trawa

Autor Wątek: "Kultowo Drużynowo" 20 maja -TURNIEJ PRZEŁOŻONY  (Przeczytany 22501 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline M|ke

"Kultowo Drużynowo" 20 maja -TURNIEJ PRZEŁOŻONY
« Odpowiedź #240 dnia: Maj 29, 2006, 11:19:57 am »
Jesli zaangazuje wszystkie modele clanratow to nie widze problemu.
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Czesc jestem Michal! Mam 18 lat ja w przeciwienstwie do innych jestem po prostu wyjebany pod niebiosa, a moj snobizm przejawia sie tym ze uzywam niestandardowych smile'ow : X

Offline LinuX

"Kultowo Drużynowo" 20 maja -TURNIEJ PRZEŁOŻONY
« Odpowiedź #241 dnia: Maj 29, 2006, 04:24:07 pm »
Cytat: "Cyel"

Druga bitwa rwniez sympatyczna, choć przeciwnik brak szczęścia w jednym momencie (break swojego giganta) przyjął  impulsywniej niz ja podobny chwile wczesniej (z zaszarzowanego oddziału został 1 zombie co umozlwiiło multiszarze na moje kluczowe jednostki) klnąc paskudnie nawet wtedy gdy przyszła i usiała przy mnie moja dziewczyna... nie używa się takich słów przy damach , pamiętaj na przyszłość;)

Przepraszam za swoje zachowanie. Niestety wpadłem w niezbyt przyjemny dla otoczenia nałóg przeklinania. Tym bardziej jeśli dochodzi do dość dziwnej i niecodziennej(denerwującej) sytuacji. To prawda że przyjąłem tą sytaucję impulsywniej niż Ty, i niepochamowałem się do końca bitwy...

Ogólnie grało się bardzo przyjemnie mimo dziwnych terenów i mocnych przeciwnków.
Niestety dałem ciała w ostatniej bitwie przez co zajęliśmy 6(chyba) miejsce. Zmęczenie i zapominalstwo często kosztuje :P
iwat Might and Magic! Wiwat wszystkie części! Wiwat Heroes of Might and Magic! Wiwat wszystkie części oprócz czwartej!
Wiwat Warszawski Klub Powergamers!

 

anything