Autor Wątek: Wszkrzeszanie u VC  (Przeczytany 1483 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Legolas z leginsami

Wszkrzeszanie u VC
« dnia: Marzec 11, 2006, 09:27:26 pm »
Witam

Mam pytanie... jutro sobie pogram dla rozrywki wampirami (musze odpaczac od Lizardow) no i zacząłem się zastanawiać

mam dajmy na to na starcie 25 szkieletow z light armourami, padają od strzelania, powiedzmy zostaje ich 14 i jeżeli chce ich klocek podrasowac nowymi truposzkami to czy oni mają LA, są bez a może powinienem zadać pytanie czy do tego klocka moge wogule cos wkrzeszać... może to błache ale jednak nie daje mi to spokoju xD (te 50pkt w tę czy w tę boli)  :p
img]http://s50.photobucket.com/albums/f340/Matusz91/Inne/th_72303771843ce7cefbc1f9.png[/img]

Offline Gogol

Wszkrzeszanie u VC
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 11, 2006, 09:54:02 pm »
Tak mają LA i tak mozesz wskrzeszać i możesz dowskrzeszywać ...
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline radaner

Wszkrzeszanie u VC
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 11, 2006, 10:59:31 pm »
A ja mam też pytanko tej natury. Jak sie liczy VP za oddziały w których sie ciągle cos dowskrzesza? Np. Pakuje się oddziałem kawy na 20 szkieletów. Zabijam pare, on sie sypie. Tura magii przeciwnika i wskrzesza do tego oddziału sporo skielich. I na koniec bitwy okazuje sie ze ten oddział ma np 23 szkielety ;). Jak wtedy sie liczy VP? A jakbym wybił do nogi ten oddział a byłoby tam wskrzeszone ze 30 nowych? TO dostałbym VP za 50 szkieletow?
iłość jest jak kupa - ciepła i niespodziewana.

Ziemko

  • Gość
Wszkrzeszanie u VC
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 11, 2006, 11:56:49 pm »
Nic nie dostajesz... Polowe pktow dostalbys gdybys ubil tak , ze na koniec zostaloby 9... Koszt pktowy oddzialu jest zawsze liczony na poczatku , wiec jak ubijesz oddzial 100000 szkieletow , ktory na poczatku mial ich tylko 10 dostajesz pkty za 10...

Offline \Gutek/

Wszkrzeszanie u VC
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2006, 07:11:02 am »
dokładnie tak jak ziemko mowi, punkty dostajesz za szkielety wskrzeszone jako nowy oddzial, a dowskrzeszanie nie liczy sie do VP
50% ludzi w Polsce nie wie że stanowi połowe społeczeństwa"

Cytat: "Latacz"
kiedyś grałem nawet na glowie koleżanki :D
(to byl hardcore-spróbuj rzucic równo kostką;])
http://s9.bitefight.pl/c.php?uid=17500

Offline Wojcieszyn R.

Wszkrzeszanie u VC
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 13, 2006, 07:39:39 am »
tak samo jest przy wskrzeszaniu nowego oddzialu :) punkty liczy sie od ilosci zmobich/szkielich z pierwszego wskrzeszania :)
pzdr.
Unia Brukselska, nierządnica europejska
Nie ujawni planów ciemnych, jak zabiję polskę
ludzi biednych, Unia Polskę rada zgnieść
by zaśpiewać z nami pieśń...
Moherowe berety ..!!"

 

anything