Autor Wątek: Poczatkujacy fanatyk Sanguinusa  (Przeczytany 7611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Eman

  • Gość
Poczatkujacy fanatyk Sanguinusa
« Odpowiedź #30 dnia: Sierpień 10, 2006, 10:34:42 am »
Heyka !!!
[Moderator mode on]
Cytat: "sajgon_ek"
Czesc!!!

Mam pytanie dotyczace BA. Co sie dzieje jesli zaistnieje sytuacja w ktorej do DC przechodzi np 3 SM z oddzialu tactic 6 SM, jaka liczebnosc poczatkowa oddzialu przyjmuje sie do testow MORALE i do zajmowania ćwiartek???

A} 3
B} 6

i z czego taka zasada wynika bo nigdzie nic na ten temat nie udalo mi sie znalezc

Dzieki za info w tej sprawie

PZDR

Do pytan o zasady jest odpowiedni temat.
A za tego typu spamowanie dostaje sie ostrzezenia.
Na razie tylko slowne ...
[Moderator mode off]

Cze !!!

Offline Chaplain Morgoth

Poczatkujacy fanatyk Sanguinusa
« Odpowiedź #31 dnia: Sierpień 15, 2006, 11:34:20 am »
A ja mam takie pytanko:
wszyscy piszą, że Black Rage to 6" dodatkowego ruchu a w kodeksie pisze, że D6". To kolosalna różnica. Więc jak to jest??
I gdzie można dorwać zasady do Succesor Charpters np. Blood Drinkers, Angels Encarmine itd ?

Offline Sokol

Poczatkujacy fanatyk Sanguinusa
« Odpowiedź #32 dnia: Sierpień 15, 2006, 01:45:40 pm »
Cytuj
wszyscy piszą, że Black Rage to 6" dodatkowego ruchu a w kodeksie pisze, że D6". To kolosalna różnica. Więc jak to jest??

Oczywiscie ze w codexie czyli D6 :)
Cytuj
I gdzie można dorwać zasady do Succesor Charpters np. Blood Drinkers, Angels Encarmine itd ?

to sa odlamy, czyli grasz nimi tak samo jak blood angels :) wyjatkiem jest Flesh Tearers i Army of Death ktorzy maja swoje wlasne zasady opisane w Chapter aproved i WD
b]BzzT[/b]

Offline Chaplain Morgoth

Poczatkujacy fanatyk Sanguinusa
« Odpowiedź #33 dnia: Sierpień 15, 2006, 03:56:12 pm »
Mam nadziejęk, że zmienią to w kodeksie do 4 ed bo to zupełnie zabija klimat BA. Trzeba mieć wielkiego fuksa żeby BR wyszedł 6 cali. Wydaje mi się, że każda zmiana w kodeksie jest na niekożyść armi ( poza eldarami i nekronami- ich zawsze doładują)

 

anything