trawa

Autor Wątek: Amazonki z TC 23  (Przeczytany 5943 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vatt'ghern

Amazonki z TC 23
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 31, 2003, 06:45:08 pm »
a moze zamiast krytykowac i marudzic sam bys cos przetlumaczyl? hehe

Offline drachenfeles

Amazonki z TC 23
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 31, 2003, 07:55:46 pm »
Tylko bahterowie mają S4, reszta ma zwykłe staty krasnala, a tych specjali poprostu nie napisałem z roztargnienia...
Co do młotów to chodzi o to, że młociarz może uzywać tylko młotów.
Może to nie do końca zrozumiale brzmi.
Bandę oczywiście testowałem, i masz rację nie wypada najsłabiej, ale miażdżycielska nie jest. Zauważ, że żaden bohater nie strzela, a krasnale z szybkości nie słyną.

Offline nahar

Amazonki z TC 23
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 04, 2003, 01:32:01 pm »
spoko to sie robia troche normalniejsi
ale moze wiesz gdzie znales opis nowych gladiatorów - revised (poza AB)
paweł

Offline drachenfeles

Amazonki z TC 23
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 04, 2003, 06:39:35 pm »
na stronie GW jest w PDFie.

Offline Dwalthrim

Amazonki z TC 23
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 12, 2004, 11:38:12 pm »
Amazonki sa ostro przegiente! Figurki padaczne i kompletnie od czapy jesli chodzi o wpuszczanie ich do Mordheimu, co inego moze w lustrii jesli ktokolwiek w to gra?
W naszych nocnych-multiplayerach nie mozemy se dac rady  :x z dopakowanymi sigmarytkami i wiedzmami wienc ciesze sie ze nie musze walczyc z ksienzniczka Xena i jej sluzkami!!!
JAH RASTAFARAI-SIGMAR HELDENHAMMER EMPEROR I!!!"


Offline nahar

Amazonki z TC 23
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 13, 2004, 12:02:07 am »
Amazonki TYLKO do Lustrii. Tak jak i Lizardmani. Oficjalnie nie wolno grac tymi bandami poza settingiem. Ale jak to jest to kazdy wie.
Zresztą nie ma co sie gorączkować, bandy z Lustrii są o wiele silniejsze niż te z rulebooka. Zreszta tak jest ze wszystkim grami czy to tabletop czy tez rpg - poźniejsze dodatki sa zawsze przegięte w stosunku do zasad podstawowych. Ma to moim zdaniem podłoże ekonomiczo psychologiczne. Kto kupi nową bandę która bedzie gorsza od tej starej???????
Zauważcie ze tak jest ze wszystkim. Np Dramatisi sa coraz potężniejsi. Własnie skonczylem scenariusz Krwawe łowy: Marianna rules (TC 22).
Posłała do piachu Bertę w pierwszej rundzie (no nie wiadmo co by było gdyby jej to się nie udało, Bercia czekała już z Młotami Sigmara S8).
A Bercia jest moim zdaniem dość dopakowana, jak na podstawkę.
Inna sprawa ż moj przeciwnik i ja postawiliśmy na bezpośrednie starcie HtH zainteresowanych Pań. Bo kolega mógł sie bawić w soul fire itp, a rzucił młot sigmara i hajda na Maryske.
paweł

Offline drachenfeles

Amazonki z TC 23
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 13, 2004, 12:08:26 am »
tak, coraz silniejsze i coraz bardziej... jakieś takie na siłę (carnival of chałas), a o tym, że kobiece bandy są generalnie faworyzowane nie będę się rozwodził, bo mnie ktoś o antyfeminizm posądzi.