trawa

Autor Wątek: Below Radars - nowy magazyn komiksowy  (Przeczytany 138274 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Gilbaert

  • Gość
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #645 dnia: Październik 19, 2007, 12:14:39 pm »
Nie ma się co dziwić ljc ;)
to standardowe argumenty w internecie
"Nie podoba ci się to nie oglądaj"

możliwe również, że wkrótce będzie
"Jak jesteś taki mądry to zrób lepiej"

 :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:

Offline Mysza_

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #646 dnia: Październik 19, 2007, 01:21:37 pm »
Cytat: "Gilbaert"
Nie ma się co dziwić ljc ;)
to standardowe argumenty w internecie
"Nie podoba ci się to nie oglądaj"
"Jak jesteś taki mądry to zrób lepiej"

ja  spotykam jeszcze :"żal mi ciebie człowieku!"- to główny zwrot w dyskusjach na filmwebie na przykład.
 Baaardzo internetowy zwrot.

Offline Julek_

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #647 dnia: Październik 29, 2007, 10:33:34 pm »
Powoli i sukcesywnie witryna BelowRadars.com wraca do życia. Niektórzy zdązyli już zauważyć, że w każdy poniedziałek na stronie pojawiają się nowe teksty. Mam nadzieję, że uda mi się utrzymać tą tendencję.

Nowości na stronie:

- Wcielenia Batmana, czyli 20 najlepszych komiksów z Mrocznym Rycerzem w roli głównej - część pierwsza
- Łódź pod rządami dymka i kadru – relacja z 18. Międzynarodowego Festiwalu Komiksu
- kolejne nazwiska do naszego Leksykonu
- recenzje: Ronin, Ester i Klemens: Trzy głowy profesora Muri, Alois Nebel, Hard Boiled

Kolejna aktualizacja pojawi się 12 listopada.

Zapraszam na www.belowradars.com

Offline Julek_

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #648 dnia: Grudzień 19, 2007, 01:27:35 am »
Bardzo mnie cieszy aktywność czytelników - coraz więcej osób na Radary wpada i coraz więcej pozostawia swoje komentarze. Każda, nawet negatywna recepcja moich tekstów mobiluzje mnie do dalszej i coraz lepszej pracy nad stroną!


W miarę swoich skromnych możliwości będę się starał jak najczęsciej zamieszczać teksty na stronie i co jakiś czas zbierać je w większe aktualizacje. I tak robię właśnie dziś:

Nowości na stronie:

- obrazowy import: Wanted i Pride of Baghdad
- porcja grozy: Księgi Magii i Saga o Potworze z Bagien
- recenzje nowości: Marzi #1: Dzieci i ryby głosu nie mają i Astonishing X-Men #1; Obdarowani
- Mateusz Skutnik i Piotr Kowalski, czyli dwaj kolejni twórcy dodani do naszego Leksykonu


Zapraszam na Radary:
http://www.belowradars.com/

Offline Julek_

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #649 dnia: Styczeń 05, 2008, 08:16:53 pm »
W Nowy Rok wchodzę z nielichym zapałem do uwijania się pod pręgierzem Below Radars. Plany, jak zwykle, są duże, pojawią się pewne kosmetyczne zmiany, które powinny umilić życie czytającym. Regularność w aktualizowaniu strony to moje noworoczne postanowienie, pod koniec roku dawałem sobie radę. Teraz może być trudniej sesja zimowa zbliża się wielkimi krokami, ale obiecuję, że będę się starał. Może niekiedy mniej, ale zawsze co dwa tygodnie.

Nowości na stronie:

- obrazkowy import: True Faith, Criminal
- antologie od Timofa: Historie niedopowiedziane, Likwidator Alternative 2
- Adrian Madej i Rafał Gosieniecki dodani do radarowego Leksykonu

Najbliższa aktualizacja: 14 stycznia

Zapraszam na www.belowradars.com i zachęcam do dzielenia się wrażeniami z lektury, podrzucania uwag i bluzgania autora.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #650 dnia: Styczeń 07, 2008, 03:33:07 pm »
Gdzie się podział Twój blog, Kubo?

Offline Julek_

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #651 dnia: Styczeń 09, 2008, 08:49:11 pm »
Darku, został skasowany.
Z takim blogiem trudno stawać w szranki z blogiem Karola czy Karola (KRLa). Generalnie wszystko, co mam "ciekawego" do napisania ląduje na stronie, nie chciałem szarpać na dwa fronty i chyba mi to nie wychodziło. Jak blogować, to raczej porządnie.

W ogóle kilka blogów wyleci i zastanawiam się nad nową formułą blogowania na BR.

Offline Julek_

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #652 dnia: Styczeń 21, 2008, 07:12:57 pm »
Dzisiejsza aktualizacji poświęcona jest w całości wydarzeniom i komiksom, które odegrały główne role w starym roku. Jakie wydarzenia warto zapamiętać z poprzednich dwunastu miesięcy? Które z komiksów godne są wyróżnienia, a jacy autorzy zrobili na nas największe wrażenie? O czym będziemy opowiadać naszym wnukom, a na co wstydliwie spuścimy zasłonę milczenia? Który z polskim wydawców ma „największego”, no i przy jakim to komiksie Sztybor odparzył sobie pośladki…

Nowości na stronie:

- Czubek góry lodowej, czyli ranking najlepszych komiksów wydanych w ubiegłym roku
- Podsumowanie 2007 roku rozpisane na dziesięć głosów w corocznej ankiecie BR

Sesja tymczasem trwa w najlepsze, ale powoli wyrabiam sobie umiejętność zdawania co nudniejszych egzaminów minimalnym nakładem sił…

Najbliższa aktualizacja za dwa tygodnie, 4 lutego.


