Autor Wątek: The New Avengers  (Przeczytany 38892 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline vision2001

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 26, 2012, 10:45:49 pm »
Zauważyłem, że "New Avengers" posiada obecnie 5 tomów. Koszt tych pięciu komiksów to około 300 zł. Jest to dla mnie nie mała suma pieniędzy. Wiem, że mógłbym ściągnąć PDFy za darmo i zaoszczędzić jednak tak nigdy nie postępuję.

O których NEW AVENGERS mówimy? Wydanymi przez Muchę? Bo jeśli tak to w USA wyszło 13 wydań zbiorczych. Patrz tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/The_New_Avengers_(comics)#New_Avengers_Vol.1_.282005.29


-Czy warto kupować "New Avengers"? Mam prawie 30 lat, a to chyba bardziej dla młodszych...
-Jakby znudziłyby mi się lub brakowało pieniędzy na życie to sprzedając komiksy mogę liczyć na chociaż 50% zwrot włożonych środków? Czy raczej zainteresowania odkupienia nie byłoby?
-Ile mniej więcej będzie części "New Avengers"? Szybko powstają nowe...
Ad 1. Też mam prawie 30 lat i serię czyta mi się całkiem dobrze - fajna lektura, niewymagająca dużo, ale też nie infantylna.
Ad 2. Wszystko zależy od sprzedawanych tytułów... Czasem dostaniesz 20% ceny, a czasem 200% i nawet więcej.
Ad 3. Patrz wyżej + http://en.wikipedia.org/wiki/The_New_Avengers_(comics)#New_Avengers_Vol._2_.282010.29
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline nx87

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 27, 2012, 07:48:06 am »
Dziękować :smile: Właśnie o to mi chodziło...
Trzeba będzie zamówić, bo za rok pewnie ciężej będzie...

Offline lipaz

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 17, 2013, 09:53:11 am »
rozumiem że skoro Mucha nie wyda więcej części New A, to nie jest to zakończona u nas seria i nie ma jakiegoś logicznego końca?

Offline SilentBob

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 17, 2013, 10:21:43 am »
Przecież nikt nie powiedział, że Mucha "nie wyda" więcej tomów New Avengers. Po prostu robią przerwę w wydawaniu Marvela na czas trwania Kolekcji Komiksów Marvela. Jestem pewien, że kiedy ta dobiegnie końca, Mucha wznowi wydawanie New Avengers.
...

Offline lipaz

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 17, 2013, 10:25:41 am »
no dobra... poczekam;)

Offline Julek_

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 20, 2013, 03:06:47 pm »
Przecież nikt nie powiedział, że Mucha "nie wyda" więcej tomów New Avengers. Po prostu robią przerwę w wydawaniu Marvela na czas trwania Kolekcji Komiksów Marvela. Jestem pewien, że kiedy ta dobiegnie końca, Mucha wznowi wydawanie New Avengers.

Ta przerwa może potrwać 2 lata (albo i więcej) i tak naprawdę nie wiadomo czy Mucha podejmie dzieło. Nie wiadomo, jak za ten czas rynek będzie wyglądał. Dla czytelnika kupującego "NA" to słaba akcja - akurat kiedy Mucha zaczęła wydawać regularnie byłą szansa na zebranie komplety w jednolitej formie. Teraz jest w kropce.

Offline SilentBob

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 20, 2013, 03:54:19 pm »
Nie napisałem, że mi się podoba taki stan rzeczy, no ale co zrobić? Ja będę się trzymał nadziei, że za dwa lata Mucha nadal będzie na rynku i wrócą do wydawania New Avengers i wszystkich komiksów z tym się wiążących.
...

Offline Heimdall89

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 31, 2013, 10:26:10 pm »
Osobiście wątpię by wrócili...

Offline acidos

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 20, 2013, 06:21:29 pm »
Cześć dziś zakupiłem amerykańskie wydanie zeszytu numer 2 The New Avengers.To co mnie na maksa zdziwiło że jakieś 60% stron to były reklamy :o. Czy ktoś jest mi to w stanie wyjaśnić ;p? zakupiłem też dwa inne amerykańskie komiksy i w nich były jakieś 2,3 reklamy ,nic więcej.

Offline vision2001

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 20, 2013, 06:40:21 pm »
Cześć dziś zakupiłem amerykańskie wydanie zeszytu numer 2 The New Avengers.To co mnie na maksa zdziwiło że jakieś 60% stron to były reklamy :eek: . Czy ktoś jest mi to w stanie wyjaśnić ;p? zakupiłem też dwa inne amerykańskie komiksy i w nich były jakieś 2,3 reklamy ,nic więcej.
Obłożenie reklamami zeszytowych wydań komiksowych to w USA norma.
DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

Offline acidos

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 20, 2013, 06:54:24 pm »
[quote ]
Obłożenie reklamami zeszytowych wydań komiksowych to w USA norma.
[/quote]
No ale żeby na 50 stron komiksu,10 było tylko serio komiksem ?

Offline Dembol_

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 20, 2013, 09:02:01 pm »
Dlatego nie kupuję zeszytówek superhero.

Offline peta18

Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 20, 2013, 09:08:06 pm »
Panowie ostatnio odkrylem cos takiego w temacie Avangers :)
http://www.diversesystem.com/kolekcja-meska/akcesoria/bielizna/bokserki-mervelous.html?PHPSESSID=7b8919bda30125ae420c2de61a2b007e
Zakupilem i nosi sie wysmienicie, geba Hulka wypada centralnie na kroczu w moim modelu :P
Buk, Hodor i Dziczyzna

Offline Emeryt

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 699
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • taki duży, a taki gruby.
    • Story of the Month - konkurs na fanfiki WH40.000
Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 11, 2013, 10:00:50 am »
O co chodzi z Avengers 200? Można prosić o spoilery?

fragsel

  • Gość
Odp: The New Avengers
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 11, 2013, 02:45:54 pm »

O co chodzi z Avengers 200? Można prosić o spoilery?
Spoiler: pokaż
Gościu o imieniu Marcus, syn dawnego wroga Avengers Immortusa porwał Ms Marvel do swojego wymiaru, Limbo. Tam jej zrobił pranie mózgu, uwiódł ją i zapłodnił, aby móc odrodzić się w ciele dziecka na Ziemi. Tamteż (po powrocie Ms Marvel, która nic nie pamiętała i się zdziwiła, ze jej brzuch rośnie) po błyskawicznej ciąży i porodzie to dziecko bardzo szybko urosło do postaci dorosłego Marcusa. Ten zabiera Ms Marvel ze sobą do innego wymiaru, choć wcześniej przyznał się, że w jej uwiedzeniu pomógł sobie pewną maszyną. A Avengers sobie stoją, uśmiechają się, gratulują Ms Marvel ukochanego i pozwalają jej z tym gościem odejść i jeszcze machają na pożegnanie i buziaczki. zero skapy, zero pomyślunku, jak totalne głąby a nie superbohaterowie. Jedna kobieta Carol Stricland nazwała te historię "gwałtem na Ms marvel" i napisała bardzo ostry artykuł protestacyjny. Wszyscy autorzy zaczęli sie wypierac, ze są pomysłodawcami. Wreszcie Chris Claremont, twórca Ms Marvel napisał przepiękna historię do Avengers Annual 10 w której Carol powraca i wyjasnia Avengers jak ją oszukali (po raz trzeci w ciągu tygodnia piszę, że to moja ulubiona historia Marvela EVER!!! - oczywiście mówię o Annual a nie tym gównie z 200)


« Ostatnia zmiana: Kwiecień 11, 2013, 02:49:24 pm wysłana przez fragsel »