trawa

Autor Wątek: Animacja  (Przeczytany 10108 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline konradkonrad

Animacja
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 21, 2003, 10:41:09 am »
A czy ktoś ma może Aeon Flux - taka wykręcona kreskówka, która puszczało dawno temu MTV?

Anonymous

  • Gość
Animacja
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 21, 2003, 06:22:50 pm »
wystarczy poszukac na kazaa/edonkey/dc, jest cala masa

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
Animacja
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 30, 2003, 12:53:00 pm »
chyba nie wymieniłem wcześniej:asterix ofkoz też jest bardzo oki :D
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Offline konradkonrad

Seans dziś
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 16, 2004, 08:49:56 am »
Ogłoszenie mojego wydziałowego DKF na dziś czyli piatek do warszawskiwgo Domu Sztuki na Ursynowie. Bilet pewnie koło 10pln, od siebie dodam tylko, że to nie są kreskówki jakie zwykle mozna zobaczyć w TV, a po seansie będzie pewnie mozna pogadać z animatorami. Osobiście wybieram się na pewno.
++++++++++

Mamy zaszczyt zapowiedziec pokaz szczegolny. Pan Piotr Dumala, jeden z
najwybitniejszych polskich tworcow filmow animowanych, przyjal nasze
zaproszenie i wybral dla nas 10 najlepszych, jego zdaniem, fimow animowanych
z calego swiata. W najblizszy piatek pokazemy zestaw naszego goscia, on sam
zas opatrzy kazdy film komentarzem i uzasadni swoj wybor.

W programie wieczoru znajda sie nastepujace filmy:

> > Szynel - Jurij Norstein - Rosja
> > Ulica Krokodyli - bracia Quay - Anglia
> > When the Day breaks - Wendy Tilby - Kanada
> > The Street - Caroline Leaf - Kanada
> > Andriej Swislotski - Igor Kovalov - Rosja
> > Słonioga - Piotr Kamler - Francja
> > Rakvickarnia - Jan Svankmajer - Czechy
> > Satiemania - Zlatko Gasparovic (Jugoslawia - Zagrzeb)
> > Great Forest - Olov Burman - Szwecja
> > Nos - Alexander Alexieieff - Francja

Serdecznie zapraszamy! Takiego pokaz nigdy juz sie nie powtorzy!

W imieniu calej ekipy DKFS,
Pawel Marczewski

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Animacja
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 16, 2004, 09:08:58 am »
A gdzie ten dom sztuki?
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Anonymous

  • Gość
Animacja
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 16, 2004, 09:14:53 am »
baaardzo mnie ciekawi czy ktoś z was skojarzy ten serial animowany.
rocko's modern life, serial wszechczasów, jeśli chodzi o klimaty kartunnetłorkowe. przykładowo - krowa i kurczak to popłuczyny po rocko, bo to chyba nawet ci sami ludzie robili, tylko że o dużo cześniej, bardziej hardkorowo. potem był jeszcze serial rugrats, po naszemu pełzaki. trochę gorszy od rocko, ale i tak w klimacie hard.
m

Offline konradkonrad

Animacja
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 16, 2004, 01:13:23 pm »
Cytat: "xionc"
A gdzie ten dom sztuki?


Dom sztuki znajduje się zaraz przy pd-zach wyjściu z metra Ursynów, dokładny adres to bodajże Wiolinowa 14, ale łatwiej po prostu wyjść z metra.  :)

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
Animacja
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 16, 2004, 01:28:08 pm »
nie oglądam dużo...więc:

ŚWIAT WG LUDWICZKA coś pięknego, to hyba najlepszy film animo o pszygodah dzieciaka jaki oglądałem....robiony z poczuciem humoru....świetne postacie....the simpsons z tego samego powodu

REKSIO świetnie odstresowuje i nastraja pozytywnie do życia i świata

teledyski anime  do muzy daft punk

cow n chicken

lucky luke

asterix i kleopatra

batman za klimat, katedra, nie pamiętam tytułuf ani autora czadowyh filuw rysowanyh bezpośrednio na kliszy....ale towarzyszył im niezapomniany kobiecy wokal....

south park ale tylk kinowy

i to by było na tyle.....aha kiedyś gdy miałem ze 13 lat tv nadawała program 24 klatki na sek. a w nim krutkie polskie filmy animowane dla dorosłyh....to był czadzik....szczegulnie rozwalił mnie 1minutowy 19.30....
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

Offline sqty

Animacja
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 16, 2004, 06:27:33 pm »
dla mnie kanonem kreskówki na zawsze pozostaną "Opowieści z mchu i paproci"   i "Gucio i Cezar"Jka miałem kilak latek to był dla mnie absolutny kult.Poza tym na pewno Sindbad.ale ten stary taki troche mangowy-pamięta to ktoś jeszcze?ja bym chciał ponownie obejrzeć tego Sindbada bo to zdaje się jest jedyna kreskówka niegdy nie wznawiana od czsu polskiej premiery w tvp1

