trawa

Autor Wątek: Budowlanka  (Przeczytany 74011 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Wojtek_Krz

Budowlanka
« Odpowiedź #75 dnia: Maj 03, 2006, 09:20:08 pm »
eee czy to jest ten stoł? Misiu rzuc linka do tego na coolmini

Offline MiSiO

Budowlanka
« Odpowiedź #76 dnia: Maj 03, 2006, 10:07:00 pm »
to nie z coolmini :/

Gdzieś znalazłem.

Offline Mistrz wałków :)

Budowlanka
« Odpowiedź #77 dnia: Maj 04, 2006, 09:30:16 am »
Stół mi ten mimo wykonania bardzo mi sie podoba.
Głównie przez te duże budynki. Jest przez to BARDZO GRYWALNY.
Daje możliwość walki w budynkach :)
Kamil. (miszczu)

Offline MiSiO

Budowlanka
« Odpowiedź #78 dnia: Maj 04, 2006, 09:57:28 am »
Tylko budynki nie dają możliwości wejścia ... bez drabin, kładek itp. Bardzo mi odpowiada ustawienie stołów z raportów GW. Sam mam podobnie [cholera cięgle nie mam jak domków z Kraka przywieźć co uniemożiwia robienie porządnych fotek! :(]

Bolsowi już podesłałem fotki tego stołu co mi sie tak podoba. Kolorystycznie, klimatem i grywalnością...

Offline Valten

Budowlanka
« Odpowiedź #79 dnia: Maj 04, 2006, 02:40:19 pm »
Cytat: "MiSiO"
Bolsowi już podesłałem fotki tego stołu co mi sie tak podoba. Kolorystycznie, klimatem i grywalnością...


Puść dla wszystkich ja tez chce zobaczyć wręcz sie domagam mam ostatnio zaniki w inspiracji a nie chce niczego z xerować
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline MiSiO

Budowlanka
« Odpowiedź #80 dnia: Maj 04, 2006, 02:55:46 pm »
Niestety nie masz maila w profilu więc nie bardzo mam jak :D Piszcie maile to podeślę każdemu.

 ;)

Offline rond3l

Budowlanka
« Odpowiedź #81 dnia: Maj 04, 2006, 03:19:30 pm »
bardzo poprosze rond3l@o2.pl

Offline Zielony

Budowlanka
« Odpowiedź #82 dnia: Maj 04, 2006, 08:06:42 pm »
mi tez ! sex@o2.pl :shock:
IMP  :O

Offline Valten

Budowlanka
« Odpowiedź #83 dnia: Maj 05, 2006, 10:22:15 am »
miechalodszaf@wp.pl
to i ja chce
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline MiSiO

Budowlanka
« Odpowiedź #84 dnia: Maj 05, 2006, 04:23:50 pm »
2 ostatnie maile nie działają.

Offline Kapitan_Hak

Budowlanka
« Odpowiedź #85 dnia: Maj 05, 2006, 06:58:28 pm »
Wrzuciłem zdjęcia, które dostałem od Misia, do zipa (waży ok. 2,5 MB) i umieściłem w Uploadtemple (dla wszystkich, którzy są tym zainteresowani, do swobodnego ściągnięcia i by Misiowi zaoszczędzić zabawy z wysyłaniem mejli ;)):

http://www.uploadtemple.com/view.php/1146851360.zip

Offline MiSiO

Budowlanka
« Odpowiedź #86 dnia: Maj 05, 2006, 07:59:55 pm »
... z których połowa nie działa :D

BOLS. Dzięki. Podejżewałem, że tak to zrobisz :D

Offline Valten

Budowlanka
« Odpowiedź #87 dnia: Maj 06, 2006, 07:49:42 pm »
Cytat: "MiSiO"
... z których połowa nie działa :D

BOLS. Dzięki. Podejżewałem, że tak to zrobisz :D

mnie tam wszystko działa??

Komentarz : brak komaentarza bo szczęke z podłogi pozbierać musze
Normalnie zozwałka czy on aby napewno jeste z tej planety??


I jeszce jedno z czego robic beczki skrzynki z balsy a beczki z ................ :?: :D  :lol:  :badgrin:  :p  :badgrin:
est na świecie prawo i bywa sprawiedliwość <ZoNk>   LoOllL
               ~~~

Offline Drachu

Budowlanka
« Odpowiedź #88 dnia: Maj 06, 2006, 08:44:40 pm »
No nie wiem. Ja kiedyś zdobyłem an allegro dwa komplety podobnych beczek odlewanych z jakiejś formy. Czasami się trafiają. Mnie kosztowały dwa razy po zecie.

Ale stolik pierwsza klasa :)

Misiu: Ten stół był kiedyś podlinkowany na forum SG, prawda? Tak ten mur mi się znajomo kojarzy. Gość chyba pisał, że robili mu go na zamówienie. [/url]
To jest pies Yakuza. Wytresowany, by zabijać innych Yakuza"
Miike Takashi "Gozu"

Offline Kapitan_Hak

Budowlanka
« Odpowiedź #89 dnia: Maj 07, 2006, 09:50:18 am »
Cytat: "Drachu"
No nie wiem. Ja kiedyś zdobyłem na allegro dwa komplety podobnych beczek odlewanych z jakiejś formy.


Też swego czasu zrobiłem dzięki tym aukcjom mały zapas beczek ;). Jednak przed chwilą przeglądałem alergo i wygląda na to, że już ich nie ma...

Valten, przeczytałem gdzieś kiedyś o robieniu beczek z korków do wina :) (z tych droższych win, bo tańsze ;) mają korki plastikowe [które nawiasem mówiąc też bywają przydatne w "budowlance", ale to już inna historia...])...

Możesz próbować coś z tym kombinować: np. obkleić korki (po przycięciu na odpowiednią długość, bo początkowo są nieco za długie i beczka byłaby nieproporcjonalna) podłużnymi listwami z cienkiego kartonu, czy czegoś podobnego (najlepiej: forniru) - by imitowało to deski, z których beczka jest wykonana. Na koniec jeszcze coś na kształt dwóch obręczy (z paska green stuffu, albo również z jakiegoś długiego i cienkiego paska papieru/kartonu no i ewentualne końcowe zabiegi kosmetyczne, malowanie itp. ...i teoretycznie mamy już beczkę.

Jaki będzie efekt, nie mam pojęcia - nigdy tej metody nie stosowałem, ale skoro pytasz, podaję receptę - może Cię jakoś zainspiruje.

Jeżeli masz więcej czasu i zapału (a także umiejętności babrania się w masach modelarskich), możesz zrezygnować z tych "paseczków", a w zamian oblepić taki korek (czy cokolwiek innego, co traktujemy jako bazę/szkielet do rzeźbienia) gs-em i rzeźbić w tym fakturę beczki, szczeliny między deskami itp. itd....

Zakładając, że rozporządzasz jakimś "zapleczem technicznym" :D, warto by się pokusić o sporządzenie form i powielenie najbardziej udanych beczek, co oszczędzi Ci mnóstwa pracy, gdybyś chciał każdą beczkę oddzielnie rzeźbić.