trawa

Autor Wątek: Oficjalne bandy  (Przeczytany 6137 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nazroth

Oficjalne bandy
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 08, 2004, 03:30:22 pm »
oczywiście - banda wojowników chaosu posiada min: Wojownika krwii khorne-a, 2 czarnych rycerzy, paru wojaków chałasu i beastczłeków...takie tam buzer-bajery...maja mutacje, chaos armourki i tego typu badziew - ODP: TAK SA I SĄ SPOKO, ALE NIE SA OFICJALNI...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Cwany

Oficjalne bandy
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 08, 2004, 04:48:38 pm »
a jeszcze jakbys mogl mnie nakierowac gdzie zasady do nich zdobyc, bo w AB jakos nie znalazlem

Offline wedge

Oficjalne bandy
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 08, 2004, 06:36:04 pm »
tone and Steel

Offline drachenfeles

Oficjalne bandy
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 08, 2004, 07:27:32 pm »
dajecie spokuj z wojownikami chałasu, ta bandę zrobiłem bardziej dla jaj niż do grania, no ale jak ktoś bardzo chce.

Offline Werter Goethe

Oficjalne bandy
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 08, 2004, 11:34:39 pm »
To ja mam pytanko... a co z Bretonia? Przerobiłem już 2 rozpiski z czego jedną mam w Armybulderze a 2 jest na stronie Mordheima. Nie różnią się za wiele... Pytanie tylko czy jest sens nimi grać. Tyle kasy na figurki a band między bugiem a prawdą jest taki se i niewiele da się tam wyciągnąć...
o wszystko jak zwykle zakrawa na pożądną nekrofilię, doktorze Watson, a nie na badania o życiu i śmierci.

Offline Dwalthrim

Oficjalne bandy
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 04, 2004, 10:19:08 am »
Na dobra sprawe to kazda banda ma jakies przegiencia-tzn. bonusy :lol:
Ale to dobrze bo to oddaje klimat danej rasy/bandy!  Jak sie ma figurki to mozna wpuszczac do miasta bandy z innych settingów ale ze zdrowym rozsondkiem. U nas sa Dark elfy-pzdr "THE ONE" :twisted: jego wiedzmy i ciemne elfy robia nam osta rzezni! U nas szykuja sie Nomadzi, Norsi, Tileanczycy i moze pojawi sie Nippon! Na pewno nie wpuscimy do Mista Potempionych Lizardów i Amazonek (ale padaczne figurki rzygac sie chce :P ) ci to zostali by zatrzymani jeszcze kilometr przed rogatkami miasta!
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline Xeratus_pl

Oficjalne bandy
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 11, 2004, 12:27:31 pm »
Cytat: "wedge"
No widzisz to znaczy, że grasz z normalnymi ludźmi ;)
W towarzystwie w którym ja gram słysze już coraz głośniejsze opinie że te dwarfy (Treasurehunters) są przepakowane, tak więc nie próbuje grać nieoficjalnymi.
Swoją drogą to mi też już nudzi się granie tylko dwarfami, tak więc szukam nowej bandy ;).



a czy Dwarf Treasure Hunters nie są czasaem oficjalni ? :)
xeratus+

Offline nahar

Oficjalne bandy
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 12, 2004, 10:12:15 am »
Są jak najbardziej OFICJALNI
paweł

 

anything