trawa

Autor Wątek: Aktualności z USA  (Przeczytany 358223 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tom_Fort

C.W.
« Odpowiedź #60 dnia: Maj 11, 2007, 11:31:13 am »
A wracając do tematu Civil War- to nie rozumiem zupełnie jak można narzekać że za mały wpływ ma on na świat marvela??
Przecież 50 state initiative to rewolucja na całego! Od tej pory bohaterska samowolka oficjalnie będzie tylko marginesem.
Nie wspominając o śmierci Steve'a Rodgers'a i demaskacji Spider-Mana!


A na temat nowego Capa mam swoją teorię.
Może Frank rzeczywiście nim pobedzie przez jakiś czas, ale jest jeszcze przecież zapomniany i trochę w cieniu Bucky nazywany teraz Winter Soldier.
Chciałbym powiedzieć coś fajnego ale nic nie przychodzi mi do głowy" Punisher

Offline Anonimowy Grzybiarz

Aktualności z USA
« Odpowiedź #61 dnia: Maj 11, 2007, 03:52:08 pm »
A Frank zażyje jekieś serum supersolider czu cuś?

Offline Tom_Fort

Aktualności z USA
« Odpowiedź #62 dnia: Maj 11, 2007, 10:15:05 pm »
Frank nie musi nic zażywać, on JEST supersoldier.
Steve Rodgers przed serum był "scrawny fine arts student", w wolnym tłumaczeniu: herlak-inteligent. Frank jest maszyną do zabijania od dawna.
Oczywiście brakuje mu wielu rzeczy poza fizycznych do tej roli. Szacunku i posłuchu w całym marvelowskim świecie i niezłomnych zasad moralnych, które czasami bardziej ciążą niż pomagają...
Chciałbym powiedzieć coś fajnego ale nic nie przychodzi mi do głowy" Punisher

Offline donTomaszek

Aktualności z USA
« Odpowiedź #63 dnia: Maj 12, 2007, 12:15:06 am »
Prawdziwy Frank to Marvel MAX, a nie takie popluczyny z czacha w gwiazdce i lateksowym uniformie.
Sometimes I'd like to get my hands on God...

Offline Tom_Fort

Aktualności z USA
« Odpowiedź #64 dnia: Maj 12, 2007, 12:43:09 pm »
Ale stosunek Franka do C.A. sprawia że to czasowe występowanie w jego zastępstwie jest możliwe (już wcześniej kilka osób występowało w tej roli m.in. chyba USAgent)

Cytuj
Prawdziwy Frank to Marvel MAX

Taaaak oczywiście. Nie powinno wogle byc innego. Tylko co byśmy wtedy z Franka mieli? byłby poboczną postacią nie mająca wogóle miejsca w MarvelU.
Chciałbym powiedzieć coś fajnego ale nic nie przychodzi mi do głowy" Punisher

Offline Archie

Re: C.W.
« Odpowiedź #65 dnia: Maj 12, 2007, 06:06:38 pm »
:arrow: Fallen Son: Death of Captain America - Captain America Preview
WTF? Przecież miało nie być oficjalnego następcy :roll:. Czyżby to klon :x?
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Aktualności z USA
« Odpowiedź #66 dnia: Maj 12, 2007, 08:10:08 pm »
Cytat: "donTomaszek"
Prawdziwy Frank to Marvel MAX, a nie takie popluczyny z czacha w gwiazdce i lateksowym uniformie.


Prawdy w twych wypowiedziach jest sporo. Z drugiej jednak strony jestem po lekturze 5 pierwszych numerów Fractiona do War Journal i jestem umiarkowanie zadowolony. Tie-inowy wstęp do CW jest do zniesienia (fajnie scenarzysta przedstawił motywację Castle'a, z nieco świeższej strony). Jedyne co może irytować to komputerowe rysunki autorstwa Oliviettiego, które mnie osobiście biją w oczy. Ohydne, paskudne. Większą frajdę sprawiło mi czytanie i oglądanie numerów 4 i 5. Pierwszy za sprawą ciekawej fabuły i bardzo interesujących dialogów łotrów uczestniczących w spotkaniu żałobnym. Wszystko upiększone pracami Dedoato Jr. mojego ulubionego artysty Hulka. Piątka natomiast nawiązuje do groteskowego humoru z pierwszego Punishera Ennisa wydanego pod imprintem MK. Znów Olivietti, fakt, ale historia o jakimś tam świrze, który bierze zakładnika, żeby móc spotkać sie z Castle'em, jest porywająca. Ma ponadto fajne zakończenie.

