trawa

Autor Wątek: Hierarchia zasad szarży  (Przeczytany 4331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

szafa@poznań

  • Gość
Hierarchia zasad szarży
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 19, 2006, 08:14:22 pm »
niewazne jest tak naprawde czy bedzie wazniejsze divide frontage, dostawienie maks modeli, czy nie wciaganie do walki. Zaleznie od tego co bedzie wazniejsze - tak  bedziemy myslec i kombinowac. W bitwie z pasiakiem - on myslal inaczej, ja myslalem iinaczej i sytuacja byla niefajna (choc i tak byl luz i wyszlo w efekcie na jego:D )

Chodzi mi po prostu o to by byla jasnośc - albo albo. Jedno glosowanie na LS i sprawa zalatwiona - nie ma czeskiego filmu, jest jasność, mamy pol roku grania bez takich dylematów!

Ziemko

  • Gość
Hierarchia zasad szarży
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 19, 2006, 09:21:56 pm »
Tez uwazam , zeby LS wydalo werdykt , co jest najwazniejsze podczas szary - poniewaz budzi to zbyt wiele kontrowersji :D Szafa widze , ze z Pasiaczkiem musieliscie ostrzejsza wymiane zdan miec , caly on , za bardzo klotliwy sie zrobil ostatnio...

szafa@poznań

  • Gość
Hierarchia zasad szarży
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 20, 2006, 07:17:31 am »
nie nie ziemko, zadnych takich! on podal swoj cytat, ja podalem swoj, sedzia zgodnie z nasza wlasna interpretacja jaką sami sobie zrobilismy w panstwie wielkopolskim uznalismy ze dostawiam 2 modele by uniknac wciagania do walki. Oczywiscie pasiak zdal brejka, treman wjechal mi w boczek i po ptokach :P zadej klotni ani nic nie było :]

A co do naszej hierarchi:
1. Dostawienie wszystkich oddziałów które szarzowały do walki
2. Nie wciaganie do walki innych oddziałów
3. Dostawienie do walki maksymalnej ilości modeli wg zasady divide frontage  
4. Uniknięcei clippingu

O ile do pyrkonu nic się nie zmieni w uściśleniach, wg takiej kolejności będzieym sędziować...[/code]

Ziemko

  • Gość
Hierarchia zasad szarży
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 20, 2006, 08:42:59 am »
Ufff no to dobrze :) B.dobrze , ze to piszesz - mysle , ze powinienes to wstawic na temat Pyrkonu - aby ludzie wiedzieli , bo to b.wazna kwestia ...

 

anything