NO I ZAŁOGA G
lt;<<<<<<<<<<St@y R3b3l>>>>>>>>>>>>

Offline graves

Animacja
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 17, 2004, 09:14:17 am »
Cytat: "sqty"
Poza tym na pewno Sindbad.ale ten stary taki troche mangowy-pamięta to ktoś jeszcze?ja bym chciał ponownie obejrzeć tego Sindbada bo to zdaje się jest jedyna kreskówka niegdy nie wznawiana od czsu polskiej premiery w tvp1

NO I ZAŁOGA G

Taa, załoga G -wznowiona - to jednak nie to. Nawet przez sentyment, nie chciało mi się tego oglądnąć.
A co do Sindbada - to fajne anime było.
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline sqty

Animacja
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 17, 2004, 12:21:51 pm »
Cytat: "graves"

Taa, załoga G -wznowiona - to jednak nie to. Nawet przez sentyment, nie chciało mi się tego oglądnąć.
A co do Sindbada - to fajne anime było.


hehe- widziałem parę minut Załogi G na, zdaje się, Fox Kids .Moi mali siostrzeńcy określili to jako słaba bajka - i tu mam pytanko-moze wiesz czy to jest ta sama stara wersja z lat 70 tych?Mi się wydawało dosyc podobne,chociaż MIKROBIEGO nie przyuważyłem :?  

Bardzo rzadko oglądam tv -nie moge sam tego sprawdzic a szczerze mówiąc chętnie bym oglądnął ,ale tylko starą wersję ,właśnie z sentymentu
lt;<<<<<<<<<<St@y R3b3l>>>>>>>>>>>>

Offline graves

Animacja
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 17, 2004, 08:17:45 pm »
Cytat: "sqty"
Cytat: "graves"

Taa, załoga G -wznowiona - to jednak nie to. Nawet przez sentyment, nie chciało mi się tego oglądnąć.
A co do Sindbada - to fajne anime było.


hehe- widziałem parę minut Załogi G na, zdaje się, Fox Kids .Moi mali siostrzeńcy określili to jako słaba bajka - i tu mam pytanko-moze wiesz czy to jest ta sama stara wersja z lat 70 tych?Mi się wydawało dosyc podobne,chociaż MIKROBIEGO nie przyuważyłem :?  

Bardzo rzadko oglądam tv -nie moge sam tego sprawdzic a szczerze mówiąc chętnie bym oglądnął ,ale tylko starą wersję ,właśnie z sentymentu

No aż tak starej serii nie pamiętam (MIKROBIEGO  :?  :?  :? ). Było tego kilka serii, te są chyba późniejsze. :roll:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline pitupit

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 484
  • Total likes: 0
  • watchmen's time
Animacja
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 17, 2004, 09:06:55 pm »
Cytat: "graves"
Cytat: "sqty"
Poza tym na pewno Sindbad.ale ten stary taki troche mangowy-pamięta to ktoś jeszcze?ja bym chciał ponownie obejrzeć tego Sindbada bo to zdaje się jest jedyna kreskówka niegdy nie wznawiana od czsu polskiej premiery w tvp1

NO I ZAŁOGA G

Taa, załoga G -wznowiona - to jednak nie to. Nawet przez sentyment, nie chciało mi się tego oglądnąć.
A co do Sindbada - to fajne anime było.


a do drzwi
 zapuka załoga dżi
nauczyciel angielskiego szuka pracy miedzy gdynia i wejherowem

Offline graves

Animacja
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 17, 2004, 09:16:29 pm »
Cytat: "pitupit"
Cytat: "graves"
Cytat: "sqty"
Poza tym na pewno Sindbad.ale ten stary taki troche mangowy-pamięta to ktoś jeszcze?ja bym chciał ponownie obejrzeć tego Sindbada bo to zdaje się jest jedyna kreskówka niegdy nie wznawiana od czsu polskiej premiery w tvp1

NO I ZAŁOGA G

Taa, załoga G -wznowiona - to jednak nie to. Nawet przez sentyment, nie chciało mi się tego oglądnąć.
A co do Sindbada - to fajne anime było.


a do drzwi
 zapuka załoga dżi

...i miś kolabor :)
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline Macias

Animacja
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 17, 2004, 09:28:01 pm »
te de best z powaznych-batman tas, batman beyond, x-men:evolution, chris colorado, exosquad,NGE, argento soma, niektore odcinki spiderman tas
te de best z jajcarskich- Johnny Bravo ( ta krecha wymiata,choc ostatnio czuc pewien spadek formy), time squad, justice friends
a samuraja jacka nie lubie...