Autor Wątek: The New Avengers  (Przeczytany 38662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Omer

The New Avengers
« dnia: Marzec 26, 2006, 05:05:50 pm »
Moj kolejny poscik.
Zawsze mialem slabosc do Avengers`ow, a zaczelo sie od tego ze moj 8 lat starszy brat dawien dawno mial pare numerow sprowadzonych z niemiec we wczesnych latach 80 i jako maly kajtek zawsze je sobie "ogladalem" ( nie umiem niemieckiego hehe ) i tak zostalo do dzisiaj. Najnowasz seria mscicieli od pierwszego numeru wysadzila mi kolana w powietrze. Wspaniale rysunki Fincha wraz z plotem Bendisa to gwarant sukcesu. Rowniez dobor kolejnych artystow jak najbardziej mi odpowiada McNiven ( Marvel Knights 4 ), Frank Cho ( Marvel Knights Spider-Man ) oraz w najnowszym odcinku ( numer 17 z 22 kwietnia ) Deodeto jr. ( Incredible Hulk, Amazing Spider-Man ). Najnowszy  rozpoczety wlasnie storyline THE COLLECTIVE, ktory zwiazany jest z nastepstwami House of M i przyznaje sie bez bicia ze numer 17 rozlozyl mnie calkowicie w ciagu dwoch dni 3 razy go czytalem bo nie moge wyjsc z podziwu co Bendis wraz z Deodeto zrobil. Kto ma mozliwosc polecam jak najszybciej zapoznac sie z ta pozycja!! W tej historii pojawia sie calkiem nowy 'lotr', ale jeszcze nie wiele poki co o nim wiadomo - praktycznie nic :P.

Licze na dyskusje :) panie i panowie.
omiksy Rulezzzz

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
The New Avengers
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2006, 05:18:44 pm »
A co to za nowy zwyczaj wrzucania na forum zdjęć posiadanych przez siebie komiksów?
Jeszcze żeby to były jakieś białe kruki, co to nikt o nich nie słyszał....
Co Ty, myślisz, że nikt tu nie widział okładek NA?
A jeśli nawet, to trzeba było wkleić np. taki link:
http://www.thecomicbookstore.com/bin/category.asp?category=557
Mam wszystko w zeszytach, im dalej, tym seria coraz bardziej zniża poziom, ale przez sentyment do postaci i potrzebę "odmóżdżenia" się od czasu do czasu, pewnie jeszcze przez kilka zeszytów pociągnę...

Offline Omer

The New Avengers
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2006, 06:54:10 pm »
nie rozumiem twojej nagonki kingpin i przykro mi ze tak to odebrales !! i w cale sie nie chwale tylko zarzucono mi ze mam skany ktorych nie mam!! ale okey nie bede wrzucal wiecej fotek - byl to jednorazowy wyskok.

a czemu seria ci sie nie podoba ??
omiksy Rulezzzz

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
The New Avengers
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 26, 2006, 07:27:06 pm »
Cytat: "Omer"
nie rozumiem twojej nagonki kingpin i przykro mi ze tak to odebrales !! i w cale sie nie chwale tylko zarzucono mi ze mam skany ktorych nie mam!! ale okey nie bede wrzucal wiecej fotek - byl to jednorazowy wyskok.

a czemu seria ci sie nie podoba ??

Już wyjaśniłem w temacie o IronMan - nie ma nagonki, zwróciłem uwagę że zdjęcia rozwalają forum i pokazałem, co możesz zrobić zamiast tego. Mam nadzieję, że już to sobie wyjaśniliśmy.
Nie mówię, że cała seria mi się niepodoba, zauważyłem tylko spadek formy Bendisa. Te historie są coraz mniej ciekawe, ale to dobra rozrywka po ciężkim dniu i jako taką traktuję tę serię. Ale rysunki zawsze na wysokim poziomie.

Offline am666

The New Avengers
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 25, 2006, 06:43:50 pm »
Trzeba przyznac ze ta seria rozni sie w dosc znaczny sposob od przygod Avengersow. Mamy tu przyklad prawdziwej zmiany a nie tylko kosmetyki w postaci zmienionego tytułu.
Jak dla mnie jedna z lepszych serii Marvela ukazujacych sie w tej chwili. Momentami naprawde fabuła potrafi mile zaskoczyc a rysunki w wykonaniu Fincha, McNivena i Deodato sa pierwsza klasa.
I nie uwazam wcale ze im dalej tym gorzej. Zobaczymy jak sobie poradza z Civil War, bo rozłam w grupie jest nieunikniony.

