Gildia Mangi i Anime (www.manga.gildia.pl) > Forum Mangi i Anime

Poszukuje rysownika Mangi...

<< < (2/3) > >>

flowingwater:

--- Cytuj ---Wole by osoba podejmujaca sie tematu byla pelnoletnia.
Wynika to ze zlych doswiadczen w sposobie zrozumienia tematu i terminowej realizacji pracy przez osoby mlode wiekiem... bez obrazy  
Poniewaz sprawa dotyczy kampanii ktora dopiero powstaje nie moge omawiac szczegolow na sieci... zainteresowani mam nadzieje ze zrozumieja. By dogadac sprawe potrzebny jest kontakt bezposredni, e-mail, tel.
--- Koniec cytatu ---

Mój mail jest w profilu, i rysuję mangę. Spełniam kryteria i chętnie wyślę parę pracek na próbę..

grzybek:
Hehe prawdo podobnie chodzi o AXN bo on wprowadzi kanal o anime.

Wiec przypuszczam, ze chodzi o dosc spore pieniadze, bo mam rozeznanie ile AXN wydaje na promocje z kilku zrodel.

Grzybek

Kira_chan:

--- Cytat: "chris4wawa" ---Szukam rysownika (umowa o dzielo) do stworzenia postaci rysunkowej w stylu MANGA na potrzeby kampani reklamowej.
--- Koniec cytatu ---

Jestem pełnoletnia, i uważam że sełniam wymagania :) Bardzo chętnie pokażę swoje prace.

mayissa ariana:

--- Cytat: "chris4wawa" ---Szukam rysownika (umowa o dzielo) do stworzenia postaci rysunkowej w stylu MANGA na potrzeby kampani reklamowej.
--- Koniec cytatu ---

mam25 lat, ukonczylam kurs rysunku i malarstwa, na studiach (kierunek architektura krajobrazu) tez mialam malarstwo, manga interesuje sie od 10 roku zycia, a rysuje w tym stylu od 13 lat i jest to moja pasja. Chetnie pokarze moje prace.

Hunter Killer:
Witamy na naszym forum.

Co do prac z chęcią zobaczymy i zapraszamy o wstawianie w tym temacie:
http://forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=18810&start=645

Pozdro :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej