Autor Wątek: Przerzuty  (Przeczytany 2782 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Scimitar

Przerzuty
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 23, 2006, 08:51:08 pm »
Może przerzucić - uciekający jest dopiero jak skończy się rzucanie brejków nawet tych przerzucanych (jakkolwiek to zabrzmiało :P ). Dotyczy to bezpośrednio Grey Seera, więc nie widziałbym problemu.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Gogol

Przerzuty
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 23, 2006, 09:05:07 pm »
Tak ale czy w momęcie w którym zbrejkował nie jest uciekający ?? Bo coś mi sie zdaje że jednak jest
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline Scimitar

Przerzuty
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 23, 2006, 09:13:56 pm »
Idąc twoim tokiem rozumowania - czemu miałbym mieć możliwość przerzucania brejk testu za pomocą BSB ?? Przecież jak go nie zdałem raz to mój oddział jest uciekający co nie ?? To zbiera się automatycznie przed przerzutem ??
Zanim się nie zakończy cała operacja z brejkiem i przerzucaniem to oddział jeszcze nie jest uciekający. Jest kolejność ruchów:
Brejki wszsytkich oddziałów, przesuwanie uciekających (tych co brejki oblali), przesuwanie goniących
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Gogol

Przerzuty
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 23, 2006, 10:09:28 pm »
BSB umożliwia przerzut brejka .... a ja nie mówie o przerzucie brejka tylko odległości na jaką ktoś ucieka .... a na to rzucasz już po tym jak jest 100000000% pewne że zostałes złamany czyli po tym jak zostałeś złamany i właśnie po tym IMO nie powinien przysługiwać re roll bo od momętu w którym sie nie zdało  definitywnie (po wszelkich przerzutach na zdanie ect ) oddział liczy sie jako uciekający ... pamietaj ze w momecie kiedy oddział generała ucieka z powodu brejka (jeszcze przed wszystkim innym) oddziały go otaczające zdają paniki na swoim Ld a nie na generalskim (bo generał ucieka) analogicznie jest moim zdaniem z re rollem odległości ucieczki ... nie powinno się według mnie tego robić gdyż w momęcie gdy rzucasz na ucieczke jesteś już uciekający (sam fakt rzucania na odległość uciekania to potwierdza ) ... ktoś ma podobne zdanie co Scimi bądz ja??
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline Scimitar

Przerzuty
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 24, 2006, 08:26:20 am »
Jak rzut na ucieczkę to luz - nie może. Myślałem, że chodzi ci o samego brejka :D Wtedy tak - przedmiot nie działa.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Kozisyn

Przerzuty
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 24, 2006, 08:51:27 am »
po niezdanym brejku nie można heros jest juz uciekajacy wiec za cholere swoich itemów nie pancerzowo wardowych i wpływających bezpośrenio n uciekanie/bycie gonionym uruchomic nie moze ;)
teraz są takie czasy, że człowiekowi strach rzucić palenie"

 

anything