Przyznaję jednak, że sytuacja jakościowa w War Journal może się zmienić za sprawą "patriotycznego lateksu". Z tego co wyczytałem na anglojęzycznych serwisach (szósty numer został już opublikowany), już się zmieniła. Na gorsze.

Offline Archie

Aktualności z USA
« Odpowiedź #67 dnia: Maj 12, 2007, 08:41:44 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."
Z tego co wyczytałem na anglojęzycznych serwisach (szósty numer został już opublikowany), już się zmieniła.

Już wyszedł numer siódmy i trzeba przyznać, że nowy Hate-Monger daje czadu. Poza tym świetnie wytłumaczono dlaczego Frank ma na sobie nowy strój ;-).
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Aktualności z USA
« Odpowiedź #68 dnia: Maj 12, 2007, 08:50:52 pm »
Nie czytałem jeszcze numerów 6-7, ale przeglądając okładkę numeru 7 czułem się, jakbym grał w Return to Castle Wolfenstein podrasowanym skrajnie zboczoną łatką  :x

Wyjątkowo niesmaczne.

Offline Archie

Aktualności z USA
« Odpowiedź #69 dnia: Maj 12, 2007, 08:56:03 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."
Wyjątkowo niesmaczne.

Naziści w komiksie? Według mnie to świetny temat do poruszenia.
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline C.H.U.D.Y.

  • Redakcja KZ
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 2 231
  • Total likes: 0
  • Angry Comic Book Nerd
    • KZ
Aktualności z USA
« Odpowiedź #70 dnia: Maj 12, 2007, 09:06:09 pm »
Nie o to chodzi. Po prostu nie sądzę, że taka okładka zachęci kogoś do lektury komiksu. I nie element swastyki jest tutaj gwoździem do trumny, a kiczowate, wręcz komiczne stroje postaci. Wieje nieprzyjemnym oldschoolem.

Offline Archie

Aktualności z USA
« Odpowiedź #71 dnia: Maj 12, 2007, 09:14:12 pm »
Cytat: "C.H.U.D.Y."
I nie element swastyki jest tutaj gwoździem do trumny, a kiczowate, wręcz komiczne stroje postaci. Wieje nieprzyjemnym oldschoolem.

:lol: Przecież oba są wzorowane na tym ;-).
Lord Acton (1834-1902): "All power tends to corrupt and absolute power corrupts absolutely."
Luke Cage: "Shit happens. Every day, in every city, on every corner. Shit muthaf**kin' happens. And it can happen to you."

Offline Tom_Fort

Aktualności z USA
« Odpowiedź #72 dnia: Maj 13, 2007, 09:04:48 am »
Mi osobiście nowy strój Franka nie będzie przeszkadzał tak długo jak będzie strojem tymczasowym. Takim rodzajem hołdu dla C.A..
Cytuj
rysunki autorstwa Oliviettiego, które mnie osobiście biją w oczy. Ohydne, paskudne

W sumie zaliczam olivettiego do grona artystów, których styl bardziej pasuje do robienia samych okładek, ale w przypadku war journal nie przeszkadzało mi to zupełnie.
Chciałbym powiedzieć coś fajnego ale nic nie przychodzi mi do głowy" Punisher

Offline True_Nuriel

Aktualności z USA
« Odpowiedź #73 dnia: Maj 13, 2007, 01:08:14 pm »
Ja tylko chciaem przypomniec, ze nastepcow Kapitana Ameryki bylo juz trzech (w czasie, kiedy przebywal w 'suspended animation') i jeden, czy dwoch jeszcze zyje.
url=http://maps.google.com/?ie=UTF8&ll=51.039019,16.099777&spn=0.044039,0.160675&t=h&z=13&om=1]Kolonia Jeżyków xD[/url]

Offline Tom_Fort

Aktualności z USA
« Odpowiedź #74 dnia: Maj 13, 2007, 08:00:08 pm »
True Nuriel
A oświeć mnie proszę kto to był, bo chyba był w tym gronie USAgent??
Chciałbym powiedzieć coś fajnego ale nic nie przychodzi mi do głowy" Punisher