Gildia Komiksu (www.komiks.gildia.pl) > Komiksy amerykańskie

Aktualności z USA

<< < (2/133) > >>

kingquest:
-------------------------------------------------

C.H.U.D.Y.:
Muszę to napisać

"Jest wielu głupich ludzi kupujących komiksy. Proporcjonalnie więcej, niż kiedykolwiek, niestety" - John Byrne.

Więcej szczegółów na BatCave.

kingquest:
Trochę odświeżę temat.
Cóż czytam komiksy z runu Morrisona do Batmana i można powiedzieć, że komiksy te prezentują przywoity poziom. Pierwszy zeszyt był dobry, drugi raczej przeciętny, ale trzeci numer jest to już komiks bardzo dobry. BĘDĄ SPOILERY. W ostatnim zeszycie Face to Face Robin został adoptowany przez Batmana i Morrison świetnie wykorzystał ten fakt, wprowadzając kolejnego syna, rzekomo tego prawdziwego. Jest to niezwykle rowydrzone dziecko, na dodatek w ostatnim numerze omal nie zabił Robina. Bruce będzie miał spory dylemat, co z nim zrobić. Mam nadzieję, że Morrison nie spieprzy ciekawego tematu. Najpewniej okaże się, że to nie dziecko Bruce`a , albo coś w tym stylu. Marzy m isię takie rozwiązanie, aby Damien był prawdziwym synem  i pozostał w Wayne Manor. Mało to prawdopodobne, ale wniosłoby wielki powiew świeżości, a takze przedstawiłoby bohaterów w kompletnie porąbanej sytuacji. Zobaczymy jakie pole do popisu dostanie Grant. Ogólnie to cieszę się że jego run będzie tak długi(15 numerów). Jego historie trzymają poziom i podobają mi się. Bardzo dobre są też rysunki Kuberta. Stoją one na niezłym poziomie.
Jutro napiszę coś o czwartej części Civil War, a także początku drugiego arcu Brubakera w Daredevilu (Diabeł w Paryżu  :) )

C.H.U.D.Y.:
Nie wiedziałem, gdzie pokazać ten rysunek, więc daje go tutaj.

http://img299.imageshack.us/img299/7519/jlabaside1bo4zw2vr1.jpg

Nie sądziłem, że Justice Kruegera i Rossa tak mnie zaskoczy  :shock:

Borys:

--- Cytat: "C.H.U.D.Y." ---Nie wiedziałem, gdzie pokazać ten rysunek, więc daje go tutaj.

http://img299.imageshack.us/img299/7519/jlabaside1bo4zw2vr1.jpg

Nie sądziłem, że Justice Kruegera i Rossa tak mnie zaskoczy  :shock:
--- Koniec cytatu ---

O Jezuu, ale plastik... normalnie Power Rangers. Syf...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej