mmasz wszystkie "normalne" tryby typu CTF czy Slayer (DeathMatch) oraz masz mase innych typu Territories , Oddball, Infection itp itd. Kazdy tryb mozesz dodatkowo urozmaicic zmieniajac ustawienia samej gry... Bawiles sie jednak kiedys ta opcja powtorek? Zabawy jest co nie miara jak mozesz upamietnic swoj wyczyn (albo totalna kleske) online. Bawiles sie Forge? Wiem, wiem na PC mozesz moddowac gry i tworzyc nowe plansze itp itd, tylko zauwaz jak skomplikowany jest taki proces dla zwyklego zjadacza chleba. Tutaj wlaczasz Forge i tyle... Co ciekawsze mozna grac podczas tworzenia - czyli jeden gracz lata jako "monitor" i moze nam podrzucic jakas super giwere w najgoretszych momentach itp... Mozliwosci sa ogromne (chociazby granie w baseball przy pomocy Gravity Hammer <sic>) i duzo zalezy juz od naszej pomyslowosci... Odnosze wrazenie, ze zupelnie nie grales w multi w H3 i wychodzisz z zalozenia ze najlepsze multi moze byc jedynie na PC...

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #309 dnia: Maj 01, 2008, 03:25:40 pm »
HALO 3 sux... you both failed... :D

A na poważnie:

HALO 2 wedle opinii tzw. "pro-gamerów" było "wersją DEMO" tego co miało nastąpić w HALO 3 (taką opinię usłyszałem w jednym ze znanych gdyńskich sklepów konsolowych ;P). Dla maniaków serii ta gra to bożyszcze. Dla fanów konsoli "must have". Dla reszty sympatyków i graczy gra bardzo dobra. Wszystko zależy od gustu tak na prawdę. Gra sama w sobie prezentuje się bardzo dobrze jeśli tylko odbiorca lubi ten gatunek. Ot IMO takie kolejne: pokochasz albo znienawidzisz ;)
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #310 dnia: Maj 01, 2008, 09:05:41 pm »
I właśnie dlatego nie lubie polemizować z Darkiem,zazwyczaj ma racje przedtsawiając agrumenty,które i tak mnie nie przekonują ^^
Dla maniaków serii ta gra to bożyszcze. Dla fanów konsoli "must have". Dla reszty sympatyków i graczy gra bardzo dobra. Wszystko zależy od gustu tak na prawdę. Gra sama w sobie prezentuje się bardzo dobrze jeśli tylko odbiorca lubi ten gatunek. Ot IMO takie kolejne: pokochasz albo znienawidzisz ;)
I tu sie w pełni zgadzam.

A tak nawiasem mówiąc,na Europsport2 są transmisje z CGS 2008.
http://www.thecgs.com/
Zmartwiła mnie postawa Szwedów (ponoć w countera radzą sobie nieźle).
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #311 dnia: Maj 01, 2008, 09:28:37 pm »
Tak gwoli wyjasnienia -> nie jestem maniakiem serii Halo 3, jednak w nie jedna gre gralem i w moim mniemaniu jest to jedna z lepszych gier tego gatunku. Dlatego tez wypowiadam sie gdy ktos sprowadza gre bardzo dobra do przecietniakow.

Dla maniaków serii ta gra to bożyszcze. Dla fanów konsoli "must have". Dla reszty sympatyków i graczy gra bardzo dobra. Wszystko zależy od gustu tak na prawdę. Gra sama w sobie prezentuje się bardzo dobrze jeśli tylko odbiorca lubi ten gatunek. Ot IMO takie kolejne: pokochasz albo znienawidzisz ;)
Niby tak, tylko osobiscie nie wiem czemu ktos mialby znienawidzic jakas gre -> no moze fani PS za to, ze ich Killzone byl denny :P Pozyjemy zobaczymy co bedzie przy drugiej czesci :)

Offline Gabriel

  • Administrator
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 211
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • BOFH
    • http://portal.gildia.pl
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #312 dnia: Maj 01, 2008, 09:39:35 pm »
Popatrz na trailer RESISTANCE 2, się szykuje nam drugie HALO (także fabularnie :D), tym razem na PS3 :).
Co do "gier lepszych i gorszych"... mówię...wszystko kwestia gustu. Technicznie Bungie zrobiło mocny tytuł... reszta to już kwestia prywatnego odbioru. Ja osobiście FPP nie lubię aż tak bardzo.

Planuje na wakacje uzupełnić swoją kolekcję konsol o 7 egzemplarz. Tym razem XBOX 360. Zobaczymy.
« Ostatnia zmiana: Maj 02, 2008, 08:57:25 am wysłana przez Gambit »
Rafał "Gabriel" Świątkowski (gabriel@gildia.pl),
Administrator portalu "Gildia.pl" (http://portal.gildia.pl).

Offline DARKMAN

Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #313 dnia: Maj 01, 2008, 10:59:48 pm »
Popatrz na trailer RESISTANCE 2, się szykuje nam drugie HALO (także fabularnie :D), tym razem na PS3 :).
Widzialem i nie powiem jak se kiedys sprawie PS3 to pewnie w to zagram (kiedys znaczy jak sie w koncu przeprowadze i troche urzadze, czyt. kupie nowy telewizor oraz sprzet surround :)). Jednak to wlasnie Killzone byl reklamowany jako "Halo-killer" i dlatego tez o niej wspomnialem :)

P.S. Bedac redaktorem na ogolno dostepnym publicznym forum nie wiem czy bym napisal twoje ostatnie zdanie ;)

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
Odp: Xbox 360
« Odpowiedź #314 dnia: Maj 02, 2008, 09:04:44 am »
No ja na razie jestem zaopatrzony w gry. Dead or Alive 4, Lost Odyssey, Dead Rising, Viva Pinata i Comdemned 2. Czekam jeszcze na Condemned i w zasadzie mam co robić przez dość długo.

Kolejne pozycje to buy to Eternal Sonata.

Przy okazji...nie rozumiem zupełnie taktyki wydawców. To znaczy rozumiem rzeczy typu exclusive, ale jak już wydaje się jakiś tytuł na oba next geny, to dlaczego wspiera się go na różne sposoby. Ot taki Guitar Hero III. Na X360 są do zassania pakiety Def Lepard, a na PS3 same żałości...

 

anything