Autor Wątek: HELLCANNON GENERAŁEM?  (Przeczytany 1774 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mauler

HELLCANNON GENERAŁEM?
« dnia: Marzec 19, 2006, 08:54:28 am »
Naszła mnie myśl taka - czy hellcannon może być generałem armii bestii?
Czy dobrze kombinuję?

1. W Liście Armii SoC (zasady hellcanona) napisano, że można dla hella wybrać undivided damonic gifts ze strony 48 HoCh za  całe 50 pkt.
2. W AB BoCh w rozdziale Trophies of the beast (str. 62) dodano do ww. listy giftów kolejny  - Unliving Idol. Ten gift może być uzywany przez daemonic character. Gift umożliwia aby demon został generałem armii bestii.
3. Hellcanonn jest po części demonem. po części maszyną. Pierwsze zdanie opisu hella. Zresztą dalej w opisie można doczytać resztę.
4. Czy w związku z tym hell może otrzymać gift Unliving Idol i zostać generałem armii bestii??

Eksperyment z ABuilderem: Owszem można dać UI hellowi ale nie powstaje przy nim kwadracik "General". Co za tym idzie bestie nie wchodzą w cory, itd.
No to po co Abuilder przewiduje ten gift dla hella?? Dla mnie bzdura.
Ale nie jedyna w AB.

Proszę o podpowiedź lub o odpowiedź. :)

DZIĘKI.
Kuba
ILLED BY DEATH

Przeproście i Spier........e

szafa@poznań

  • Gość
HELLCANNON GENERAŁEM?
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 19, 2006, 09:32:36 am »
bzdura absolutna. Abuilder jak zwykle hardkor wymyśla. Przede wszystkim - generałem moze byc heros, ktos zajmujacy slot charactera, a hellcannon bynajmniej nie jest herosem...

aha - i jako jaki slot chcia;es wziac hella do besti? przeciez bestie nie mają go w army liscie? To tak jakbym chcial wziac jako generała saurus oldblooda...

ale gratuluje genialnego pomysłu na przewał :]

JJ

  • Gość
Re: HELLCANNON GENERAŁEM?
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 19, 2006, 10:01:56 am »
Cytat: "mauler"
Naszła mnie myśl taka - czy hellcannon może być generałem armii bestii?
Czy dobrze kombinuję?



Bardzo dobrze kombinujesz. :D
Gratulacje, zapamiętam ten pomysł. ;)
Ale, niestety jest tak jak napisał Szafa... :(

Offline mauler

HELLCANNON GENERAŁEM?
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 19, 2006, 10:05:53 am »
Cóż - bestie nie mają go w army liście tylko z tego powodu, że SoC wyszedł po BoCh i tyle. Zresztą - w SoC w ogóle nic nie ma o BoCh, NIESTETY....

ALE ten dopisek o giftach przy Hellu jest jednoznaczny, prawda - ze str. 48 HoCh. Czyli to co tam jest plus Unliving Idol dodany później przez BoCh.

Zapewne Twoje ostatnie zdanie to żart :) , ale stwierdzam z całą powagą, że nie miałem zamiaru wyskakiwać na turniej z Hellem- generałem, bez konsultacji z innymi graczami. Krótko - nie wałuję. :)
ILLED BY DEATH

Przeproście i Spier........e

Offline Padishah

HELLCANNON GENERAŁEM?
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 21, 2006, 03:42:15 pm »
Po pierwsze Hellke możesz brać tylko w armii mortali, więc nawet gdybyś mógł tak zrobić to hellka by się liczyła jako generał beastmański.

Cytuj
Ten gift może być uzywany przez daemonic character


Ot cała odpowiedź.
nd the ground did tremble as the king marched to war.

Jankiel

  • Gość
HELLCANNON GENERAŁEM?
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 21, 2006, 04:47:27 pm »
Czytając przez ostatnie kilka miechów te tematy przyszedł mi do głowy pomysł, że można by zrobić turniej, na którym dopuszcza się jakieś turbowały. Każdy gracz może naginać zasady do oporu, w dowolny sposób, jaki mu tylko przyjdzie do głowy. Rolą sędziego byłoby natomiast tylko rozstrzyganie, który z graczy przedstawi efektowniejszą i bardziej zakreconą interpretację.

Offline Christos

HELLCANNON GENERAŁEM?
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 21, 2006, 05:25:29 pm »
Kurcze, a Ptasznik myślał że to własnie takie zasady były na ostatnim Snotconie  :lol:
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123