Offline Gashu

The New Avengers
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 25, 2006, 06:57:12 pm »
Sytuacja w której Wolverine jest członkiem każdej supergrupy w uniwersum Marvela, jest delikatnie mówiąc irytująca. Bohater ten, nie występuje już chyba tylko w Fantastic 4. :roll:  (chociaż Richards - to już od dawna siwe włoski na głowie - wszystko więc jest możliwe).
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline am666

The New Avengers
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 25, 2006, 07:08:41 pm »
Fakt Wolverine jest wszedzie gdzie moze byc - a jak nie moze byc to i tak tam jest :) . A w Avangers obeszli by sie calkiem spokojnie bez niego . Spider tez tak srednio pasuje ale wyglasza naprawde smieszne teksty.
No i cale szczesci ze Daredevil sie nie zgodzil bo to dopiero byla by porazka

Offline Gashu

The New Avengers
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 25, 2006, 07:36:21 pm »
W tym przypadku powinna to być krótka piłka. Zachciało się być "mścicielem" (pfff...), to wypad ze wszystkich 3 składów X-manów (Essential rządzi ;)), tak jak to było z Beastem.
Niestety, pazerność Quesady & Co. nie ma granic i przez to już niedługo nikt nie będzie mógł patrzeć na jedną z najciekawszych postaci uniwersum Marvela.
They say when you talk to God it's prayer.
But when God talks to you, it's schizophrenia."
--------------
http://twitter.com/gashuPL

Offline am666

The New Avengers
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 25, 2006, 07:58:55 pm »
Doszedlem do wnosku ze Wolvie z Avengers moze byc klonem prawdziwego Rosomaka. Czytajac NA ani razu nie nie powiedzial magicznego slowa WCIURONOSCI :) . Wiec to moze nie jest prawdziwy Logan??
Ale rzeczywiscie jest go za duzo ( 3x X-Men, Wolverine, Origins, NA i jeszcze goscinne wystepy w innych seriach ) i moze okazac sie za jakis czas ze Elvis Zabójca troche sie przejadl. Choc bardzo lubi Logana co za duzo to nie zdrowo.
Moze po Civil War cos sie zmieni w NA.

Offline Archie

The New Avengers
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 25, 2006, 11:07:45 pm »
Cytat: "Gashu"
Bohater ten, nie występuje już chyba tylko w Fantastic 4.

Logan był członkiem Fantastic Four w numerach 347, 348 i 349 ;).

:arrow: List of Fantastic Four members
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline am666

The New Avengers
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 25, 2006, 11:40:43 pm »
Cytuj
Logan był członkiem Fantastic Four w numerach 347, 348 i 349


I okazuje sie ze Logan jest naprawde najlepszy w tym co robi. Pracowity chłop z niego trzeba mu to przyznac. Czyli Logan był juz wszedzie i nie nalezy sie dziwic jezeli w nowym Thorgalu znajdzie sie zaginony brat dzielnego wikinga w postaci Rosomaka :)

Offline OOllaaffeekk

The New Avengers
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 28, 2006, 05:15:35 pm »
Przeczytałem pierwsze 6 odcinków, czyli całą serię Breakout. No i zastanawiam się czy kontynuować serię. Za obcojęzycznymi wersjami nie przepadam, bo z anglika najlepszy nie jestem. Znaczy rozumiem wątek główny, ale żeby doczytać wszystko, trzeba trochę posiedzieć ze słownikiem :? . Jednak mogę się trochę pomęczyć, żeby przeczytać naprawdę dobrą historię. Breakout podobał mi się, jednak nie był to szczyt moich marzeń. Oczywiście pod względem scenariusza, bo rysunki były naprawdę ekstra. No więc, czy następne serie są lepsze od pierwszej :D  ( mam nadzieję, że to było tylko wprowadzenie), czy Bendis słabnie z każdą kolejną częścią :cry:  ( Bendis?? :shock:  Bendis tak szybko nie może się wypalić.)

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
The New Avengers
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 29, 2006, 08:56:18 am »
Cytat: "OOllaaffeekk"
No więc, czy następne serie są lepsze od pierwszej

Mam wszystkie zeszyty NA, jakie do tej pory wyszły i jest to chyba najsłabsza seria jaką kupuję. Tzn. traktuję NA jako kompletną odskocznię od poważniejszych tematów i lekturę do kibelka, bo umówmy się - w NA chodzi tylko o nawalankę, gościnne występy i żeby było jak najwięcej superbohaterów na obrazku, żeby był Wolvie... Takie tam cienkie pierdy...
Nie wiem co dla Ciebie oznacza pojęcie "lepsze" - na pewno sporo się dzieje, ładnie to wygląda, ale czy jest w tym coś więcej - moim zdaniem nie.
Daredevil Brubakera sto razy ciekawszy.

Offline OOllaaffeekk

The New Avengers
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 29, 2006, 10:16:15 am »
Sam nie wiem czego szukam :? . Chyba nie zwykłej nawalanki, ale New Avengers na taką nie wyglądały.  W 6 pierwszy odcinkach aż 3 bohaterów pojawiało się  w cieniu i nie pokazywało na początku twarzy. Ale jak mówisz, że potem nie dzieje się nic ciekawego, to chyba sobie odpuszczę :( .
Co do Daredevila, to może bym zaczął kupować, tylko ja lubię mieć serię od początku, a to już 90 odcinki lecą :roll: .

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
The New Avengers
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 29, 2006, 10:30:49 am »
Cytat: "OOllaaffeekk"

Co do Daredevila, to może bym zaczął kupować, tylko ja lubię mieć serię od początku, a to już 90 odcinki lecą

Na początek w zupełności wystarczy jak sobie kupisz Murdock Papers Bendisa i Maleeva i właśnie zakończone Devil in Cell Block D Bru/Lark i OK - będziesz w temacie co się właśnie dzieje i jak będziesz miał później ochotę to sobie sprawisz co ciekawsze tpb z run Bendis/Maleev. Lepiej w to inwestować niż w NA.

 

anything