trawa

Autor Wątek: Pora na Bisley'a!!!  (Przeczytany 11606 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline aguirre

Pora na Bisley'a!!!
« dnia: Marzec 12, 2006, 08:10:16 am »
Wprawdzie zamerykanizowany, to jednak zaczął w Europie, i był gwiazdą 2000ad więc tu może się chyba znaleźć ten temat. Wszyscy czekaliśmy na "genialny" pojedynek Batmana i Lobo, wiemy co z tego wyszło. Kurczę, myslałem, że będzie malowany. A teraz zaserwował nam Warblade'a - no było to całkiem niezłe, przypomniały się czasy Bodycounta i nawet Lobo, z tym, że historyjka taka bardziej pokręcona wyszła i chyba niewielu o niej wie. A moim zdaniem akurat warto.  No a ostatnio zupełnie wydaje Full Cirkle, który okazał się jakiś taki kupowaty i przereklamowany. Rysunki to juz zupełna chała i trzeba mu to dac do zrozumienia, bo się gościu skończy totalnie. seria okładek, wydania festiwalowe i tym podobne szajsy.
Dochodzi do tego, że laska ma u niego juz tylko cycki. No i jeszcze miecz.
W full cirkle to juz rysunek jest prostacki zwyczajnie.

Offline freshmaker

Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 12, 2006, 03:24:15 pm »
filon, napisz do niego maila. moze dozna olsnienia jak uslyszy glos ze "wschodniego bloku".

na mnie nadal najwieksze wrazenie robi rogaty bog. najczesciej chyba wracam do tego komiksu. ciekawe sa tez okladki bisleya do doom patrol - srednio sie maja do tresci zeszytu, ale maja swietny klimat. chyba mu musieli powiedziec cos w stylu "a wiesz w tym zeszycie bedzie jakis potwor no i tez zloty robot bedzie go naparzal" - na co bisley trzaskal okladke zwalajaca na ziemie a ten potwor w srodku to jakas popi****lka byla.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline freshmaker

Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 12, 2006, 08:48:14 pm »
moze jakas petycja. podpisze sie 5 osob z polski, beda niezle jaja. podobno jego babcia byla polka.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

Offline Łamignat

......
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 13, 2006, 01:46:57 pm »
hehehehe   to ja się dołączam i będziemy mieli już 6 podpisów (chyba, że macie na mysli tyllko tworzących wielbicieli komiksów).
Cytuj
Ty..niezły pomysł.petycja z podpisami 5 osób ale podpisanych na wielkim plakacie z ilustracją totalnie w stylu Bisleya jak mu polscy fani spuszczaja w@#$%^ol z okrzykami:"popraw sie Simon,popraw!!!"

Ja tam jestem przeciwny przemocy, ale jak inne metody nie przemawiają to zapisuję się do grupy wsparcia dla rysowników  - "poprawiacze" - edukujacej twórców zaniedbujących kunszt  :D

Offline [robak]

Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 13, 2006, 04:09:22 pm »
Pewnie, ja tez sie podpisze.
Podobnie jak Filon tez "wychowalem sie" na Bisley'u, wiele z jego tworczosci zostaje w glowie. Zgodze sie z Rogatym bogiem, czad. A to co wyprawial w Sad nad Gotham.. Ah :)

Offline manonegri

Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 24, 2006, 08:26:11 am »
Cytat: "Filon"
no i niestety muszę sie z toba zgodzic.
 
 no ale cholera żarty,żartami ale narysuj cos cieciu pożądnie w koncu!!!!
 ile można patrzec na dupy fantasy w maskach gepardów,z wypietymi dupskami,wielkimi balonami???!!!  a na morde Julie strain juz patzrec nie moge bo na co drugiej pracce Biza laska ma jej twarz;/nudne po prostu.


kogo znudzily dupy biza niech siegnie po jego Biblie. A nie marudzi.
LACK POWER

Offline Maciej

Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 31, 2006, 09:28:13 am »
Klasycznie jak na szkołę Frazetty
zapomniałeś dodać  :lol:
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline empro

Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 04, 2006, 11:33:26 am »
Cytat: "Filon"
kwiat dla miszcza Szymona z okazji łurodzin!
 


kwiat ??

dla Miszcza Szynmona to granat, napalm abo koktajlik mołotowa, a dzie kwiat :P

ja równiez się dołączam,
może czyta to forum :)
 :evil:

J.K. Gordon III

  • Gość
Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 04, 2006, 12:38:12 pm »
to ja się dołączam do życzeń. najlepszego panie Bisley. kwiatka nie mam to przyniosłem grzyba. atomowego.

Offline akela

Odp: Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 04, 2008, 07:24:28 pm »
zastanawia mnie dlaczego nikt nigdzie nie wspomniał jego czarno-białych "abc warriors", które to (choć w połowie) narysował genialnie?

N.N.

  • Gość
Odp: Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 04, 2008, 07:35:30 pm »
zastanawia mnie dlaczego nikt nigdzie nie wspomniał jego czarno-białych "abc warriors", które to (choć w połowie) narysował genialnie?

Ja wspominałem. I tu, i ówdzie.

Offline turucorp

Odp: Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 06, 2008, 06:08:31 pm »
Ja wspominałem. I tu, i ówdzie.

ba, no przeciez ja tez :oops:

Offline am666

Odp: Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 11, 2016, 04:17:58 pm »
Kojarzy ktoś tytuł komiksu przy którym pracuje obecnie/ skończył niedawno Bisley? Widziałem ostatnio w zapowiedziach jednego ze sklepów sprowadzających komiksy z USA komiks który rysuje Bisley, miałem go zamówić później, niestety nie zapisałem tytułu ani nie dodałem do schowka a tytuł wyleciał mi z głowy. Szukałem w necie, niestety nic nie znalazłem. Z góry dzięki za odpowiedź.

Offline donTomaszek

Odp: Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 11, 2016, 04:26:17 pm »
13 Coins (Titan Books)
The Tower Chronicles (Legendary Comics)
Alpha King (Image)
pokolorowane Fistfull of Blood (IDW Comics)

To jego ostatnie rzeczy.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline am666

Odp: Pora na Bisley'a!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 11, 2016, 04:34:04 pm »
Wielkie dzięki za szybką odpowiedź donTomaszek, chodziło mi o Alpha King.

 

anything