Autor Wątek: Orki 2350  (Przeczytany 747 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline swieta_barbara

Orki 2350
« dnia: Marzec 16, 2006, 03:27:11 pm »
A ja mam nowy pomysl na orki na jakies wieksze punkty (te male bitwy to zawsze wlasciwie to samo biore):

orc big boss: boar, gw, enchanted shield, armour of gork, general
orc bsb: boar, som, 1+as
orc great shaman: buzgob, 2 ds
orc shaman: ds, bound spell

2x25 night goblins: fanatic, musician, 4 netters
3x5 wolf boyz: spears, shields, musicians

14 boar boyz: fcg, war banner (tu jedzie general)
2 rydwany goblinskie
4 bolce z poganiaczami

gigant
7 river trolli (tu mamy z kolei bsb)

I co sadzicie o tej armii?
Jeźdźcy Hardkoru jada do oporu!

Offline Muzyk_Gruby

Orki 2350
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2006, 01:54:51 pm »
Gram krasnalami ale bardzo chciałbym zagrać sobie taką rozpą, spox tylko czy nie lebiej big bosa zrobić black orkiem?? wtedy chyba można przeżucać animocty w zasięgu 6 cali??
UPIĘ 6ED LONGBEARDÓW

We are all sons of Grungni!!
May the bless of Valaya be with us my small friends!!

Offline Kołata

Orki 2350
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2006, 06:50:10 pm »
Ja bym wywalił 1 fasta i bullich i wstawił trzecie nocniki - ale to kwestia sposobu i stylu gry. Pozatym podoba mi się :) Same konkretne rzeczy. Jutro czymś podobnym w Ożarowie gram (tylko na 1500 pts :) ).
W ostatnich trzech bitwach trolle w tej konfiguracji mi się spłaciły - mam nadzieję że to nie przypadek :D i Tobie też wypali.

Podsumowując - rozpa z kopem i fantazją. Podoba mi się Twoja idea takich hard hitting unitów (kloc jazdy, kloc trolli) z różnorakim wsparciem.
Potencjał jest konkretny.

Powodzenia!

@Muzyk Gruby

Black Ork zajmuje 2 sloty. Często go wystawiam, ale w tej rozpie potrzeba zdecydowanie 2 bohaterów do walki/dawania LD, więc BO odpada.
eźdźcy Hardkoru jadą do oporu!!

Shino

  • Gość
Orki 2350
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 17, 2006, 07:08:57 pm »
Cytat: "Kołata"
W ostatnich trzech bitwach trolle w tej konfiguracji mi się spłaciły - mam nadzieję że to nie przypadek :D i Tobie też wypali.


do momentu zetkniecia sie z ogniem... z tego co wiem to jescze nie straciles na nich regenki ani razu...

ja akurat nie bylbym przekonany do tego hero na dziku... niby siln i wogole ok, ale jakiegos warda mi na nim brakuje...

 

anything