trawa

Autor Wątek: Below Radars - nowy magazyn komiksowy  (Przeczytany 136977 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 15, 2006, 08:00:28 pm »
Magazyn b. fajny. Kazet kibicuje i cieszy sie z konstruktywnej konkurencji, ktora bedzie nas zagzewac do wiekszego wysilku. Zamieszczone teskty przeczytalem z satysfakcja i zainteresowaniem. Licze na regularne odslony!

To nie jest tak, ze czesc autorow przeszla do BR, oni sa wciaz aktywni w KZ i b. dobrze (choc myka naklonic do wyslania tekstu to tylko najtwardsi potrafia). :)

Karol, moze wyjasnisz przy okazji czemu wlasciwie odszedles. O kompleks bycia rednaczem Cie nie posadzam.

 :idea:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Pan Rado

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 15, 2006, 10:03:25 pm »
Jestem pod wrażeniem.

Znakomity layout, teksty na wsyokim poziomie. Ciekawe wywiady, rzeczowe recenzje, dające do myślenia felietony. Mam nadzieję, że ekipie uda się utrzymać dobrą formę.

Niestety, jak na Polaka przystało, musze się do czegoś przyczepić. A przyczepię się do tekstu Krzysztofa Lipki-Chudzika o Dekalogu. Językowo niczego nie można mu zarzucić, cudzych opini staram się nie atakować, ale na błąd merytoryczny nie sposób przymknąć oko.

Tak się bowiem składa, że David Mack nie rysował 'Parts of a Hole". Pisał scenariusze. Mało tego, jak najbardziej wyrabiał się z nimi - wspomniany epizod, którego skrypt wyszedł spod pióra Quesady, był częścią tematycznego miesiąca, w którym twórcy zamieniali się obowiązkami.

Rzecz jasna, nie zmienia to w znaczący sposób mojego podejścia do belowradars.com i zapewniam, że autorzy strony - w tym pan Lipka-Chudzil - mają we mnie wiernego czytelnika.

Offline reston

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 16, 2006, 12:15:03 am »
Po przeczytaniu tekstu o Hellblazerze pomarzyłem sobie, że Mandragora wyda go w końcu... :(

Gilbaert

  • Gość
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 16, 2006, 06:46:41 am »
drobne skuchy językowe są w recenzji we3 konwa. Tu brakuje przyimka, to niewłasciwa forma, tu przecinka brak. Korekta mało dokładna była chyba.
A z samym tekstem się po prostu nie zgadzam.

Anonymous

  • Gość
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 16, 2006, 07:28:46 am »
do xienca:

zwyczajny brak czasu:(
zadnej megalomani:D

w kz juz od dawna niczego mojego nie bylo :/

Anonymous

  • Gość
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 16, 2006, 07:32:28 am »
aha z neiznanych mi (jeszcze) powodó pod IE nei otwieraja sie dwa txt lutes i receznja kota rabina- zalecam poki co FF uzywac:D

Anonymous

  • Gość
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 16, 2006, 09:37:36 am »
Cytat: "Pan Rado"
Jestem pod wrażeniem. Znakomity layout

thx

Anonymous

  • Gość
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 16, 2006, 09:50:55 am »
aha mateisz zrobil baner i wymyslil jak to am wygladac:D

Anonymous

  • Gość
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 16, 2006, 09:53:24 am »
se przypomniał nagle.  :evil:

Offline Czopek Piotrek

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 16, 2006, 09:56:59 am »
Cytat: "karol_konw"
aha mateisz zrobil baner i wymyslil jak to am wygladac:D


kurcze, moglem sie domyslić, bo to w sumie dosyć charakterystycznie dla rzeczy Mateusza wygląda (tych flashowych - np. submashine)

Offline graves

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 16, 2006, 11:08:37 am »
Cytat: "Czopek Piotrek"
widzę, że sporo publicystów z KZ przeszło w nowe miejsce. tych fajniej piszących :)

ciekawe co na to KZ.

W sumie odeszli Ci co się nie wyrabiali z tekstami raz na dwa miesiące do numeru ;) Więc nie wiem jak z co poniedziałkową aktualizacją będzie ;)
A tak na serio to nas opuścił Karol (właśnie dla tego swojego nowego dziecka), i w sumie już myku, bo dawno nic nie podesłał nowego. Reszta jest. W najnowszym kazecie będzie również felieton Timofa i Kolca.

W każdym razie Życzę Karolowi jak najbardziej powodzenia w nowym projekcie i ciągłego rozwijania BR
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Clayman_

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 16, 2006, 03:43:35 pm »
przeczytalem
no fakt,troche taki drugi kazet
ale ma plusa
bo pisza tam tylko ci ktorzy pisali najlepsze teksty do kazet
oraz timof
a nie jakies dziwne przypadkowe osoby
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Lavamancer

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 16, 2006, 04:11:53 pm »
Cytuj
a nie jakies dziwne przypadkowe osoby

To aluzja do tego gościa co o (bodajże) Punisherze pisał ?
Słuszna.

Stronka i zawartość fajna, w regularne aktualizacje jakoś nie wierze (oczywiście mam nadzieję, że się mylę).

Anonymous

  • Gość
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 16, 2006, 04:22:07 pm »
Cytat: "Lavamancer"
w regularne aktualizacje jakoś nie wierze (oczywiście mam nadzieję, że się mylę).


aktualizacje przygotowane są z wyprzedzeniem dwu tygodniowym wiec ...hmm sam mam nadzieje ze wypali:D

czego mzona sie spodziewac: kilak fajnych wywiadów mama w obróbce min z jamesem kochalka

Offline redkac

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 16, 2006, 04:53:43 pm »
Cytat: "karol_konw"
aha z neiznanych mi (jeszcze) powodó pod IE nei otwieraja sie dwa txt lutes i receznja kota rabina- zalecam poki co FF uzywac:D

recencja kota rabina nie otwiera się także pod operą... a przynajmniej wczoraj się nie otwierała.
o dobrze, że komuś jest dobrze. I bardzo dobrze.