Zapraszam na www.belowradars.com i zachęcam do dzielenia się wrażeniami z lektury, podrzucania uwag i bluzgania autora.

Offline Ziemniakento

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #653 dnia: Styczeń 21, 2008, 08:01:04 pm »
Bardzo ciekawe artykuły. Rewelacyjnie rozumiałem pana, który powiedział, że w tym roku brakowało...mu pieniędzy na komiksy. Ehh.. :)


PS. Jaki komiks jest u Macieja na 1szym miejscu?  :lol:

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #654 dnia: Styczeń 21, 2008, 09:01:55 pm »
Bede wdzieczny za podpowiedz - co zrobic, aby po kliknieciu na podany adres nie pojawiala sie sama biel.  :?:  To wina przegladarki?

Offline Julek_

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #655 dnia: Styczeń 21, 2008, 10:12:11 pm »
Którego artykułu i jakiej przeglądarki?

Offline Robweiller

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 640
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Pan Pirat
    • Kolorowe Zeszyty
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #656 dnia: Styczeń 22, 2008, 11:00:07 pm »
Cytuj
Daniel Gizicki (scenarzysta i wydawca komiksowy, niegdyś związany z magazynem Esensja)


To "niegdyś" chyba się przestawiło. Gil ostatnio pisze całkiem sporo na łamach "E", ostatni tekst pojawił się nawet dzisiaj. Natomiast jako wydawca komiksowy pozostaje w głębokiej śpiączce od jakichś dwóch lat.

Offline Julek_

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #657 dnia: Styczeń 23, 2008, 02:01:08 pm »
Kurcze, bo miałem problem.

Stopka zespołu redakcyjnego komiks:

Cytuj
Robert Wyrzykowski (kierownik działu), Sebastian Chosiński, Wojciech Gołąbowski, Marcin Herman, Tomasz Kontny, Piotr ‘sabat’ Niemkiewicz, Marcin Osuch, Tomasz Sidorkiewicz, Agnieszka ‘Achika’ Szady, Konrad Wągrowski, Michał R. Wiśniewski, Mirosław Zucholl


http://esensja.pl/_redakcja/info/tekst.html?id=1288

Stopka współpracowników:

Cytuj
Darek Arest, Maciej Banaś, Piotr ‘Grabcu’ Grabiec, Rafał Kulik, Robert Łada, Agnieszka Majchrzak, Wojciech Orliński, Joanna Petruczenko, Kamila Sławińska, Jakub Socha, Szymon Sokół, Michał Walkiewicz, Artur Wawrzaszek, Tomasz Witas, Beata Zatońska


Gila nigdzie nie ma, a dopiero teraz jak spojrzałem na Esensję to widze, że teksty z bloga wrzucił na stronkę.

Prepaszam za niedopatrzenie i jeśli zainteresowany będzie zainteresowany usunięciem owego <niegdyś> nie ma sprawy :D

Offline Julek_

Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #658 dnia: Luty 11, 2008, 06:48:05 pm »
Z tygodniowym opóźnieniem, ale jest. Udało się.

Dwie sprawy. Po pierwsze już jakiś czas temu wziąłem się za małe porządki na Radarach. Kasowanie spamu w komentarzach, normalizowania tekstów, wyłapywania błędów. Mam nadzieję, że to będzie wstęp do jakichś poważniejszych zmian na stronie.

Sprawa druga. Z różnych źródeł dochodzą słuchy o upadku „Komikzu”, który robił niezłą konkurencję „Kazetowi” w kategorii cyfrowego magazynu poświeconego komiksom. Numer siódmy ma być „łabędzim śpiewem” Tomka Pstrągowskiego i ekipy. Wielka szkoda, mam nadzieję, że to jednak nie koniec komiksowej działalności chłopaków i dziewczyn z „Komikzu”.

Nowości na stronie:

- Inwazja nieumarłych super-zombie-bohaterów, czyli o Marvel Zombies słów kilka
- paczka od Kultury Gniewu: Pierwsza Brygada i Wszystko źle
- obrazkowy import: Atomic Robo i The Irredeemable Ant-Man

W lutym zaplanowałem sobie jeszcze jedną aktualizację, która powinna zawierać teksty, których nie zdążyłem skończyć na ten poniedziałek.


Zapraszam na www.belowradars.com

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Below Radars - nowy magazyn komiksowy
« Odpowiedź #659 dnia: Luty 12, 2008, 08:33:27 am »
No wlasnie, Kazet jest jak hydra, odrabiesz jedna glowe, pojawiaja sie 3 nowe (mini hydra actually).

Fajnie, ze chociaz below radars sie jeszcze trzyma po odejsciu Karola, mam nadzieje ze zanim Drugiej odpusi, tez znajdzie godnego nastepce, bo takie zmiany sa nieuniknione w pismach non profit.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

 

anything