Autor Wątek: Taken  (Przeczytany 2128 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline [robak]

Taken
« dnia: Marzec 16, 2006, 09:47:42 pm »
Nowy serialik rusza na TVN w czwartki 2330. Za kilkanascie minut pierwszy odcinek. Z tego co widzialem to wystepuje tam Dakota Fanning, a serial jest promowany nazwiskiem Spielberga. Zatem moze byc ciekawie.

Offline Idaan

Taken
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 17, 2006, 07:10:44 pm »
Widziałem pierwszy odcinek... a raczej jego połowę. Co za kretyn wymyślił, żeby nadawać go o 23.30 w czwartek?! W piątek to jeszcze, ale siedzieć w czwartek do 1.30 i potem wstawać do szkoły... To nie dla mnie. A wrażenia -  pozytywne. Ma ten klimat lat czterdziestych, nieco tylko mnie zdziwiło pokazanie Obcego już w pierwszych 30 minutach - niespecjalnie służy to dawkowaniu napięcia. Ciekawe, co się stanie w następnych odcinkach i jak się rozwinie intryga (z tego co czytałem o serialu, będzie ciekawie) i czy będę mógł obejrzeć któryś odcinek w całości :?

Offline [robak]

Taken
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 17, 2006, 10:28:11 pm »
Zgodze sie, ze fajny klimacik lat czterdziestych. Pokazaniem obcego zbytnio sie nie przejalem, to przeciez tylko 10 odcinkow. Nie chce spoilerowac, wiec napisze, ze ciekawie jest to pomyslane i watki sa moim zdaniem dosyc interesujace. Ufoludek to szary/zielony, maly ludzik z duzymi oczami. Dawno tego nie bylo, a fajnie, stereotypowo. Mi to odpowiada jak najbardziej. Ciekaw jestem czy kazdy odcinek trwa 2h.