Autor Wątek: WE znowu.  (Przeczytany 2179 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Bigpasiak

WE znowu.
« dnia: Marzec 06, 2006, 02:33:47 pm »
Panowie mam kilka poważnych pytań żeby wszystko było już jasne u WE...

1) czy konie u Wild Ridersów też są forest spirytami? jeśli nie to dlaczego? w opisie i zasadach nie ma wyszczególnione że tylko jeźdzcy są spirytami.  natomiast przy koniach jest tylko że są fastami jednak Wildzi tez mają osobno napisane fast cavalery... ktoś kompetenty i pewny a nie tak mi się wydaję.

2) kiedy pokazuję kierunek w którym się porusza las? przed rzuceniem czaru czy przed rzutem ile się on rusza?
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline Bruenor Battlehammer

WE znowu.
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2006, 06:03:54 pm »
mnie się wydaje, że cała jednostka jest forest spirit. A co do czaru to w booku jest wyraźnie napisane "in a dorection nominated by the caster before rolling" więc sprawa jest jasna :) a co do tych koników to prosiłbym o uściślenie kogoś mądrzejszego odemnie ;)
i vis pacem, para bellum...
A Krasnale i tak zawsze wygrają :)

Offline jagal

WE znowu.
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2006, 06:56:27 pm »
Co do tych koników ja bym to porównał do Grail Knightów. jest tam wyszczególnione ze mimo tego ze rycerz ma magic attacks, jego  mount tego nie posiada. A idąc dalej tym tropem tyczy sie to także WR ;)
quote="RoMaN Lord of the Druchii"]siema chce byc PG



 Według mnie nigdy nie kozacze ale ok.[/quote]

Pzdr

jagal

Offline Kensiorek

WE znowu.
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 07, 2006, 06:46:21 am »
na mounty dzialaja tylko te rzeczy ktore maja napisane ze dzialaja. W WFB konie sa nietykalne i wzasadzie nic na nie nie dziala  przykladem niech bedzie np brak furi na koniach kiedy caly oddzial ma.
a sprawą powina zajać sie LS ;)

Offline Morfaer

Re: WE znowu.
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 07, 2006, 09:02:37 am »
Cytat: "Bigpasiak"
Panowie mam kilka poważnych pytań żeby wszystko było już jasne u WE...

1) czy konie u Wild Ridersów też są forest spirytami? jeśli nie to dlaczego? w opisie i zasadach nie ma wyszczególnione że tylko jeźdzcy są spirytami.  natomiast przy koniach jest tylko że są fastami jednak Wildzi tez mają osobno napisane fast cavalery... ktoś kompetenty i pewny a nie tak mi się wydaję.

2) kiedy pokazuję kierunek w którym się porusza las? przed rzuceniem czaru czy przed rzutem ile się on rusza?


odnośnie wild riderów według twojej interpretacji Paweł konie powinny podlegac również zasadzie The Fury of Kurnous... bo to tez tyczy się całego modelu...

z drugą uznaję twoją rację... dokladnie sobie to przeanalizowłem w domu :D
orfaer VII wyruszył...
I nadeszli oni w pełnej ciszy pobłogosławieni przez Sachmet...  zbyt wielu... i zmietli przeciwników jak burza piaskowa...


['] Będziemy pamiętać

Offline Bigpasiak

WE znowu.
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 07, 2006, 02:06:16 pm »
wiecie co do pierwszego to miałem obiekcje dlatego że faktycznie przy koniach jest napisane że są tylko fastami, ale dlaczego zostało to powtórzone przy wildach? czy jeśli nie było by przy wildach to byłby fastem czy nie? no i dalej czy jeśli nie było by przy konikach a przy wildach by było to mieliby fast czy nie???
 a przty fury to zdaje się jest napisane riders... w domu sprawdzę...
 ;)
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline Pablo_von_kozlow

WE znowu.
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 07, 2006, 05:28:40 pm »
dobra powiedźcie ludzie powiedzcie wszyscy...

1. na odział wild raidersów rzucamy zaklęcie "the twilight host" czy w tskim wypadku wild raidersi wzbudzają w szarży terror??

2. master of the wood
Cytuj
This spell does no affect Dryads or treeman.

a)w takim wypadku pytanie brzmi czy Branchwraith lub drycha jest driadą i czy działa na nie master of the wood??
b) czy treekiny też mają tyle dobrodziejstwa ze nie działa na nie WOOD??
w koncu blisko im zarówno do driad jak i treemana
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline pingus

WE znowu.
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 07, 2006, 05:42:03 pm »
Cytat: "Pablo_von_kozlow"
dobra powiedźcie ludzie powiedzcie wszyscy...

1. na odział wild raidersów rzucamy zaklęcie "the twilight host" czy w tskim wypadku wild raidersi wzbudzają w szarży terror??

IMO tak.

Cytuj
2. master of the wood
Cytuj
This spell does no affect Dryads or treeman.

a)w takim wypadku pytanie brzmi czy Branchwraith lub drycha jest driadą i czy działa na nie master of the wood??
b) czy treekiny też mają tyle dobrodziejstwa ze nie działa na nie WOOD??
w koncu blisko im zarówno do driad jak i treemana

Wyszedł już update... master of wood nie działa na wszystkie Forest Spirit radzę przeszukiwać temaciory. :)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Pablo_von_kozlow

WE znowu.
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 07, 2006, 08:41:16 pm »
Bóg zapłać
-22 WWA nocnych Marków aglomeracja

Offline Bigpasiak

WE znowu.
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 09, 2006, 01:59:07 pm »
pingus czy jesteś tego absolutnie pewien??? czy masz na to potwierdzenie i gdzie je można znaleźć???
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline pingus

WE znowu.
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 09, 2006, 02:18:50 pm »
Cytat: "Bigpasiak"
pingus czy jesteś tego absolutnie pewien??? czy masz na to potwierdzenie i gdzie je można znaleźć???

http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=16636
Opcja Find się do Ciebie nie uśmiecha czy co? ;)
Góralska teoria poznania mówi, że są trzy prawdy: Świenta prowda, Tyż prowda i Gówno prowda." - Józef Tischner.

Offline Bigpasiak

WE znowu.
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 10, 2006, 02:13:05 pm »
marudzisz... nie można się po prostu grzecznie spytać? nie mam neta w chacie a zawsze sporo spraw do załatwienia na necie... i tak wychodzi  ;)
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

 

anything